Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2021 Vår - emne BIO-2601-1

BIO-2601-1
Generell mikrobiologi
Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 13.01.2021
Forelesning - fysisk og digital
1

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 15.01.2021
Forelesning - fysisk og digital
2

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Uke 3
Mandag
12:15-14:00 - 18.01.2021
Forelesning - fysisk og digital
3

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 21.01.2021
Forelesning - fysisk og digital
4

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Fredag
Uke 4
Mandag
12:15-14:00 - 25.01.2021
Forelesning - fysisk og digital
5

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Tirsdag
08:15-12:00 - 26.01.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 1
12:15-16:00 - 26.01.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 1
Onsdag
12:15-16:00 - 27.01.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 1
Rom:
NFH D-309
Torsdag
12:15-16:00 - 28.01.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 2
Fredag
08:15-12:00 - 29.01.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 2
12:15-16:00 - 29.01.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 2
Rom:
NFH D-309
Uke 5
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 02.02.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 3
12:15-16:00 - 02.02.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 3
Onsdag
12:15-16:00 - 03.02.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 3
Rom:
NFH D-309
Torsdag
12:15-16:00 - 04.02.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 4
Fredag
08:15-12:00 - 05.02.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 4
12:15-16:00 - 05.02.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 4
Rom:
NFH D-309
Uke 6
Mandag
12:15-14:00 - 08.02.2021
Forelesning - fysisk og digital
6

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Tirsdag
08:15-12:00 - 09.02.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 5
12:15-16:00 - 09.02.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 5
Onsdag
08:15-10:00 - 10.02.2021
Forelesning - fysisk og digital
7

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
12:15-16:00 - 10.02.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 5
Rom:
NFH D-309
Torsdag
12:15-16:00 - 11.02.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 6
Fredag
08:15-12:00 - 12.02.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 6
12:15-16:00 - 12.02.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 6
Rom:
NFH D-309
Uke 7
Mandag
12:15-14:00 - 15.02.2021
Forelesning - fysisk og digital
8

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Tirsdag
12:15-14:00 - 16.02.2021
Forelesning - fysisk og digital
9

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 23.02.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 7
12:15-16:00 - 23.02.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 7
Onsdag
12:15-16:00 - 24.02.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 7
Rom:
NFH D-309
Torsdag
12:15-16:00 - 25.02.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 8
Fredag
08:15-12:00 - 26.02.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 8
12:15-16:00 - 26.02.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 8
Rom:
NFH D-309
Uke 9
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 02.03.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 9
12:15-16:00 - 02.03.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 9
Onsdag
12:15-16:00 - 03.03.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 9
Rom:
NFH D-309
Torsdag
08:15-12:00 - 04.03.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 10
12:15-16:00 - 04.03.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 10
Fredag
12:15-16:00 - 05.03.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 10
Rom:
NFH D-309
Uke 10
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 09.03.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 11
12:15-16:00 - 09.03.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 11
Onsdag
12:15-16:00 - 10.03.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 11
Rom:
NFH D-309
Torsdag
12:15-16:00 - 11.03.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 12
Fredag
08:15-12:00 - 12.03.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 12
12:15-16:00 - 12.03.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 12
Rom:
NFH D-309
Uke 11
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 16.03.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 13
12:15-16:00 - 16.03.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 13
Onsdag
12:15-16:00 - 17.03.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 13
Rom:
NFH D-309
Torsdag
08:15-12:00 - 18.03.2021
Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 14
12:15-16:00 - 18.03.2021
Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 14
Fredag
12:15-16:00 - 19.03.2021
Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 14
Rom:
NFH D-309
Uke 12
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 23.03.2021
Forelesning - fysisk og digital
10

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
12:15-14:00 - 12.04.2021
Forelesning - fysisk og digital
11
Lærer:
E. Mishchenko
Tirsdag
10:15-12:00 - 13.04.2021
Seminar Gr 2 akva-biomed-biotek
1
Lærer:
H-M. Blencke
12:15-14:00 - 13.04.2021
Seminar Gr 1 bio-lektor-andre
1
Lærer:
H-M. Blencke
Onsdag
12:15-14:00 - 14.04.2021
Forelesning - fysisk og digital
12
Lærer:
E. Mishchenko
Torsdag
Fredag
Uke 16
Mandag
08:15-10:00 - 19.04.2021
Forelesning - fysisk og digital
13

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Tirsdag
10:15-12:00 - 20.04.2021
Seminar Gr 2 akva-biomed-biotek
2
Lærer:
H-M. Blencke
12:15-14:00 - 20.04.2021
Seminar Gr 1 bio-lektor-andre
2
Lærer:
H-M. Blencke
Onsdag
10:15-12:00 - 21.04.2021
Seminar Gr 2 akva-biomed-biotek
3
Lærer:
H-M. Blencke
12:15-14:00 - 21.04.2021
Forelesning - fysisk og digital
14

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
14:15-16:00 - 21.04.2021
Seminar Gr 1 bio-lektor-andre
3
Lærer:
H-M. Blencke
Torsdag
Fredag
Uke 17
Mandag
12:15-14:00 - 26.04.2021
Forelesning - fysisk og digital
15

KUN DIGITALT. Ingen studenter skal delta fysisk i auditoriet. 


 Opptak
Lærer:
A. Liaimer
Tirsdag
10:15-12:00 - 27.04.2021
Seminar Gr 2 akva-biomed-biotek
4 (alle samlet)
Lærer:
E. Mishchenko
Onsdag
12:15-14:00 - 28.04.2021
Forelesning - fysisk og digital
16

KUN DIGITALT. Ingen studenter skal delta fysisk i auditoriet. 


 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Torsdag
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 04.05.2021
Forelesning - fysisk og digital
17

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Onsdag
12:15-14:00 - 05.05.2021
Forelesning - fysisk og digital
18

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
12:15-14:00 - 10.05.2021
Forelesning - fysisk og digital
19

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 12.05.2021
Forelesning - fysisk og digital
20

 Opptak
Lærer:
H-M. Blencke
Torsdag
Fredag
Uke 20
Mandag
Tirsdag
09:15-13:00 - 18.05.2021
Forelesning - fysisk og digital
Prøveeksamen
Lærer:
H-M. Blencke
Onsdag
14:15-16:00 - 19.05.2021
Seminar Gr 1 bio-lektor-andre
5
Lærer:
H-M. Blencke
Torsdag
14:15-16:00 - 20.05.2021
Seminar Gr 2 akva-biomed-biotek
4 (alle samlet)
Lærer:
H-M. Blencke
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
09:00-13:00 - 04.06.2021
Hjemmeeksamen (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
Lærer:
Rom: