Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2021 Vår - emne BLU-2000-1

BLU-2000-1
Bacheloroppgave med forskningsmetode og vitenskapsteori
Timeplan for BLU-2000-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:45
08:15-13:45 SVHUM E0101
BLU-2000-1 Gruppe 3
T. Unstad
08:15-14:00 TEO-H4 4.213
BLU-2000-1 Gruppe 1
T. Isaksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 TEO-H4 4.213
BLU-2000-1 Gruppe 2
T. Isaksen
08:15-13:15 UB 132
BLU-2000-1 Gruppe 1
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Skrivedag
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:30
10:15-15:30 ILP 2.006
BLU-2000-1 Gruppe 3
T. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:45
10:15-15:45 ILP 1.059
BLU-2000-1 Gruppe 2
T. Unstad
11:00
12:00
13:00  
14:00    
15:00        
16:00          
Timeplan for BLU-2000-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Digital samling
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Digital samling
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Digital samling
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Digital samling
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Skrivedag
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Digitalt informasjonsmøte om videreutdanning/master
H. Habbestad
S.R. Kvande
J. Ottem
T. Steingård
R.M. Walberg
15:00  
16:00          
Timeplan for BLU-2000-1 i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:45
08:15-13:45 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 1
T. Isaksen
08:15-14:00 MH U6.A6AUD6
BLU-2000-1 Gruppe 3
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:45
08:15-13:45 ILP 2.072
BLU-2000-1 Gruppe 2
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.006
BLU-2000-1 Gruppe 1
T. Unstad
08:15-13:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 2
T. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Skrivedag
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:45
10:15-15:45 ILP 2.072
BLU-2000-1 Gruppe 3
T. Isaksen
11:00
12:00
13:00    
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for BLU-2000-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Skrivedag
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 ILP 2.006
BLU-2000-1 Gruppe 1
S.S. Madsen
09:00-14:30 MH U6.A7AUD7
BLU-2000-1 Gruppe 3
T. Isaksen
12:15-14:30 FARM F1.101
BLU-2000-1 Gruppe 1
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-14:30
09:00-14:30 ILP 2.006
BLU-2000-1 Gruppe 2
T. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 FARM F1.101
BLU-2000-1 Gruppe 1
T. Isaksen
09:00-14:30 MH U6.A7AUD7
BLU-2000-1 Gruppe 2
S.S. Madsen
12:15-14:30 MH U6.SAUD
BLU-2000-1 Gruppe 1
T. Isaksen
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-15:30
10:00-15:30 ILP 2.056
BLU-2000-1 Gruppe 3
S.S. Madsen
11:00
12:00
13:00
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:00
14:30-15:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Informasjonsmøte om nasjonale rammer for veiledning av nyutdannede barnehagelærere

Zoom-lenke:
https://uit.zoom.us/j/62806973748?pwd=OXplL00xM3FVSW9rNENIMzRPUHdsdz09

I.M. Hansen
K.S. Worum
15:00        
16:00          
Timeplan for BLU-2000-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 1
F. Hiss
08:15-14:00 NLYSTH AUD
BLU-2000-1 Gruppe 3
T. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 2
T. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NLYSTH AUD
BLU-2000-1 Gruppe 1
T. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Skrivedag
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 3
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.042
BLU-2000-1 Gruppe 1
T. Isaksen
11:00
12:00
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-17:00
14:15-17:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 2
F. Hiss
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.425
BLU-2000-1 Gruppe 2
F. Hiss
15:00  
16:00        
Timeplan for BLU-2000-1 i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MH U6.A7AUD7
BLU-2000-1 Gruppe 3
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.072
BLU-2000-1 Gruppe 3
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 TEO-H4 4.213
BLU-2000-1 Gruppe 2
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 NLYSTH AUD
BLU-2000-1 Gruppe 1
H.E. Moe
08:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 2
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Skrivedag
09:00
10:00
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U6.A7AUD7
BLU-2000-1 Gruppe 1
F. Hiss
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 3
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 FARM F1.101
BLU-2000-1 Gruppe 1
F. Hiss
15:00  
16:00          
Timeplan for BLU-2000-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 1
F. Hiss
08:15-14:00 TEO-H4 4.213
BLU-2000-1 Gruppe 3
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.072
BLU-2000-1 Gruppe 2
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 TEO-H1 1.425
BLU-2000-1 Gruppe 1
H.E. Moe
08:15-13:00 TEO-H4 4.213
BLU-2000-1 Gruppe 2
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2000-1 Felles undervisning
Skrivedag
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.072
BLU-2000-1 Gruppe 3
F. Hiss
11:00
12:00
13:00  
14:00      
15:00      
16:00