Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2019 Vår - emne BIO-2601-1

BIO-2601-1
Generell mikrobiologi
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 2
B. Landfald
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 1
B. Landfald
     
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 4
B. Landfald
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 3
B. Landfald
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 1
H-M. Blencke
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 2
H-M. Blencke
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 1
H-M. Blencke
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 5
B. Landfald
   
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 3
H-M. Blencke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 4
H-M. Blencke
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 2
H-M. Blencke
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 4
H-M. Blencke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 5
H-M. Blencke
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 5
H-M. Blencke
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 3
H-M. Blencke
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 7
H-M. Blencke
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 6
H-M. Blencke
   
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 7
H-M. Blencke
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-17:00
13:15-17:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 6
H-M. Blencke
   
14:00      
15:00      
16:00        
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 8
H-M. Blencke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 9
H-M. Blencke
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 9
H-M. Blencke
09:00    
10:00    
11:00    
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-17:00
13:15-17:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 8
H-M. Blencke
       
14:00        
15:00        
16:00        
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 8
B. Landfald
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 11
H-M. Blencke
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 7
B. Landfald
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 10
H-M. Blencke
   
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 11
H-M. Blencke
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-17:00
13:15-17:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 10
H-M. Blencke
   
14:00      
15:00      
16:00        
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 13
H-M. Blencke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 12
H-M. Blencke
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 13
H-M. Blencke
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 12
H-M. Blencke
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 9
B. Landfald
   
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 10
B. Landfald
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 (bioteknologi, biologi, lærer)
LAB 14
H-M. Blencke
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 (biomedisin, akvamedisin)
LAB 14
H-M. Blencke
       
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 6
B. Landfald
   
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 11
B. Landfald
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 12
B. Landfald
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 13
B. Landfald
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 1
Kollokvie gruppe 1
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 2
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 14
B. Landfald
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 15
E. Mishchenko
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 1
Kollokvie gruppe 1
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 2
   
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 16
E. Mishchenko
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 1
   
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 2
   
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2019
Tirsdag
30.04.2019
Onsdag
01.05.2019
Torsdag
02.05.2019
Fredag
03.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 1
 
13:00        
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 2
E. Mishchenko
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 17
B. Landfald
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 1
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 2
Kollokvigruppe 2
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 18
B. Landfald
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 20
Uke
20
Mandag
13.05.2019
Tirsdag
14.05.2019
Onsdag
15.05.2019
Torsdag
16.05.2019
Fredag
17.05.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
Forelesning 19
B. Landfald
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 1
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2601-1 Kollokviegruppe 2
   
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2601-1 i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2019
Tirsdag
04.06.2019
Onsdag
05.06.2019
Torsdag
06.06.2019
Fredag
07.06.2019
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00 ADM B154
BIO-2601- Skriftlig prøve (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00