Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2018 Vår - emne BIO-2601-1

BIO-2601-1
Generell mikrobiologi
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 01
B. Landfald
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 02
B. Landfald
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2018
Tirsdag
23.01.2018
Onsdag
24.01.2018
Torsdag
25.01.2018
Fredag
26.01.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 02
A. Liaimer
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 03
B. Landfald
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 02
A. Liaimer
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2018
Tirsdag
30.01.2018
Onsdag
31.01.2018
Torsdag
01.02.2018
Fredag
02.02.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 04
A. Liaimer
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 03
A. Liaimer
     
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 04
B. Landfald
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-17:00
14:15-17:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 03
A. Liaimer
       
15:00        
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-20:00
16:15-20:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 04
A. Liaimer
 
17:00        
18:00        
19:00        
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 06
A. Liaimer
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 05
A. Liaimer
       
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 05
B. Landfald
15:00      
16:00
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-19:00
16:15-19:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 05
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-20:00
16:15-20:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 06
A. Liaimer
   
17:00      
18:00      
19:00        
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2018
Tirsdag
13.02.2018
Onsdag
14.02.2018
Torsdag
15.02.2018
Fredag
16.02.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 07
A. Liaimer
       
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 07
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 06
B. Landfald
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-18:00
14:15-18:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 08
A. Liaimer
   
15:00        
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-20:00
16:15-20:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 08
A. Liaimer
 
17:00      
18:00        
19:00        
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2018
Tirsdag
20.02.2018
Onsdag
21.02.2018
Torsdag
22.02.2018
Fredag
23.02.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH D-109
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 09
A. Liaimer
       
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 10
A. Liaimer
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 07
B. Landfald
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-18:00
14:15-18:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 10
A. Liaimer
   
15:00        
16:00        
17:00        
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2018
Tirsdag
27.02.2018
Onsdag
28.02.2018
Torsdag
01.03.2018
Fredag
02.03.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 11
A. Liaimer
       
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 12
A. Liaimer
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 11
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 08
B. Landfald
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-18:00
14:15-18:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 12
A. Liaimer
   
15:00        
16:00        
17:00        
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 13
A. Liaimer
       
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 13
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 09
B. Landfald
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 14
A. Liaimer
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-18:00
14:15-18:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 14
A. Liaimer
 
15:00      
16:00        
17:00        
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 10
B. Landfald
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 12
Uke
12
Mandag
19.03.2018
Tirsdag
20.03.2018
Onsdag
21.03.2018
Torsdag
22.03.2018
Fredag
23.03.2018
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 01
A. Liaimer
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H6 6.303-AUD3
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 11
B. Landfald
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 01
A. Liaimer
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 12
B. Landfald
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 1
Nr 1
B. Landfald
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 2
Nr 1
B. Landfald
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 13
E. Mishchenko
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 16
Uke
16
Mandag
16.04.2018
Tirsdag
17.04.2018
Onsdag
18.04.2018
Torsdag
19.04.2018
Fredag
20.04.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 1
Nr 2
B. Landfald
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 16
A. Liaimer
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 2
Nr 2
B. Landfald
   
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 14
B. Landfald
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 15
E. Mishchenko
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 1
Nr 3
B. Landfald
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-109
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 2
Nr 3
B. Landfald
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 1
Nr 4
J.U.E. Sollid
       
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Forelesning
Gratis pizza? BIOTEK kull 2016 - Møt opp til en time med din kulltillitsvalgte. Godt oppmøte sikrer klassen pizza senere.
B. Landfald
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 2
Nr 4
J.U.E. Sollid
   
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 19
Uke
19
Mandag
07.05.2018
Tirsdag
08.05.2018
Onsdag
09.05.2018
Torsdag
10.05.2018
Fredag
11.05.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 17
B. Landfald
   
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 20
Uke
20
Mandag
14.05.2018
Tirsdag
15.05.2018
Onsdag
16.05.2018
Torsdag
17.05.2018
Fredag
18.05.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 2
Nr 6
B. Landfald
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 1
Nr 6
B. Landfald
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 18
B. Landfald
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 23
Uke
23
Mandag
04.06.2018
Tirsdag
05.06.2018
Onsdag
06.06.2018
Torsdag
07.06.2018
Fredag
08.06.2018
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00 ADM AUDMAX
BIO-2601- Skriftlig prøve (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00 ADM B154
BIO-2601- Skriftlig prøve (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00