Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2022 Høst - emne LER-3000-1

LER-3000-1
Pedagogikk og elevkunnskap fellesemne - Skolen som organisasjon og skolen i samfunnet
Timeplan for LER-3000-1 i uke 33
Uke
33
Mandag
15.08.2022
Tirsdag
16.08.2022
Onsdag
17.08.2022
Torsdag
18.08.2022
Fredag
19.08.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
R. Johansen
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-3000-1 i uke 34
Uke
34
Mandag
22.08.2022
Tirsdag
23.08.2022
Onsdag
24.08.2022
Torsdag
25.08.2022
Fredag
26.08.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
Profesjonsfellesskapet
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
R. Johansen
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
Skolen som organisasjon; Kultur og utviklingsledelse
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
R. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
R. Johansen
11:00    
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
R. Johansen
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
R. Johansen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-3000-1 i uke 35
Uke
35
Mandag
29.08.2022
Tirsdag
30.08.2022
Onsdag
31.08.2022
Torsdag
01.09.2022
Fredag
02.09.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
T-E. Nilsen
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
Endrings og utviklingsarbeid i skolen
T-E. Nilsen
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
R. Johansen
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
T-E. Nilsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
R. Johansen
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
T-E. Nilsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
Skoleledelse
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
R. Johansen
15:00    
16:00          
Timeplan for LER-3000-1 i uke 36
Uke
36
Mandag
05.09.2022
Tirsdag
06.09.2022
Onsdag
07.09.2022
Torsdag
08.09.2022
Fredag
09.09.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
T-E. Nilsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
R. Johansen
T-E. Nilsen
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
Skolens funksjon og mandat
T-E. Nilsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
T-E. Nilsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
R. Johansen
T-E. Nilsen
 
11:00    
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
T-E. Nilsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
R. Johansen
T-E. Nilsen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for LER-3000-1 i uke 39
Uke
39
Mandag
26.09.2022
Tirsdag
27.09.2022
Onsdag
28.09.2022
Torsdag
29.09.2022
Fredag
30.09.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
Innovasjons- og entreprenørskapsukene Arbeidskrav presenteres
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Gruppe B2
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Gruppe B1
08:15-16:00
LER-3000-1 Gruppe A2
Vitensenteret
08:15-16:00
LER-3000-1 Gruppe A1
Vitensenteret
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-3000-1 Gruppe B1
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-3000-1 Gruppe B2
12:15-16:00 ILP 2.005
LER-3000-1 Gruppe B2
12:15-16:00 ILP 2.005
LER-3000-1 Gruppe B1
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe B1
R. Johansen
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe B2
M. Liset
08:15-16:00
LER-3000-1 Gruppe A1
Vitensenteret
08:15-16:00
LER-3000-1 Gruppe A2
Vitensenteret
12:15-16:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe B1
M. Liset
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe B2
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe A1
R. Johansen
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe A2
M. Liset
08:15-16:00
LER-3000-1 Gruppe B1
Vitensenteret
08:15-16:00
LER-3000-1 Gruppe B2
Vitensenteret
12:15-16:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe A1
M. Liset
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe A2
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe A1
Entreprenørskap
R. Johansen
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe A2
Entreprenørskap
R. Johansen
08:15-16:00
LER-3000-1 Gruppe B1
Vitensenteret
08:15-16:00
LER-3000-1 Gruppe B2
Vitensenteret
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe A2
R. Johansen
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe A1
R. Johansen
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe A2
R. Johansen
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe A1
R. Johansen
09:00
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
Innovative undervisningsmåter
R. Johansen
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
Drama som innovativ læringsform
M. Liset
13:00
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for LER-3000-1 i uke 40
Uke
40
Mandag
03.10.2022
Tirsdag
04.10.2022
Onsdag
05.10.2022
Torsdag
06.10.2022
Fredag
07.10.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:15
08:15-12:15 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
Entreprenørskap og utarbeidelse av prosjekt
R. Johansen
T-E. Nilsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
T-E. Nilsen
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
R. Johansen
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
R. Johansen
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
T-E. Nilsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
10:15-14:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
T-E. Nilsen
10:15-14:00 ILP 2.056
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
R. Johansen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
R. Johansen
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
T-E. Nilsen
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
R. Johansen
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
T-E. Nilsen
     
15:00      
16:00          
Timeplan for LER-3000-1 i uke 45
Uke
45
Mandag
07.11.2022
Tirsdag
08.11.2022
Onsdag
09.11.2022
Torsdag
10.11.2022
Fredag
11.11.2022
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
R. Johansen
T-E. Nilsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
R. Johansen
T-E. Nilsen
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
R. Johansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
R. Johansen
T-E. Nilsen
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
R. Johansen
T-E. Nilsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
R. Johansen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for LER-3000-1 i uke 46
Uke
46
Mandag
14.11.2022
Tirsdag
15.11.2022
Onsdag
16.11.2022
Torsdag
17.11.2022
Fredag
18.11.2022
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
Yrkesetikk i møte med andre profesjoner
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-3000-1 Seminargruppe B 5-10 ENG + KRØ + NOR + SAMF
R. Johansen
T-E. Nilsen
 
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-3000-1 Seminargruppe A 1-7
R. Johansen
T-E. Nilsen
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
LER-3000-1 Seminargruppe C 5-10 MAT + NAT
R. Johansen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-3000-1 i uke 49
Uke
49
Mandag
05.12.2022
Tirsdag
06.12.2022
Onsdag
07.12.2022
Torsdag
08.12.2022
Fredag
09.12.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
LER-3000- Muntlig eksamen, dag 1 av 5
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
LER-3000- Muntlig eksamen, dag 2 av 5
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
LER-3000- Muntlig eksamen, dag 3 av 5
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
LER-3000- Muntlig eksamen, dag 4 av 5
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
LER-3000- Muntlig eksamen, dag 5 av 5
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00