Timeplan 2024 Vår - lærer Rigmor Mikkelsen - Førstelektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 10.01.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1021-2 | Digital undervisning | R. Mikkelsen K.E. Stien |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 30.01.2024 |
08:15-16:00 | HARSTAD_HG1 354 |
LER-1021-2 | Samling | R. Mikkelsen K.E. Stien |
Onsdag 31.01.2024 |
08:15-16:00 | HARSTAD_HG1 354 |
LER-1021-2 | Samling | R. Mikkelsen K.E. Stien K-A. Sæther |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 20.02.2024 |
08:15-11:45 | DIGUND _DIGUND |
LER-2061-2 | Digital samling | R. Mikkelsen |
12:30-14:00 | DIGUND _DIGUND |
LER-2061-2 | Digital samling | R. Mikkelsen |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 12.03.2024 |
08:15-11:45 | ALTA_BT1 2026 |
LER-2061-2 | Samling | S.H.O. Holander M. Kvivesen R. Mikkelsen M.V.P. Rist M. Sætermo |
12:30-14:00 | ALTA_BT1 2026 |
LER-2061-2 | Samling | M. Kvivesen R. Mikkelsen M.V.P. Rist M. Sætermo |
|
Onsdag 13.03.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1021-2 | Digital undervisning | R. Mikkelsen K.E. Stien |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 09.04.2024 |
08:15-11:45 | ALTA_BT1 2026 ALTA_BT2 1051 |
LER-2061-2 | Samling | M. Kvivesen R. Mikkelsen M. Sætermo |
12:30-14:00 | ALTA_BT1 2026 ALTA_BT2 1051 |
LER-2061-2 | Samling | S.H.O. Holander M. Kvivesen R. Mikkelsen M.V.P. Rist M. Sætermo |
|
Torsdag 11.04.2024 |
09:00-17:00 | ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Utviklingsseminar GLU Fleks |
J. Höper R. Mikkelsen S. Misund G. Moe M. Nilssen K.E. Stien K-A. Sæther B. Sætveit B. Ødegårdstuen |
Fredag 12.04.2024 |
08:15-14:30 | ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Utviklingsseminar GLU Fleks |
J. Höper R. Mikkelsen S. Misund G. Moe M. Nilssen K.E. Stien K-A. Sæther B. Sætveit B. Ødegårdstuen |