Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2019 Vår - emne FSK-1122-1

FSK-1122-1
Biokjemi og mikrobiologi for fiskeri- og havbruksvitenskap
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Introduksjon/ biomolekyl, bindinger etc.
K-E. Eilertsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Makromolekyler mm
K-E. Eilertsen
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Aminosyrer og peptider Proteinstruktur
K-E. Eilertsen
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Enzymer. Regulering av enzymer
K-E. Eilertsen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Lipider. Biologiske memraner
K-E. Eilertsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Karbohydrater
K-E. Eilertsen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
ev: Muskelceller (lever)
K-E. Eilertsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Metabolisme, intro Red-oks-reaksjoner
K-E. Eilertsen
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB 1 Gr. A Makromolekyl
K-E. Eilertsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB 1 Gr. B Makromolekyl
K-E. Eilertsen
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 NFH D-111
FSK-1122-1 Gruppearbeid
Makromolekyl
K-E. Eilertsen
10:00    
11:00      
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Metabolisme - 2
K-E. Eilertsen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB 2. Gr. A Enzymer i fisk - del 1
K-E. Eilertsen
       
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
FSK-1122-1 Gruppearbeid
Celler - lipid - membran
K-E. Eilertsen
11:00      
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Metabolisme - 3
K-E. Eilertsen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB 3. Gr. A Enzymer i fisk - del 2
K-E. Eilertsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB 3. Gr. B Enzymer i fisk - del 2
K-E. Eilertsen
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A3AUD3
FSK-1122-1 Forelesning
Muskel - post mortem
K-E. Eilertsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Gruppearbeid
Enzymer
K-E. Eilertsen
11:00  
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB 4. Gr. A Enzymer i fisk - del 3
K-E. Eilertsen
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB 4. Gr. B Enzymer i fisk - del 3
K-E. Eilertsen
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Mikrobiologi
K-E. Eilertsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
FSK-1122-1 Gruppearbeid
Metabolisme
K-E. Eilertsen
11:00  
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB 2, Gr. B Enzymer i fisk - del 1
K-E. Eilertsen
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB. 5 Gr. A Aminosyrer - ninhydrin
K-E. Eilertsen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Mikrobiologi
H-M. Blencke
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Mikrobiologi
H-M. Blencke
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
Lab. 5 Gr. B Aminosyrer - ninhydrin
K-E. Eilertsen
 
13:00    
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB. 7 Gr. A Mikrobiologi
H-M. Blencke
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB. 7 Gr. B Mikrobiologi
H-M. Blencke
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Mikrobiologi
H-M. Blencke
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Mikrobiologi
H-M. Blencke
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Mikrobiologi
H-M. Blencke
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Mikrobiologi
H-M. Blencke
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB. 8 Gr. A Mikrobiologi
H-M. Blencke
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB. 6 Gr. B Mikrobiolog
H-M. Blencke
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Mikrobiologi
H-M. Blencke
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
FSK-1122-1 Gruppearbeid
Mikrobiologi
H-M. Blencke
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB. 8 Gr. B Mikrobiologi
H-M. Blencke
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB. 6 Gr. A Mikrobiologi
H-M. Blencke
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB. 9 Gr. A Mikrobiolog
H-M. Blencke
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Mikrobiologi
H-M. Blencke
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
FSK-1122-1 Gruppearbeid
Mikrobiologi
H-M. Blencke
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB. 9 Gr. B Mikrobiologi
H-M. Blencke
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB 10. Gr. A Mikrobiologi
H-M. Blencke
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
Mikrobiologi
H-M. Blencke
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
FSK-1122-1 Gruppearbeid
Mikrobiologi
H-M. Blencke
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab
LAB 10. Gr. B Mikrobiologi
H-M. Blencke
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
FSK-1122-1 Gruppearbeid
Mikrobiologi
H-M. Blencke
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
FSK-1122-1 Gruppearbeid
Prøveeksamen
H-M. Blencke
 
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2019
Tirsdag
04.06.2019
Onsdag
05.06.2019
Torsdag
06.06.2019
Fredag
07.06.2019
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
FSK-1122-1 Gruppearbeid
Seminar
H-M. Blencke
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2019
Tirsdag
11.06.2019
Onsdag
12.06.2019
Torsdag
13.06.2019
Fredag
14.06.2019
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00 KRAFT 036-2
FSK-1122- Skriftlig prøve (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
   
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
NB: Semester 2019 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 16, 18, 20, 21, 22, 25