Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2021 Vår - emne BLU-1210-1

BLU-1210-1
Språk og kommunikasjon i barnehagen
Timeplan for BLU-1210-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.047
BLU-1210-1 Felles undervisning
Introduksjon, aktivitetsmappe +
F.L. Hansen
F. Hiss
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Musikk som virkemiddel og lydkulisser
F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
BLU-1210-1 Felles undervisning
Språkutvikling
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1210-1 Gruppe 1
Vygotsky og språklig utvikling
M. Dardanou
M.L. Sundelin
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Nordnorske sanger
F.L. Hansen
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Musikk som virkemiddel og lydkulisser
F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1210-1 Felles undervisning
Fortelling i barnehagen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1210-1 Gruppe 2
Vygotsky og språklig utvikling
M. Dardanou
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Gruppe 1
Drama i fortelling, fortellingsarbeid
M. Wiik
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Nordnorske sanger
F.L. Hansen
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Musikk som virkemiddel og lydkulisser
F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
BLU-1210-1 Felles undervisning
Sosiokulturell teori
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-1210-1 Gruppe 3
Vygotsky og språklig utvikling
M. Dardanou
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Gruppe 2
Drama i fortelling, fortellingsarbeid
M. Wiik
13:00
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Nordnorske sanger
F.L. Hansen
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1210-1 Felles undervisning
Kommunikasjon og kroppsspråk
M. Wiik
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Gruppe 3
Drama i fortelling, fortellingsarbeid
M. Wiik
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Felles undervisning
Introduksjon til arbeidskrav
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-1210-1 Felles undervisning
Ordforråd og begrepsforståelse
F. Hiss
G.O. Pettersen
16:00          
Timeplan for BLU-1210-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Lydkomposisjon
F.L. Hansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1210-1 Gruppe 1
Barns fortellekompetanse
M.L. Sundelin
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Lydkomposisjon
F.L. Hansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1210-1 Gruppe 2
Barns fortellekompetanse
M.L. Sundelin
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Lydkomposisjon
F.L. Hansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Gruppe 3
Barns fortellekompetanse
M.L. Sundelin
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1210-1 Felles undervisning
Språklig bevissthet

Marit L Sundelin is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Språklig bevissthet spørretime
Time: Jan 28, 2021 02:15 PM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61899867090?pwd=QmpFZ1Q3Vk1HR1JBaEtmdEg4MUllZz09

Meeting ID: 618 9986 7090
Password: 989759

M.L. Sundelin
 
15:00      
16:00          
Timeplan for BLU-1210-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 3
Forberedelse til digitalt verksted
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.060
ILP 2.061
ILP 2.062
ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 1
Kommunikasjonsteori, språk og lek
M. Dardanou
F. Hiss
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 2
Forberedelse til digitalt verksted
G.O. Pettersen
M. Volden
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 1
Planlegging digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 2
Planlegging digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 3
Planlegging digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
09:00  
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Felles undervisning
Personalarbeid i barnehagen
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1210-1 Gruppe 1
Dialogisme
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 1
Forberedelse til digitalt verksted
G.O. Pettersen
M. Volden
12:15-14:00 ILP 1.006
ILP 2.060
ILP 2.061
ILP 2.062
BLU-1210-1 Gruppe 3
Kommunikasjonsteori, språk og lek
M. Dardanou
F. Hiss
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Felles undervisning
Dialogisme
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 1.047
BLU-1210-1 Felles undervisning
Aktivitetsmappe og forberedelse til praksis
I.C. Nordli
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Gruppe 2
Dialogisme
M. Dardanou
F. Hiss
14:15-16:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 3
Dialogisme
M. Dardanou
F. Hiss
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
ILP 2.060
ILP 2.061
ILP 2.062
BLU-1210-1 Gruppe 2
Kommunikasjonsteori, språk og lek
M. Dardanou
F. Hiss
 
15:00    
16:00          
Timeplan for BLU-1210-1 i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 1
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.056
BLU-1210-1 Gruppe 3
Etterarbeid praksis
F. Hiss
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 2
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 3
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
10:15-13:00 ILP 2.006
BLU-1210-1 Gruppe 2
Etterarbeid praksis
F. Hiss
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 3
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
13:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1210-1 Gruppe 1
Etterarbeid praksis
F. Hiss
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1210-1 Felles undervisning
Ordforråd og begrepsforståelse

 Opptak+live
F. Hiss
G.O. Pettersen
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
BLU-1210-1 Felles undervisning
Godt språkmiljø
F. Hiss
H. Ludvigsen
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.007
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 1
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.007
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 2
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Felles undervisning
Personalarbeid i barnehagen (pedagogikk)
H. Ludvigsen
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.043
ILP 2.056
ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 2
Lage oppgaver til Zoom
F. Hiss
G.O. Pettersen
M. Volden
13:15-16:00 ILP 1.043
ILP 2.056
ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 1
Lage oppgaver til Zoom
F. Hiss
G.O. Pettersen
M. Volden
13:15-16:00 ILP 1.043
ILP 2.056
ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 3
Lage oppgaver til Zoom
F. Hiss
G.O. Pettersen
M. Volden
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1210-1 Felles undervisning
Dramaforløp
M. Wiik
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.058
BLU-1210-1 Felles undervisning
Etterarbeid praksis
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.007
BLU-1210-1 Felles undervisning
Status digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
16:00          
Timeplan for BLU-1210-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Felles undervisning
Dialogisk lesing
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1210-1 Gruppe 1
Eksamensforberedelser
F.L. Hansen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
08:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Gruppe 2
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.413
BLU-1210-1 Gruppe 1
Språklige observasjoner
F. Hiss
08:15-10:00 TEO-H1 1.333
BLU-1210-1 Gruppe 2
Dialogisk lesing
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
08:15-10:00 TEO-H1 1.313
BLU-1210-1 Gruppe 3
Kartlegging
I.C. Nordli
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.047
BLU-1210-1 Felles undervisning
Inkluderende språkfellesskap
F. Hiss
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.042
ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-1210-1 Felles undervisning
Zoom med barnehagen
F. Hiss
G.O. Pettersen
M. Volden
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
BLU-1210-1 Gruppe 1
Dialogisk lesing
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
10:15-12:00 SVHUM E0105
BLU-1210-1 Gruppe 2
Kartlegging
I.C. Nordli
M. Volden
10:15-12:00 TEO-H1 1.313
BLU-1210-1 Gruppe 3
Språklige observasjoner
F. Hiss
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 1
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
12:15-16:00 ILP 1.059
BLU-1210-1 Gruppe 3
Eksamensforberedelser
F.L. Hansen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
BLU-1210-1 Gruppe 2
Eksamensforberedelser
F.L. Hansen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1210-1 Gruppe 3
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.413
BLU-1210-1 Gruppe 1
Kartlegging
I.C. Nordli
M. Volden
12:15-14:00 SVHUM E0105
BLU-1210-1 Gruppe 2
Språklige observasjoner
F. Hiss
12:15-14:00 TEO-H1 1.313
BLU-1210-1 Gruppe 3
Dialogisk lesing
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
BLU-1210-1 Gruppe 3
Inkluderende språkfellesskap
F. Hiss
H. Ludvigsen
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
BLU-1210-1 Gruppe 1
Inkluderende språkfellesskap
F. Hiss
H. Ludvigsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
BLU-1210-1 Gruppe 2
Inkluderende språkfellesskap
F. Hiss
H. Ludvigsen
15:00  
16:00