Timeplan 2023 Høst - emne PFF-1020-1
Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:00-13:00 - 16.08.2023
Forelesning
Velkomstmøte
Obligatorisk fremmøte
Velkomstmøte
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 23.08.2023
Forelesning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 25.08.2023
Seminargruppe 1
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
08:15-10:00 - 25.08.2023
Seminargruppe 2
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 30.08.2023
Forelesning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 01.09.2023
Seminargruppe 1
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
08:15-10:00 - 01.09.2023
Seminargruppe 2
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 06.09.2023
Forelesning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
08:15-16:00 - 08.09.2023
Forelesning
Tur til Bardufoss
Obligatorisk fremmøte
Tur til Bardufoss
Obligatorisk fremmøte
Rom:
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 27.09.2023
Forelesning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 29.09.2023
Skrivekurs gruppe 2
Obligatorisk fremmøte
Kathea, Ingri Elise og Sofie
Ragnhild, Sofie Johanna og Vilde
Emilie og Farzad
Telma og Johannes
Daniel, Karoline og Sander
Isak, Kristoffer og Aurora
Alisa og Elida
Obligatorisk fremmøte
08:15-10:00 - 29.09.2023
Skrivekurs gruppe 3
Obligatorisk fremmøte
Izaak Cornelius, Tina og Katinka
Guttorm og Halvard
Angelica Louise og Odin
Sigurd, Noah og Simon
Thea, Johanne og Kasper
Victoria, Anna-Louise og Ingrid
Christian, Trine og Juan
Obligatorisk fremmøte
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 04.10.2023
Forelesning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 06.10.2023
Skrivekurs gruppe 2
Obligatorisk fremmøte
Kathea, Ingri Elise og Sofie
Ragnhild, Sofie Johanna og Vilde
Emilie og Farzad
Telma og Johannes
Daniel, Karoline og Sander
Isak, Kristoffer og Aurora
Alisa og Elida
Obligatorisk fremmøte
08:15-10:00 - 06.10.2023
Skrivekurs gruppe 3
Obligatorisk fremmøte
Izaak Cornelius, Tina og Katinka
Guttorm og Halvard
Angelica Louise og Odin
Sigurd, Noah og Simon
Thea, Johanne og Kasper
Victoria, Anna-Louise og Ingrid
Christian, Trine og Juan
Obligatorisk fremmøte
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 11.10.2023
Forelesning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
08:15-11:00 - 13.10.2023
Skrivekurs gruppe 1
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
08:15-11:00 - 13.10.2023
Skrivekurs gruppe 2
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
08:15-11:00 - 13.10.2023
Skrivekurs gruppe 3
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 20.10.2023
Seminargruppe 1
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
08:15-10:00 - 20.10.2023
Seminargruppe 2
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 25.10.2023
Forelesning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 27.10.2023
Seminargruppe 1
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
08:15-10:00 - 27.10.2023
Seminargruppe 2
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 01.11.2023
Forelesning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 03.11.2023
Seminargruppe 1
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
08:15-10:00 - 03.11.2023
Seminargruppe 2
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 10.11.2023
Seminargruppe 1
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
08:15-10:00 - 10.11.2023
Seminargruppe 2
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 17.11.2023
Forelesning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Uke 48
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2023 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 37, 38, 47, 49, 50, 51, 52