Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2021 Vår - emne LER-2051-2

LER-2051-2
FoU-oppgave fellesemne - Utforsking av egen praksis
Timeplan for LER-2051-2 i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-2051-2 1-7 ENG fag1/fordypning
S-E. Andreassen
T.E. Holmbukt
M. Son
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S-E. Andreassen
T.E. Holmbukt
M. Son
09:00      
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning
B. Grønvik
A.H. Lødemel
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.065
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
J.N. Roksvold
Y. Sørensen
O.J. Wang
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.T. Killengreen
A. Unhjem
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 SAMF fag1/fordypning
S-E. Andreassen
L.I. Landsem
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.J. Hembre
K-A. Sæther
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning
M. Johnsen
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
   
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for LER-2051-2 i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 ILP 2.006
LER-2051-2 Forelesning
S.T. Killengreen
     
17:00        
Timeplan for LER-2051-2 i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-2051-2 1-7 ENG fag1/fordypning
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
12:15-16:00 TEO-H1 1.258
LER-2051-2 5-10 SAMF fag1/fordypning
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-2051-2 i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-2051-2 Gruppe 3
S.T. Killengreen
08:15-12:00 ILP 2.072
LER-2051-2 Gruppe 4
S-E. Andreassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
J.N. Roksvold
Y. Sørensen
O.J. Wang
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.T. Killengreen
A. Unhjem
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-2051-2 5-10 SAMF fag1/fordypning
S-E. Andreassen
L.I. Landsem
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-2051-2 Gruppe 1
O.G. Drageset
09:00  
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning
B. Grønvik
A.H. Lødemel
A.R. Steele
12:15-16:00 ILP 1.007
LER-2051-2 1-7 ENG fag1/fordypning
S-E. Andreassen
T.E. Holmbukt
M. Son
12:15-16:00 ILP 1.007
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S-E. Andreassen
T.E. Holmbukt
M. Son
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.J. Hembre
K-A. Sæther
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-2051-2 i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.J. Hembre
K-A. Sæther
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning
M. Johnsen
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning
M. Johnsen
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
J.N. Roksvold
Y. Sørensen
O.J. Wang
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning
B. Grønvik
A.H. Lødemel
A.R. Steele
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2051-2 1-7 ENG fag1/fordypning
S-E. Andreassen
T.E. Holmbukt
M. Son
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S-E. Andreassen
T.E. Holmbukt
M. Son
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.066
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.T. Killengreen
A. Unhjem
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-2051-2 5-10 SAMF fag1/fordypning
S-E. Andreassen
L.I. Landsem
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for LER-2051-2 i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 SAMF fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 MH2 U.10.311
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2051-2 1-7 ENG fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 SAMF fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-2051-2 1-7 ENG fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
09:00
10:00
11:00
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 SAMF fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 MH2 U.09.310
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 TEO-H1 1.258
LER-2051-2 1-7 ENG fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 TEO-H1 1.258
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-2051-2 i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-2 Forelesning
H.E. Moe
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E2004
LER-2051-2 1-7 ENG fag1/fordypning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-2 5-10 SAMF fag1/fordypning
H.E. Moe
09:00  
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning
H.E. Moe
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
H.E. Moe
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning
H.E. Moe
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning
H.E. Moe
 
15:00      
16:00          
Timeplan for LER-2051-2 i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
09:00    
10:00    
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-2051-2 i uke 20
Uke
20
Mandag
17.05.2021
Tirsdag
18.05.2021
Onsdag
19.05.2021
Torsdag
20.05.2021
Fredag
21.05.2021
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-09:00
09:00-09:00
LER-2051- Hjemmeeksamen
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-2051-2 i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-14:00
14:00-14:00
LER-2051- Hjemmeeksamen
     
15:00          
16:00