Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2022 Høst - emne BED-2011NETT-1

BED-2011NETT-1
Timeplan for BED-2011NETT-1 i uke 34
Uke
34
Mandag
22.08.2022
Tirsdag
23.08.2022
Onsdag
24.08.2022
Torsdag
25.08.2022
Fredag
26.08.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
     
10:00      
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2011NETT-1 i uke 36
Uke
36
Mandag
05.09.2022
Tirsdag
06.09.2022
Onsdag
07.09.2022
Torsdag
08.09.2022
Fredag
09.09.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
     
10:00      
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2011NETT-1 i uke 38
Uke
38
Mandag
19.09.2022
Tirsdag
20.09.2022
Onsdag
21.09.2022
Torsdag
22.09.2022
Fredag
23.09.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
     
10:00      
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2011NETT-1 i uke 39
Uke
39
Mandag
26.09.2022
Tirsdag
27.09.2022
Onsdag
28.09.2022
Torsdag
29.09.2022
Fredag
30.09.2022
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00
BED-2011NETT- Hjemmeksamen (WISEFLOW)
 
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2011NETT-1 i uke 40
Uke
40
Mandag
03.10.2022
Tirsdag
04.10.2022
Onsdag
05.10.2022
Torsdag
06.10.2022
Fredag
07.10.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
     
10:00      
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2011NETT-1 i uke 42
Uke
42
Mandag
17.10.2022
Tirsdag
18.10.2022
Onsdag
19.10.2022
Torsdag
20.10.2022
Fredag
21.10.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
     
10:00      
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2011NETT-1 i uke 45
Uke
45
Mandag
07.11.2022
Tirsdag
08.11.2022
Onsdag
09.11.2022
Torsdag
10.11.2022
Fredag
11.11.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00 ALTA_BT2 1100
BED-2011NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne frivillig
S. Uteng
     
10:00      
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2011NETT-1 i uke 49
Uke
49
Mandag
05.12.2022
Tirsdag
06.12.2022
Onsdag
07.12.2022
Torsdag
08.12.2022
Fredag
09.12.2022
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00
BED-2011NETT- Skriftlig skoleeksamen - Kirkenes (WISEFLOW)
09:00-13:00
BED-2011NETT- Skriftlig skoleeksamen - Storslett (WISEFLOW)
09:00-13:00
BED-2011NETT- Skriftlig skoleeksamen - Vadsø (WISEFLOW)
09:00-13:00
BED-2011NETT- Skriftlig skoleeksamen - Oslo (WISEFLOW)
09:00-13:00
BED-2011NETT- Skriftlig skoleeksamen (WISEFLOW)
09:00-13:00
BED-2011NETT- Skriftlig skoleeksamen - Finnsnes (WISEFLOW)
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00