Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2020 Vår - emne FSK-1122-1

FSK-1122-1
Biokjemi og mikrobiologi for fiskeri- og havbruksvitenskap
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
1 Introduksjon/ biomolekyl, bindinger etc.
K-E. Eilertsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1122-1 Forelesning
2 Makromolekyler mm
K-E. Eilertsen
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
3 Aminosyrer og peptider Proteinstruktur
K-E. Eilertsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1122-1 Forelesning
4 Enzymer. Regulering av enzymer
K-E. Eilertsen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1122-1 Forelesning
5 Lipider. Biologiske memraner
K-E. Eilertsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
6 Karbohydrater
K-E. Eilertsen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
7 Muskelceller (lever)
K-E. Eilertsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
8 Metabolisme, intro Red-oks-reaksjoner
K-E. Eilertsen
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 1
LAB 1 Makromolekyl
K-E. Eilertsen
       
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
9 Metabolisme 2
K-E. Eilertsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
1 Makromolekyl
K-E. Eilertsen
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 2
LAB 1 Makromolekyl
K-E. Eilertsen
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 1
LAB 2 Enzymer i fisk - del 1
K-E. Eilertsen
       
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
2 Celler - lipid - membran
K-E. Eilertsen
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 2
LAB 2 Enzymer i fisk - del 1
K-E. Eilertsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Forelesning
10 Metabolisme 3
K-E. Eilertsen
     
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 1
LAB 3 Enzymer i fisk - del 2
K-E. Eilertsen
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A3AUD3
FSK-1122-1 Forelesning
11 Muskel - post mortem
K-E. Eilertsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
3 Enzymer
K-E. Eilertsen
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 2
LAB 3 Enzymer i fisk - del 2
K-E. Eilertsen
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 1
LAB 4 Enzymer i fisk - del 3
K-E. Eilertsen
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
12 Mikrobiologi 1
K-E. Eilertsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
4 Metabolisme
K-E. Eilertsen
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 2
LAB 4 Enzymer i fisk - del 3
K-E. Eilertsen
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 1
LAB 5 Aminosyrer - ninhydrin
K-E. Eilertsen
       
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
13 Mikrobiologi 2
H-M. Blencke
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 2
LAB 5 Aminosyrer - ninhydrin
K-E. Eilertsen
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 1
LAB 6 Mikrobiologi 1
H-M. Blencke
       
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
15 Mikrobiologi 4

 Opptak
J. Hira
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 2
LAB 6 Mikrobiologi 1
H-M. Blencke
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
14 Mikrobiologi 3
J. Hira
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 1
LAB 7 Mikrobiologi 2
H-M. Blencke
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1122-1 Forelesning
17 Mikrobiologi 6

 Opptak
J. Hira
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
16 Mikrobiologi 5

 Opptak
J. Hira
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 2
LAB 7 Mikrobiologi 2
H-M. Blencke
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 1
LAB 8 Mikrobiologi 3
H-M. Blencke
       
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
18 Mikrobiologi 7

 Opptak
J. Hira
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
19 Mikrobiologi 8

 Opptak
J. Hira
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 2
LAB 8 Mikrobiologi 3
H-M. Blencke
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
5 Mikrobiologi 1
H-M. Blencke
   
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 1
LAB 9 Mikrobiologi 4
H-M. Blencke
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 1
LAB 10 Mikrobiologi 5
H-M. Blencke
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 2
LAB 9 Mikrobiologi 4
H-M. Blencke
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
20 Mikrobiologi 9

 Opptak
J. Hira
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1122-1 Lab, gruppe 2
LAB 10 Mikrobiologi 5
H-M. Blencke
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
6 Mikrobiologi 2
H-M. Blencke
13:00  
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1122-1 Forelesning
21 Mikrobiologi 10

 Opptak
J. Hira
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
7 Mikrobiologi 3
H-M. Blencke
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
8 Mikrobiologi 4
H-M. Blencke
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
8 Mikrobiologi 5
H-M. Blencke
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
8 Mikrobiologi 6
H-M. Blencke
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
Prøveeksamen
H-M. Blencke
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 23
Uke
23
Mandag
01.06.2020
Tirsdag
02.06.2020
Onsdag
03.06.2020
Torsdag
04.06.2020
Fredag
05.06.2020
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
FSK-1122-1 Seminar
H-M. Blencke
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1122-1 i uke 24
Uke
24
Mandag
08.06.2020
Tirsdag
09.06.2020
Onsdag
10.06.2020
Torsdag
11.06.2020
Fredag
12.06.2020
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00 KRAFT 036-2
FSK-1122- Skriftlig prøve (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
NB: Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 15, 18, 20, 21, 22, 25