Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2021 Vår - emne BIO-2002-1

BIO-2002-1
Fysiologi II (dyrefysiologi)
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Nerve (Streames i MyMediasite)
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Nerve (Streames i MyMediasite)

KUN FYSISK OPPMØTE FOR LÆRER! STUDENTER SKAL IKKE MØTE OPP!


 Opptak
L. Folkow
08:15-10:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Muskel (Streames i MyMediasite)
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Nerve (Streames i MyMediasite)

KUN FYSISK OPPMØTE FOR LÆRER! STUDENTER SKAL IKKE MØTE OPP!


 Opptak
L. Folkow
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Nerve (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Nerve (Streames i MyMediasite)
     
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 Biomedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Muskel
L. Folkow
F.A.S. Markussen
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 BioMedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Muskel
L. Folkow
F.A.S. Markussen
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 5 B-BIO og Biotek
Kollokvie: Muskel
L. Folkow
F.A.S. Markussen
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 3 B-BIO
Kollokvie: Muskel
L. Folkow
F.A.S. Markussen
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 4 B-BIO
Kollokvie: Muskel
L. Folkow
F.A.S. Markussen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Muskel (Streames i MyMediasite)

KUN FYSISK OPPMØTE FOR LÆRER! STUDENTER SKAL IKKE MØTE OPP!


 Opptak
L. Folkow
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Muskel (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Muskel (Streames i MyMediasite)
11:00      
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Nerve (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Nerve (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Nerve (Streames i MyMediasite)

KUN FYSISK OPPMØTE FOR LÆRER! STUDENTER SKAL IKKE MØTE OPP!


 Opptak
L. Folkow
       
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 4 B-BIO
Kollokvie: Muskel (I Zoom)
C. Ciccone
L. Folkow
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 Biomedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Muskel (I Zoom)
C. Ciccone
L. Folkow
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 5 B-BIO og Biotek
Kollokvie: Muskel (I Zoom)
C. Ciccone
L. Folkow
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 3 B-BIO
Kollokvie: Muskel (I Zoom)
C. Ciccone
L. Folkow
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 BioMedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Muskel (I Zoom)
C. Ciccone
L. Folkow
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Au nsyst (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Au nsyst (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Sanser (Streames i MyMediasite)

KUN FYSISK OPPMØTE FOR LÆRER! STUDENTER SKAL IKKE MØTE OPP!


 Opptak
L. Folkow
11:00      
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Muskel (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Muskel (Streames i MyMediasite)

KUN FYSISK OPPMØTE FOR LÆRER! STUDENTER SKAL IKKE MØTE OPP!


 Opptak
L. Folkow
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Muskel (Streames i MyMediasite)
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 5 B-BIO og Biotek
Kollokvie: Muskel (I Zoom)
C. Ciccone
L. Folkow
14:15-16:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 4 B-BIO
Kollokvie: Muskel (I Zoom)
C. Ciccone
L. Folkow
14:15-16:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 BioMedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Muskel (I Zoom)
C. Ciccone
L. Folkow
14:15-16:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 Biomedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Muskel (I Zoom)
C. Ciccone
L. Folkow
14:15-16:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 3 B-BIO
Kollokvie: Muskel (I Zoom)
C. Ciccone
L. Folkow
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH L7.121
BIO-2002-1 Lab gr. 3 kan tas av B-BIO
Anatomilab
V.J. Melum
M.A. Sundset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH L7.121
BIO-2002-1 Lab.gr 2 kan tas av Akvamedisin B-BIOMED og B-BIO
Anatomilab
V.J. Melum
M.A. Sundset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 3 B-BIO
Kollokvie: Aut nsyst/CNS
F.A.S. Markussen
08:15-10:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 4 B-BIO
Kollokvie: Aut nsyst/CNS
F.A.S. Markussen
08:15-10:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 5 B-BIO og Biotek
Kollokvie: Aut nsyst/CNS
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH L7.121
BIO-2002-1 Lab gr. 4 kan tas av B-BIO og Biotek
Anatomilab
V.J. Melum
M.A. Sundset
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 Biomedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Aut nsyst/CNS
F.A.S. Markussen
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 BioMedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Aut nsyst/CNS
F.A.S. Markussen
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH L7.121
BIO-2002-1 Lab. gr 1 Akvamedisin og B-BIOMED
Anatomilab
V.J. Melum
M.A. Sundset
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: CNS

 Opptak
L. Folkow
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: CNS (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: CNS (Streames i MyMediasite)
     
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Sanser

 Opptak
V.J. Melum
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Sanser (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Nyre (Streames i MyMediasite)
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Sanser (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Sanser

 Opptak
V.J. Melum
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Sanser (Streames i MyMediasite)
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Sanser (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Sanser (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Sanser

 Opptak
V.J. Melum
 
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Nyre (Streames i MyMediasite)
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Nyre

 Opptak
D. Hazlerigg
08:15-10:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Nyre (Streames i MyMediasite)
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-109
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 4 B-BIO
Kollokvie: Sanser
V.J. Melum
09:00      
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 5 B-BIO og Biotek
Kollokvie: Sanser
V.J. Melum
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 3 B-BIO
Kollokvie: Sanser
V.J. Melum
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 BioMedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Sanser
V.J. Melum
     
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 Biomedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Sanser
V.J. Melum
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab gr. 3 kan tas av B-BIO
Sanselab
F.A.S. Markussen
V.J. Melum
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab.gr 2 kan tas av Akvamedisin B-BIOMED og B-BIO
Sanselab
F.A.S. Markussen
V.J. Melum
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab gr. 4 kan tas av B-BIO og Biotek
Sanselab
F.A.S. Markussen
V.J. Melum
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Nyre

 Opptak
D. Hazlerigg
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Nyre (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Nyre (Streames i MyMediasite)
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab. gr 1 Akvamedisin og B-BIOMED
Sanselab
F.A.S. Markussen
V.J. Melum
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Nyre (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Nyre (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Nyre

 Opptak
D. Hazlerigg
     
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 3 B-BIO
Kollokvie: Nyre (i Zoom)
C. Ciccone
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 4 B-BIO
Kollokvie: Nyre (i Zoom)
C. Ciccone
10:15-12:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 5 B-BIO og Biotek
Kollokvie: Nyre (i Zoom)
C. Ciccone
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Sirkulasjon (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Sirkulasjon (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Endokrinologi

 Opptak
A. Striberny
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 BioMedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Nyre (i Zoom)
C. Ciccone
12:15-14:00
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 Biomedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Nyre (i Zoom)
C. Ciccone
       
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Sirkulasjon (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Sirkulasjon

 Opptak
A. Striberny
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Respirasjon (Streames i MyMediasite)
     
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab gr. 3 kan tas av B-BIO
Nyrelab
D. Hazlerigg
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab.gr 2 kan tas av Akvamedisin B-BIOMED og B-BIO
Nyrelab
D. Hazlerigg
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab gr. 4 kan tas av B-BIO og Biotek
Nyrelab
D. Hazlerigg
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 Biomedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Sirkulasjon
V.J. Melum
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Respirasjon (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Respirasjon

 Opptak
A. Striberny
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Respirasjon (Streames i MyMediasite)
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab. gr 1 Akvamedisin og B-BIOMED
Nyrelab
D. Hazlerigg
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 BioMedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Sirkulasjon
V.J. Melum
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 4 B-BIO
Kollokvie: Sirkulasjon
V.J. Melum
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Respirasjon

 Opptak
A. Striberny
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Respirasjon (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Respirasjon (Streames i MyMediasite)
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 5 B-BIO og Biotek
Kollokvie: Sirkulasjon
V.J. Melum
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 3 B-BIO
Kollokvie: Sirkulasjon
V.J. Melum
15:00  
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 5 B-BIO og Biotek
Kollokvie: Respirasjon
F.A.S. Markussen
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 3 B-BIO
Kollokvie: Respirasjon
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 4 B-BIO
Kollokvie: Respirasjon
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Endokrinologi

 Opptak
A. Striberny
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Endokrinologi (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Endokrinologi (Streames i MyMediasite)
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 Biomedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Respirasjon
F.A.S. Markussen
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 BioMedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Respirasjon
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Endokrinologi (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Endokrinologi (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Reproduksjon

 Opptak
A. Striberny
     
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab gr. 3 kan tas av B-BIO
Arbeidsfysiologilab
L. Folkow
A. Striberny
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab. gr 1 Akvamedisin og B-BIOMED
Arbeidsfysiologilab
L. Folkow
A. Striberny
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab gr. 4 kan tas av B-BIO og Biotek
Arbeidsfysiologilab
L. Folkow
A. Striberny
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab.gr 2 kan tas av Akvamedisin B-BIOMED og B-BIO
Arbeidsfysiologilab
L. Folkow
A. Striberny
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 5 B-BIO og Biotek
Kollokvie: Endokrinologi
F.A.S. Markussen
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 Biomedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Endokrinologi
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 3 B-BIO
Kollokvie: Endokrinologi
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Reproduksjon (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Fordøyelse (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Reproduksjon

 Opptak
A. Striberny
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 4 B-BIO
Kollokvie: Endokrinologi
F.A.S. Markussen
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 BioMedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Endokrinologi
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Endokrinologi (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Endokrinologi

 Opptak
A. Striberny
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Endokrinologi (Streames i MyMediasite)
     
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 5 B-BIO og Biotek
Kollokvie: Endokrinologi/Reproduksjon
F.A.S. Markussen
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 3 B-BIO
Kollokvie: Endokrinologi/Reproduksjon
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 4 B-BIO
Kollokvie: Endokrinologi/Reproduksjon
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Fordøyelse (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Fordøyelse

 Opptak
M.A. Sundset
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Fordøyelse (Streames i MyMediasite)
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 Biomedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Endokrinologi/Reproduksjon
F.A.S. Markussen
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 BioMedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Endokrinologi/Reproduksjon
F.A.S. Markussen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Fordøyelse

 Opptak
M.A. Sundset
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Fordøyelse (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Fordøyelse (Streames i MyMediasite)
     
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 19
Uke
19
Mandag
10.05.2021
Tirsdag
11.05.2021
Onsdag
12.05.2021
Torsdag
13.05.2021
Fredag
14.05.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 4 B-BIO
Kollokvie: Sirkulasjon
C. Ciccone
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 BioMedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Fordøyelse
C. Ciccone
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: OBLIGATORISK FORELESNING OM FORSØKSDYR ETIKK og LOVGIVNING

 Opptak
S.K. Knudsen
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: OBLIGATORISK FORELESNING OM FORSØKSDYR ETIKK og LOVGIVNING (Streames i MyMediasite)
10:15-12:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: OBLIGATORISK FORELESNING OM FORSØKSDYR ETIKK og LOVGIVNING (Streames i MyMediasite)
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 Biomedisin og Akvamedisin
Kollokvie: Fordøyelse
C. Ciccone
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 5 B-BIO og Biotek
Kollokvie: Fordøyelse
C. Ciccone
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 3 B-BIO
Kollokvie: Fordøyelse
C. Ciccone
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 1
Forelesning: Fordøyelse (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00
BIO-2002-1 Forelesning gr 2
Forelesning: Fordøyelse (Streames i MyMediasite)
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesning gr 3
Forelesning: Fordøyelse

 Opptak
M.A. Sundset
     
15:00      
16:00          
Timeplan for BIO-2002-1 i uke 23
Uke
23
Mandag
07.06.2021
Tirsdag
08.06.2021
Onsdag
09.06.2021
Torsdag
10.06.2021
Fredag
11.06.2021
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
BIO-2002- Kort hjemmeeksamen (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00