Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2021 Høst - emne LER-1203-1

LER-1203-1
Matematikk fellesemne
Timeplan for LER-1203-1 i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
08:15-11:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
M. Volden
 
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
M. Volden
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
M. Volden
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe A
M. Volden
11:15-14:00 ILP 2.006
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
 
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe B
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM C1006
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
 
09:00      
10:00      
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
13:15-16:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe A
M. Volden
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
M. Volden
14:15-15:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 2.005
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
14:15-15:00 ILP 2.005
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
 
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.062
LER-1203-1 Gruppe A
M. Liset
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe A
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe B
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
LER-1203-1 Gruppe B
M. Liset
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
     
15:00      
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
A.B. Fyhn
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
A.B. Fyhn
     
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
A.B. Fyhn
13:00        
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
A.B. Fyhn
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
 
11:00    
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
     
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
13:00        
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
14:15-15:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
15:00        
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
15:15-16:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
   
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
   
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
12:15-13:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
 
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
   
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
14:15-15:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
 
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 48
Uke
48
Mandag
29.11.2021
Tirsdag
30.11.2021
Onsdag
01.12.2021
Torsdag
02.12.2021
Fredag
03.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
     
09:00      
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
13:00        
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-1203-1 i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1203- Muntlig, dag 1 av 4 (Fellesundervisning)
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1203- Muntlig, dag 2 av 4 (Fellesundervisning)
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1203- Muntlig, dag 3 av 4 (Fellesundervisning)
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1203- Muntlig, dag 4 av 4 (Fellesundervisning)
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00