Timeplan 2024 Vår - lærer Siri Sollied Madsen - Professor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 08.01.2024 |
14:15-16:00 | ILP 1.059 |
BLU-2010-1 | Forelesning Organisasjonskultur og endring av kultur |
S.S. Madsen |
Tirsdag 09.01.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.005 |
BLU-2010-1 | Sem. gr. 1 Organisasjonskultur og endring av kultur |
S.S. Madsen |
10:15-12:00 | ILP 2.005 |
BLU-2010-1 | Sem. gr. 2 Organisasjonskultur og endring av kultur |
S.S. Madsen |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 20.02.2024 |
09:15-12:00 | ILP 1.042 ILP 2.048 ILP 2.049 ILP 2.061 ILP 2.062 Klikk for å vise/skjule alle |
BLU-2010-1 | Sem. gr. 2 Obligatorisk veiledningsøvelse i gruppe |
H. Ludvigsen S.S. Madsen |
12:15-15:00 | ILP 1.007 ILP 1.042 ILP 2.048 ILP 2.049 ILP 2.061 Klikk for å vise/skjule alle |
BLU-2010-1 | Sem. gr. 1 Obligatorisk veiledningsøvelse i gruppe |
H. Ludvigsen S.S. Madsen |
|
Torsdag 22.02.2024 |
14:00-15:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte BLU 3. år (Tromsø og Kirkenes) |
A.L. Bakke P.E. Bartnæs H. Habbestad O.M. Kanck K.Kostveit H. Ludvigsen S.S. Madsen I.C. Nordli K.A. Nyborg H.I.P. Suhr T. Unstad R.M. Walberg |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 14.03.2024 |
09:15-16:00 | ILP 1.059 |
SVF-8040-1 | Forelesning | S.S. Madsen |
Fredag 15.03.2024 |
09:15-16:00 | ILP 1.059 |
SVF-8040-1 | Forelesning | S.S. Madsen |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 04.04.2024 |
09:15-16:00 | ILP 2.072 |
SVF-8040-1 | Forelesning | S.S. Madsen |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.05.2024 |
08:00-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe K.H. Danielsen M. Daniloff M. Dardanou T.H. Estensen I. Frenning E. Gamst-Nergård H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen L. Husjord I. Jensen A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen S.T. Killengreen C. Kleemann K.Kostveit I.W. Krempig I.N. Kristiansen S.R. Kvande H. Ludvigsen S.S. Madsen E.F. Markusson E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad I.H. Møller T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg H.C. Pedersen G.O. Pettersen A.M. Simensen A.B. Sortland H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden R.M. Walberg A. Wara M. Wiik |
NB:
Semester 2024 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25