Timeplan 2024 Høst - emne MBI-1103-1
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 13.08.2024 |
10:15-12:15 | MH U6.A5C |
MBI-1103-1 | Forelesning Velkommen - Oppstartsmøte kull 2024 Obligatorisk fremmøte |
V. Berg |
12:15-13:00 | MH U6.A5C |
MBI-1103-1 | Forelesning Bioingeniør emner |
V. Berg |
|
Torsdag 15.08.2024 |
11:15-12:00 | MH U7.117 |
MBI-1103-1 | Forelesning Intro emnet |
J-T. Indrevik |
12:15-14:00 | MH U7.117 |
MBI-1103-1 | Forelesning Pipetter |
H. Amirnejad |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
10:15-11:00 | MH2 U.10.306 |
MBI-1103-1 | Diverse Klassens time |
H. Amirnejad |
11:15-12:00 | MH U7.125 |
MBI-1103-1 | Forelesning Sentrifugering |
H. Amirnejad |
|
12:15-15:00 | MH U7.112 |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 1 Pipetter Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad M.A. Ludvigsen |
|
Tirsdag 20.08.2024 |
09:15-11:00 | MH U7.126 |
MBI-1103-1 | Forelesning HMS Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad M.A. Ludvigsen |
Onsdag 21.08.2024 |
10:15-12:00 | MH U7.126 |
MBI-1103-1 | Forelesning Blodprøvetaking |
J-T. Indrevik |
12:15-15:00 | MH U7.112 |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 2 Pipetter Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad M.A. Ludvigsen |
|
Fredag 23.08.2024 |
12:15-15:00 | MH U7.112 |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 3 Pipetter Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad M.A. Ludvigsen |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 27.08.2024 |
09:15-16:00 | MH U7.109A MH U7.112 |
MBI-1103-1 | Lab felles Bloddag Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad J-T. Indrevik |
Onsdag 28.08.2024 |
09:15-12:00 | MH U7.109A MH U7.112 |
MBI-1103-1 | Lab felles Bloddag Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad J-T. Indrevik |
13:15-16:00 | MH U6.A4C |
MBI-1103-1 | Diverse Quiz og pizza |
H. Amirnejad J-T. Indrevik |
|
Torsdag 29.08.2024 |
12:15-14:00 | MH U7.117 |
MBI-1103-1 | Forelesning Reagenser |
H. Amirnejad |
Fredag 30.08.2024 |
14:15-15:00 | MH2 U.09.310 |
MBI-1103-1 | Diverse Klassens time |
H. Amirnejad |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 03.09.2024 |
09:15-12:00 | MH U7.112 |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 3 Reagenser Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad |
Onsdag 04.09.2024 |
09:15-12:00 | MH U7.112 |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 1 Reagenser Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.09.2024 |
10:15-13:00 | MH U7.112 |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 2 Reagenser Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad |
Onsdag 11.09.2024 |
11:15-12:00 | MH U6.A4C |
MBI-1103-1 | Forelesning Metodelære |
V. Berg |
Fredag 13.09.2024 |
12:15-14:00 | MH U7.117 |
MBI-1103-1 | Forelesning Metodelære |
V. Berg |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 17.09.2024 |
12:15-14:00 | MH U7.117 |
MBI-1103-1 | Forelesning Metodelære |
V. Berg |
14:15-15:00 | MH U7.117 |
MBI-1103-1 | Forelesning UNN |
J-T. Indrevik |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 24.09.2024 |
08:15-10:00 | MH U7.117 |
MBI-1103-1 | Forelesning UNN |
J-T. Indrevik |
10:15-14:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 1 UNN Obligatorisk fremmøte |
|||
10:15-14:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 3 UNN Obligatorisk fremmøte |
|||
Onsdag 25.09.2024 |
11:15-15:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 1 UNN 2 Obligatorisk fremmøte |
||
11:15-15:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 2 UNN Obligatorisk fremmøte |
|||
Fredag 27.09.2024 |
10:15-14:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 1 UNN 3 Obligatorisk fremmøte |
||
10:15-14:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 2 UNN 2 Obligatorisk fremmøte |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 01.10.2024 |
10:15-14:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 1 UNN 4 Obligatorisk fremmøte |
||
10:15-14:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 3 UNN 2 Obligatorisk fremmøte |
|||
Fredag 04.10.2024 |
10:15-14:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 2 UNN 3 Obligatorisk fremmøte |
||
10:15-14:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 3 UNN 3 Obligatorisk fremmøte |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 08.10.2024 |
10:15-11:00 | MH2 U.10.306 |
MBI-1103-1 | Diverse Klassens time |
H. Amirnejad |
Onsdag 09.10.2024 |
09:15-13:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 2 UNN 4 Obligatorisk fremmøte |
||
09:15-13:00 | MBI-1103-1 | Praksis - Gruppe 3 UNN 4 Obligatorisk fremmøte |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 21.10.2024 |
15:15-16:00 | MH U7.117 |
MBI-1103-1 | Forelesning Preanalyse |
J-T. Indrevik |
Tirsdag 22.10.2024 |
12:15-14:00 | MH U7.125 |
MBI-1103-1 | Forelesning Labintro mikro Obligatorisk fremmøte |
M. Sangvik |
Onsdag 23.10.2024 |
09:15-14:00 | MH U7.109A |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 2 Mikro Obligatorisk fremmøte |
L.L.E. Andreassen M. Sangvik |
14:15-15:00 | MH2 U.09.310 |
MBI-1103-1 | Seminar UNN |
J-T. Indrevik |
|
Torsdag 24.10.2024 |
11:15-15:00 | MH U7.109A |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 2 Mikro Obligatorisk fremmøte |
L.L.E. Andreassen M. Sangvik |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 29.10.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 1A Preanalyse 1 - UNN Obligatorisk fremmøte |
||
09:15-13:00 | MH U7.109A |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 3 Mikrolab Obligatorisk fremmøte |
L.L.E. Andreassen M. Sangvik |
|
Onsdag 30.10.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 1B Preanalyse 1 - UNN Obligatorisk fremmøte |
||
09:15-13:00 | MH U7.109A |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 3 Mikrolab Obligatorisk fremmøte |
L.L.E. Andreassen M. Sangvik |
|
Torsdag 31.10.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 1A Preanalyse 2 - UNN |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 05.11.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 2B Preanalyse 1 - UNN Obligatorisk fremmøte |
||
09:15-14:00 | MH U7.109A |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 1 Mikro Obligatorisk fremmøte |
L.L.E. Andreassen M. Sangvik |
|
Onsdag 06.11.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 2B Preanalyse 2 - UNN Obligatorisk fremmøte |
||
09:15-13:00 | MH U7.109A |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 1 Mikro Obligatorisk fremmøte |
L.L.E. Andreassen M. Sangvik |
|
Torsdag 07.11.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 2A Preanalyse 1 - UNN Obligatorisk fremmøte |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 12.11.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 3A Preanalyse 1 - UNN Obligatorisk fremmøte |
||
Onsdag 13.11.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 1B Preanalyse 2 - UNN Obligatorisk fremmøte |
||
Torsdag 14.11.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 3A Preanalyse 2 - UNN Obligatorisk fremmøte |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.11.2024 |
14:15-16:00 | MH U7.117 |
MBI-1103-1 | Forelesning Labintro blodtyping |
M. Akbari |
Tirsdag 19.11.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 3B Preanalyse 1 - UNN Obligatorisk fremmøte |
||
10:15-13:00 | MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 2 Blodprøvetaking - MH1 U7.109 Obligatorisk fremmøte |
J-T. Indrevik |
||
Onsdag 20.11.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 3B Preanalyse 2 - UNN Obligatorisk fremmøte |
||
10:15-13:00 | MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 1 Blodprøvetaking - MH1 U7.109 Obligatorisk fremmøte |
J-T. Indrevik |
||
Torsdag 21.11.2024 |
08:00-15:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 2A Preanalyse 2 - UNN Obligatorisk fremmøte |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 25.11.2024 |
09:15-16:00 | MH U7.202A |
MBI-1103-1 | Lab felles Blodtyping Obligatorisk fremmøte |
M. Akbari |
Tirsdag 26.11.2024 |
10:15-11:00 | MH2 U.09.310 |
MBI-1103-1 | Diverse Klassens time |
H. Amirnejad |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.12.2024 |
09:15-12:00 | MH U7.112 |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 3 Pipettering Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad M.A. Ludvigsen |
09:15-13:00 | MH U7.109A |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 1 Blodprøvetaking Obligatorisk fremmøte |
J-T. Indrevik |
|
09:15-13:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 3A Blodprøvetaking - MH1 U7.109 Obligatorisk fremmøte |
|||
Tirsdag 03.12.2024 |
09:15-12:00 | MH U7.112 |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 1 Pipettering Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad M.A. Ludvigsen |
09:15-13:00 | MH U7.109A |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 2 Blodprøvetaking Obligatorisk fremmøte |
J-T. Indrevik |
|
09:15-13:00 | MBI-1103-1 | Preanalyse - Gruppe 3B Blodprøvetaking - MH1 U7.109 Obligatorisk fremmøte |
|||
Onsdag 04.12.2024 |
09:15-12:00 | MH U7.112 |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 2 Pipettering Obligatorisk fremmøte |
H. Amirnejad M.A. Ludvigsen |
09:15-13:00 | MH U7.109A |
MBI-1103-1 | Lab - Gruppe 3 Blodprøvetaking Obligatorisk fremmøte |
J-T. Indrevik |