Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2019 Vår - emne FSK-1120-1

FSK-1120-1
Akvatisk biologi for fiskeri- og havbruksvitenskap
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Innledning Oseanografi 1
R.A. Ingebrigtsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Oseanografi 2
R.A. Ingebrigtsen
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Oseanografi 3
R.A. Ingebrigtsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Oseanografi 4
R.A. Ingebrigtsen
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Systematikk innledning Makro og mikroalger 1
R.A. Ingebrigtsen
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH A-272
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Seminar gruppe 1: Oseanografi
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Seminar gruppe 2 Oseanografi
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Makro og mikroalger 2
R.A. Ingebrigtsen
 
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Seminar gruppe 3 Oseanografi
   
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-110
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Seminar gruppe 1: Seminar alger og mikroalger
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Seminar gruppe 3: Seminar alger og mikroalger
09:00      
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Benthos 1
R.A. Ingebrigtsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Seminar gruppe 2: Seminar alger og mikroalger
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Benthos 2
R.A. Ingebrigtsen
 
13:00    
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-272
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Seminar gruppe 1: Benthos 1
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Seminar gruppe 2: Benthos 1
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Benthos 3
R.A. Ingebrigtsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Benthos 4
R.A. Ingebrigtsen
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Seminar gruppe 3: Benthos 1
     
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Benthos 5
R.A. Ingebrigtsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Fisk 1 Vi er alle fisker: brusk-systematikk
A. Lynghammar
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Seminar gruppe 2: Benthos 2
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Seminar gruppe 3: Benthos 2
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Fisk 3 Svømmeknappen: kroppsform og svømming
A. Lynghammar
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-110
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Seminar gruppe 1: Benthos 2
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Fisk 2 Vi er alle fisker: bein-systematikk
A. Lynghammar
     
15:00      
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Seminar gruppe 2: Fisk 1
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH A-272
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Seminar gruppe 3: Fisk 1
   
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Fisk 4 Fysikk og kjemi kan være gøy: gassutveksling og saltbalanse
A. Lynghammar
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Fisk 5 Å spise eller bli spist?
A. Lynghammar
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-110
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Seminar gruppe 1: Fisk 1
     
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-112
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Seminar gruppe 1: Rapportskriving IMRAD
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-208
NFH D-209
FSK-1120-1 Lab 1
Lab 1: Fiskelab før tokt
R.A. Ingebrigtsen
A. Lynghammar
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Seminar gruppe 2: Rapportskriving IMRAD
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH A-272
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Seminar gruppe 3: Rapportskriving IMRAD
 
11:00    
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Rapportskriving
A. Lynghammar
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Fisk 6 Meningen med livet: reproduksjon
A. Lynghammar
 
15:00    
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-20:00
08:15-20:00
FSK-1120-1 Tokt gr. 1
Gruppe 1 Dagstokt Helmer Hansen
R.A. Ingebrigtsen
A. Lynghammar
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-20:00
08:15-20:00
FSK-1120-1 Tokt gr. 2
Gruppe 2 Dagstokt Helmer Hansen
R.A. Ingebrigtsen
A. Lynghammar
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-20:00
08:15-20:00 TEO-H1 1.313
FSK-1120-1 Tokt gr. 3
Gruppe 3 Dagstokt Helmer Hansen
R.A. Ingebrigtsen
A. Lynghammar
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 NFH D-208
NFH D-209
FSK-1120-1 Lab 2
Lab 2: planteplankton og dyreplankton
R.A. Ingebrigtsen
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00    
16:00    
17:00    
18:00    
19:00    
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Kunnskapstest
R.A. Ingebrigtsen
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-110
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Seminar gruppe 1: Fisk 2
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Seminar gruppe 2: Fisk 2
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Innledning til biotoper: Biotoper 1
R.A. Ingebrigtsen
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH A-272
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Seminar gruppe 3: Fisk 2
     
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-272
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Seminar gruppe 1: Biotoper
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-272
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Seminar gruppe 3: Biotoper
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Biotoper 2
R.A. Ingebrigtsen
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Seminar gruppe 2: Biotoper
     
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Marinøkologiske sammenhenger
R.A. Ingebrigtsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Mennesket og naturen 1
R.A. Ingebrigtsen
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-272
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Seminar gruppe 1: Marinøkologiske sammenhenger
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-272
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Seminar gruppe 3: Marinøkologiske sammenhenger
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH A-270
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Seminar gruppe 2: Marinøkologiske sammenhenger
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Mennesket og naturen 2
R.A. Ingebrigtsen
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Mennesket og naturen 2
R.A. Ingebrigtsen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2019
Tirsdag
30.04.2019
Onsdag
01.05.2019
Torsdag
02.05.2019
Fredag
03.05.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-272
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Seminar gruppe 3: Mennesket og naturen
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Sjøfugl Geir Rudolfsen
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Sjøpattedyr
B. Landfald
U. Lindstrøm
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH A-272
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Seminar gruppe 2: Mennesket og naturen
 
13:00      
14:00          
15:00      
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-17:00
15:15-17:00 NFH D-110
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Seminar gruppe 1: Mennesket og naturen
 
16:00        
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1120-1 Forelesning
Oppsummering Evaluering
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2019
Tirsdag
04.06.2019
Onsdag
05.06.2019
Torsdag
06.06.2019
Fredag
07.06.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00 ADM K1.04
FSK-1120- Skriftlig prøve (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
 
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00