Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2021 Høst - emne BLU-1223-1

BLU-1223-1
Språk, tekst og matematikk
Timeplan for BLU-1223-1 i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Introduksjon, presentasjon av pensum (Tromsø)
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Barnehagematematikk og måling (Tromsø)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Tromsø)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø gr.2
Begrepslæring og semantisk utvikling (Tromsø)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1223-1 Narvik gr.2
Måling, ute (Narvik)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
08:15-11:00
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Måling, ute (Narvik)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Narvik gr.2
Språk og lek (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Språk og lek
F. Hiss
H. Ludvigsen
08:15-10:00
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Språk og lek (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Språk og lek
F. Hiss
H. Ludvigsen
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Hva er språk? Hvordan lærer barn språk (Tromsø)
F. Hiss
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø gr.2
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Tromsø)
F. Hiss
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Tromsø)
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Tromsø)
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø gr.2
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
11:15-12:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Narvik
Introduksjon, presentasjon av pensum (digitalt)
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Begrepslæring og semantisk utvikling (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Begrepslæring og semantisk utvikling (digitalt)
F. Hiss
G.O. Pettersen
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: begrepslæring og semantisk utvikling (Tromsø)
F. Hiss
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Barnehagematematikk og måling - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Barnehagematematikk og måling (digitalt)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Narvik gr.2
Begrepslæring og semantisk utvikling (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Begrepslæring og semantisk utvikling
F. Hiss
G.O. Pettersen
11:15-13:00
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Begrepslæring og semantisk utvikling
F. Hiss
G.O. Pettersen
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Måling, ute (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
A.L.B. Wara
12:15-15:00
BLU-1223-1 Tromsø gr.2
Måling, ute (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø gr.2
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Tromsø)
H. Ludvigsen
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Tromsø)
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø gr.2
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
13:15-14:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (digitalt)
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Pedagogisk ledelse i arbeid med barn - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (digitalt)
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
G.O. Pettersen
13:15-15:00
BLU-1223-1 Narvik gr.2
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
G.O. Pettersen
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø gr.2
Språk og lek (Tromsø)
F. Hiss
H. Ludvigsen
14:15-16:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Språk og lek (Tromsø)
F. Hiss
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik gr.2
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Narvik)
F. Hiss
14:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Narvik)
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Narvik)
H. Ludvigsen
14:15-16:00
BLU-1223-1 Narvik gr.2
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Narvik)
H. Ludvigsen
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (digitalt)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
16:00          
Timeplan for BLU-1223-1 i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Harstad
Barnehagematematikk og måling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Barnehagematematikk og måling (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Harstad gr.2
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
08:15-10:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Måling, ute (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
08:15-11:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.2
Måling, ute (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.2
Språk og lek (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
08:15-10:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Språk og lek (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1223-1 Harstad
Introduksjon, presentasjon av pensum - Clarion hotel Arcticus
Introduksjon, presentasjon av pensum
M.L. Sundelin
M. Volden
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1223-1 Harstad
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad) - Clarian hotel Arcticus
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad)
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1223-1 Harstad
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad)
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1223-1 Harstad gr.2
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
10:15-12:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Begrepslæring og semantisk utvikling (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Harstad gr.2
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad) - Clarian hotel Arcticus
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad)
M.L. Sundelin
11:15-13:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad) - Clarian hotel Arcticus
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad)
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad)
A.L. Bakke
11:15-13:00
BLU-1223-1 Harstad gr.2
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad)
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Barnehagematematikk og måling (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.2
Begrepslæring og semantisk utvikling (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
11:15-13:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Introduksjon, presentasjon av pensum (digitalt)
M.L. Sundelin
12:15-13:00
BLU-1223-1 Harstad
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Måling, ute (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
13:15-16:00
BLU-1223-1 Harstad gr.2
Måling, ute (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Språk og lek (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Språk og lek (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
13:15-15:00
BLU-1223-1 Harstad gr.2
Språk og lek (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Språk og lek (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Finnsnes)
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Finnsnes)
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.2
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
13:15-15:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.2
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Finnsnes)
A.L. Bakke
14:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Finnsnes)
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.2
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Finnsnes)
M.L. Sundelin
14:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Finnsnes)
M.L. Sundelin
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-1223-1 Harstad
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
16:00          
Timeplan for BLU-1223-1 i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Digitale verktøy, matematikk og norsk (Tromsø)
M.L. Sundelin
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Narvik
Tallforståelse, telling og tallsystem (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Tromsø)
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Rim, regler, sang og dikt (Narvik)
S.U.F. Tobiassen
08:15-10:00 NLYSTH AUD
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Hverdagssamtalen (Tromsø)
F. Hiss
H. Ludvigsen
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Felles digital forelesning
Praksisinformasjon

Rom ILP 1.006 er booket og forelesningen kan ses derfra

O.M. Kanck
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 SVHUM E0101
BLU-1223-1 Tromsø
Hverdagssamtalen (Tromsø)
F. Hiss
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Tallforståelse, telling og tallsystem (Tromsø)
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Narvik)
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.057
ILP U1.068
BLU-1223-1 Tromsø
Rim, regler, sanger og dikt (Tromsø)
S.U.F. Tobiassen
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: geometri, rom og retning
M. Volden
A.L.B. Wara
11:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Tromsø)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Geometri, rom og retning
M. Volden
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Narvik
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Narvik)
M.L. Sundelin
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Narvik)
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Tromsø)
F. Hiss
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Geometri, rom og retning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Hverdagssamtalen (Narvik)
F. Hiss
H. Ludvigsen
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Narvik)
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Geometri, rom og retning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Hverdagssamtalen (Narvik)
F. Hiss
H. Ludvigsen
 
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Narvik)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
15:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Tromsø)
F. Hiss
 
16:00          
Timeplan for BLU-1223-1 i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Harstad
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Harstad)
M.L. Sundelin
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Harstad)
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Geometri, rom og retning (Harstad)
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Finnsnes)
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Geometri, rom og retning (Finnsnes)
M. Volden
A.L.B. Wara
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Harstad)
M.L. Sundelin
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Rim, regler, sanger og dikt (Finnsnes)
S.U.F. Tobiassen
09:15-11:00 UB 132
BLU-1223-1 Harstad
Geometri, rom og retning (Harstad)
M. Volden
A.L.B. Wara
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Finnsnes)
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Harstad
Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Harstad)
M.L. Sundelin
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Finnsnes
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Finnsnes)
M.L. Sundelin
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Hverdagssamtalen (Finnsnes)
A.L. Bakke
S.U.F. Tobiassen
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Harstad
Rim, regler, sanger og dikt (Harstad)
S.U.F. Tobiassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:45
12:15-13:45 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Hverdagssamtalen (Finnsnes)
A.L. Bakke
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Finnsnes)
M. Volden
A.L.B. Wara
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Hverdagssamtalen (Harstad)
A.L. Bakke
S.U.F. Tobiassen
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Harstad
Tallforståelse, telling og tallsystem (Harstad)
M. Volden
A.L.B. Wara
15:15-16:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Harstad
Hverdagssamtalen (Harstad)
A.L. Bakke
S.U.F. Tobiassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Tallforståelse, telling og tallsystem (Finnsnes)
M. Volden
A.L.B. Wara
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Geometri, rom og retning (Finnsnes)
M. Volden
A.L.B. Wara
16:00          
Timeplan for BLU-1223-1 i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-1223-1 Narvik
Praksismøte i praksisbarnehagen
Forberedelse praksis
08:15-16:00
BLU-1223-1 Tromsø
Praksismøte i praksisbarnehagen
Forberedelse praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Bildebøker (Narvik)
S.U.F. Tobiassen
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Tromsø)
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Narvik)
F. Hiss
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Tromsø)
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Narvik)
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Bildebøker (Tromsø)
S.U.F. Tobiassen
09:00
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Bildebøker (Narvik)
S.U.F. Tobiassen
10:15-13:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Tromsø
Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Tromsø)
F. Hiss
12:15-13:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Narvik
Info om praksis (Narvik)
O.M. Kanck
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Tromsø
Additive strukturer og tellestrategier (Tromsø)
M. Volden
A.L.B. Wara
10:15-13:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Narvik)
F. Hiss
12:15-13:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Tromsø
Info om praksis (Tromsø)
O.M. Kanck
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Additive strukturer og tellestrategier (Narvik)
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Tromsø
Bildebøker (Tromsø)
S.U.F. Tobiassen
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Tromsø
Gjennomgang av arbeidskrav (Narvik)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A.L.B. Wara
12:15-13:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Narvik
Gjennomgang av arbeidskrav (Narvik)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A.L.B. Wara
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Folkediktning og eventyr (Narvik)
S.U.F. Tobiassen
13:15-14:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Språklig mangfold (Tromsø)
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Språklig mangfold (Narvik)
F. Hiss
13:15-16:00 UB 244
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Matematisk samtale (Tromsø)
M. Volden
A.L.B. Wara
14:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Språklig mangfold (Narvik)
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Matematisk samtale (Narvik)
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Folkediktning og eventyr (Tromsø)
S.U.F. Tobiassen
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Folkediktning og eventyr (Narvik)
S.U.F. Tobiassen
14:15-16:00 TEO-H4 4.213
BLU-1223-1 Tromsø
Språklig mangfold (Tromsø)
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Folkediktning og eventyr (Tromsø)
S.U.F. Tobiassen
15:00
16:00          
Timeplan for BLU-1223-1 i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Finnsnes)
M. Volden
A.L.B. Wara
08:15-12:00
BLU-1223-1 Harstad
Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Harstad)
M.L. Sundelin
10:15-12:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Additive strukturer og tellestrategier (Finnsnes)
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Bildebøker (Finnsnes)
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Praksismøte i praksisbarnehagen
Forberedelse til praksis
08:15-16:00
BLU-1223-1 Harstad
Praksismøte i praksisbarnehagen
Forberedelse til praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Bildebøker (Harstad)
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 244_ROM8
BLU-1223-1 Harstad
OBS varer til kl 1100 nytt rom fra 10.15 Rom 243 rom 7
Forelesning: matematisk samtale
M. Volden
A.L.B. Wara
08:15-11:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Finnsnes)
M.L. Sundelin
09:00
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Bildebøker (Finnsnes)
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1223-1 Harstad
Bildebøker (Harstad)
S.U.F. Tobiassen
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Finnsnes)
M.L. Sundelin
11:15-13:00
BLU-1223-1 Harstad
Folkediktning og eventyr (Harstad) ROM HG5 243 Rom 7
Folkediktning og eventyr (Harstad)
S.U.F. Tobiassen
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Matematisk samtale (Finnsnes)
M. Volden
A.L.B. Wara
14:15-16:00
BLU-1223-1 Harstad
Språklig mangfold (Harstad)
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Harstad)
M. Volden
A.L.B. Wara
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Folkediktning og eventyr (Finnsnes)
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Språklig mangfold (Finnsnes)
M.L. Sundelin
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Folkediktning og eventyr (Finnsnes)
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Additive strukturer og tellestrategier (Harstad)
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Språklig mangfold (Finnsnes)
M.L. Sundelin
15:00
16:00          
Timeplan for BLU-1223-1 i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Etterarbeid praksis (Tromsø)
F. Hiss
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS - tema er statistikk, se semesterplanen
Digital: Sannsynlighet (Tromsø)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Narvik)
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Årsplanlegging (Narvik)
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS- Tema er statistikk og sannsynlighet
Digital: Statistikk (Tromsø)
M. Volden
A.L.B. Wara
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Statistikk (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Etterarbeid praksis (Narvik)
F. Hiss
H. Ludvigsen
10:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Problemløsning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Sakprosa for barn (Tromsø)
R. Larsen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Sannsynlighet (Narvik)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS- Tema er statistikk og sannsynlighet
Digital: Statistikk (Tromsø)
M. Volden
A.L.B. Wara
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Problemløsning (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Sakprosa for barn (Narvik)
S.U.F. Tobiassen
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Observering og kartlegging av språk (Tromsø)
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Tromsø)
F. Hiss
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Språklig bevissthet (Narvik)
M.L. Sundelin
13:15-15:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Årsplanlegging (Tromsø)
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Statistikk (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Språklig bevissthet (Tromsø)
M.L. Sundelin
 
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Narvik
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Narvik)
F. Hiss
G.O. Pettersen
 
16:00          
Timeplan for BLU-1223-1 i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Språklig bevissthet (Finnsnes)
M.L. Sundelin
08:15-11:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Statistikk (Harstad)
M. Volden
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Finnsnes
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Etterarbeid praksis (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Sakprosa for barn (Finnsnes)
S.U.F. Tobiassen
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Sannsynlighet (Harstad)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Årsplanlegging (Harstad)
A.L. Bakke
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Statistikk (Finnsnes)
M. Volden
A.L.B. Wara
12:15-14:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Sakprosa for barn (Harstad)
S.U.F. Tobiassen
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Problemløsning (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Årsplanlegging (Finnsnes)
A.L. Bakke
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Etterarbeid praksis (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Problemløsning (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Sannsynlighet (Finnsnes)
G.O. Pettersen
A.L.B. Wara
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _3
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Språklig bevissthet (Harstad)
M.L. Sundelin
   
15:00    
16:00          
Timeplan for BLU-1223-1 i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Tromsø)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Eksamensforberedelser (Narvik og Tromsø)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Eksamensforberedelser (Tromsø og Narvik)
F. Hiss
H. Ludvigsen
M. Volden
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1520
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Tidlig skriftspråklig utvikling (Narvik)
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM B1005
BLU-1223-1 Tromsø
Overgang barnehage - skole
E. Gamst-Nergård
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
08:15-12:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Overgang barnehage - skole (Narvik og Tromsø)
K.T. Sandnes
09:00  
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1520
BLU-1223-1 Narvik
Utvidet lesing (multimodale tekster og litterær samtale)
Digital lesing (Narvik)
S.U.F. Tobiassen
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø
Språklig mangfold (Tromsø)
F. Hiss
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Utvidet lesing (multimodale tekster og litterær samtale)
Digital lesing (Tromsø)
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Narvik)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Språklig mangfold (Narvik)
S.U.F. Tobiassen
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Tidlig skriftspråklig utvikling (Tromsø)
F. Hiss
 
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for BLU-1223-1 i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 HARSTAD_HG5 245_ROM9
BLU-1223-1 Harstad
Fremlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Overgang barnehage - skole (Finnsnes)
A.L. Bakke
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Utvidet lesing (multimodale tekster og litterær samtale)
Digital lesing (Finnsnes)
S.U.F. Tobiassen
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Overgang barnehage - skole (Finnsnes)
A.L. Bakke
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 HARSTAD_HG5 245_ROM9
BLU-1223-1 Harstad
Språklig mangfold (Harstad)
S.U.F. Tobiassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Språklig mangfold (Finnsnes)
S.U.F. Tobiassen
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Utvidet lesing (multimodale tekster og litterær samtale)
Digital lesing (Harstad)
S.U.F. Tobiassen
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 245_ROM9
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Tidlig skriftspråklig utvikling (Harstad)
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Eksamensforberedelser (Finnsnes)
A.L. Bakke
A.L.B. Wara
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Eksamensforberedelser (Harstad og Finnsnes)
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Tidlig skriftspråklig utvikling (Finnsnes)
S.U.F. Tobiassen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for BLU-1223-1 i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
BLU-1223- Hjemmeksamen (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
       
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00