Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2021 Vår - emne FSK-1120-1

FSK-1120-1
Akvatisk biologi for fiskeri- og havbruksvitenskap
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
FSK-1120-1 Forelesning
2 Introduction to the marine environment (heldigital)
E. Blanco Gonzalez
11:00        
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
FSK-1120-1 Forelesning
1 introduksjon (heldigital)
K. Berg
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
FSK-1120-1 Forelesning
3 Oceanography 1 general (heldigital)
E. Blanco Gonzalez
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
FSK-1120-1 Forelesning
4 Oceanography 2 in Norway (heldigital)
E. Blanco Gonzalez
 
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
FSK-1120-1 Forelesning
6 Evolusjon og systematikk (digital - ZOOM)
6 Evolusjon og systematikk (ZOOM)

 Opptak
J.E.T. Strand
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
FSK-1120-1 Forelesning
7 Næringskjeder og næringsnett (digital - ZOOM)
7 Næringskjeder og næringsnett (digital)

 Opptak
J.E.T. Strand
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
FSK-1120-1 Forelesning
5 Phytoplankton & zooplankton (ZOOM)

 Opptak
P.F. Wassmann
     
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.836-AUD2
FSK-1120-1 Forelesning
8 Micro and macro algae

 Opptak
R.A. Ingebrigtsen
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
FSK-1120-1 Forelesning
10 Platelmynthes, Nematoda, rotifers (in ZOOM)
P.F. Wassmann
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
nr 1
K. Berg
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
nr 1
K. Berg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
FSK-1120-1 Forelesning
9 Porifera, cnidaria and ctenophora (in ZOOM)

 Opptak
P.F. Wassmann
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-109
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
nr 1
K. Berg
 
15:00    
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.836-AUD2
FSK-1120-1 Forelesning
11 Annelid & Molluscs (in ZOOM)
11 Annelids & Molluscs

 Opptak
P.F. Wassmann
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
FSK-1120-1 Forelesning
12 Arthropods (in ZOOM)

 Opptak
P.F. Wassmann
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
FSK-1120-1 Forelesning
13 Echinoderms (in ZOOM)
13 Echinoderms (ZOOM)

 Opptak
P.F. Wassmann
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
FSK-1120-1 Forelesning
14 Genetic approaches to study marine biodiversity (heldigital)
E. Blanco Gonzalez
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 NFH D-208
NFH D-209
FSK-1120-1 Gruppe 1 Lab
Fiskelab før tokt
K. Præbel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 NFH D-208
NFH D-209
FSK-1120-1 Gruppe 2 Lab
Fiskelab før tokt
K. Præbel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 NFH D-208
NFH D-209
FSK-1120-1 Gruppe 3 Lab
Fiskelab før tokt
K. Præbel
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-208
NFH D-209
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
nr 2
K. Præbel
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-208
NFH D-209
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
nr 2
K. Præbel
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-208
NFH D-209
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
nr 2
K. Præbel
 
15:00    
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
Lørdag
13.03.2021
Søndag
14.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-20:00
08:15-20:00 NFH FF HM
FSK-1120-1 Toktgruppe 3 FHV 14 stk
Dagstokt med Helmer Hanssen
K. Præbel
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-20:00
08:15-20:00 NFH FF HM
FSK-1120-1 Toktgruppe 4 FHV 14 stk - lørdag
Dagstokt med Helmer Hanssen
K. Præbel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-20:00
08:15-20:00 NFH FF HM
FSK-1120-1 Toktgruppe 5 FHV 14 stk - søndag
Dagstokt med Helmer Hanssen
K. Præbel
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00        
17:00        
18:00        
19:00        
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-20:00
08:15-20:00 NFH FF HM
FSK-1120-1 Toktgruppe 6 FHV 14 stk
Dagstokt med Helmer Hanssen
K. Præbel
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
FSK-1120-1 Forelesning
16 Bony fish systematics
E. Blanco Gonzalez
 
09:00      
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
FSK-1120-1 Forelesning
15 Cartilagenous fish
E. Blanco Gonzalez
   
13:00      
14:00        
15:00        
16:00        
17:00        
18:00        
19:00        
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
FSK-1120-1 Forelesning
17 Swimming and habitat use
E. Blanco Gonzalez
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
FSK-1120-1 Forelesning
LAB alternativt arbeidskrav for de som ikke var på tokt (kommer tilbake til sted)
K. Berg
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00      
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 VIRTUELT _3
FSK-1120-1 Forelesning
Spørretime toktrapporter

 Opptak
K. Præbel
 
17:00        
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
FSK-1120-1 Forelesning
18 Gas exchange and Osmoregulation
E. Blanco Gonzalez
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
FSK-1120-1 Forelesning
19 Feeding, metabolism and growth
E. Blanco Gonzalez
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
FSK-1120-1 Forelesning
20 Reproduction
E. Blanco Gonzalez
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.836-AUD2
FSK-1120-1 Forelesning
21 Seabirds (Evert Mul)

 Opptak
       
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
FSK-1120-1 Forelesning
22 Marine mammals (Evert Mul)

 Opptak
     
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.820-AUD1
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Et industriperspektiv på sirkulærøkonomi og bærekraft. Hvorfor er disse perspektivene relevante for dere og aktører som jobber med fiskeri, havbruk og bioteknologi i fremtiden?
nr 3 (alle grupper)
R.A. Ingebrigtsen
   
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _3
FSK-1120-1 Forelesning
24 Marine organisms under climate change

 Opptak
I. Wiedmann
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _3
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Lumpfish and aquaculture
nr 4
M. Horaud
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _3
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Lumpfish and aquaculture
nr 4
M. Horaud
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _3
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Lumpfish and aquaculture
nr 4
M. Horaud
     
15:00        
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
TEO-H6 6.303-AUD3
FSK-1120-1 Seminar gr. 2
Sea urchin fisheries and aquaculture
nr 5
F. Figueiredo
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
FSK-1120-1 Seminar gr. 3
Sea urchin fisheries and aquaculture
nr 5
F. Figueiredo
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.820-AUD1
FSK-1120-1 Forelesning
26 Impact of aquaculture on the marine environment

 Opptak
J.E.T. Strand
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
FSK-1120-1 Seminar gr. 1
Sea urchin fisheries and aquaculture
nr 5
F. Figueiredo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
FSK-1120-1 Forelesning
27 Anthropogenic impact on marine resources og kursevaluering

 Opptak
K. Berg
J.E.T. Strand
   
15:00      
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 19
Uke
19
Mandag
10.05.2021
Tirsdag
11.05.2021
Onsdag
12.05.2021
Torsdag
13.05.2021
Fredag
14.05.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-11:30
11:00-11:30 VIRTUELT _3
FSK-1120-1 Forelesning
28 Spørretime
E. Blanco Gonzalez
     
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for FSK-1120-1 i uke 20
Uke
20
Mandag
17.05.2021
Tirsdag
18.05.2021
Onsdag
19.05.2021
Torsdag
20.05.2021
Fredag
21.05.2021
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00
FSK-1120- Hjemmeksamen (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
   
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00