Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2022 Vår - emne BLU-2010-1

BLU-2010-1
Ledelse, samarbeid og utviklingsarbeid
Timeplan for BLU-2010-1 i uke 5
Uke
5
Mandag
31.01.2022
Tirsdag
01.02.2022
Onsdag
02.02.2022
Torsdag
03.02.2022
Fredag
04.02.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Introduksjon til emnet
H. Ludvigsen
08:15-10:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Barnehagen som organisasjon og pedagogisk institusjon
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Introduksjon til emnet
H. Ludvigsen
08:15-10:00 UB 244
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Barnehagen som organisasjon og pedagogisk institusjon
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Studiedag
08:15-16:00
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Studiedag
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Organisasjonskultur og læringskultur.
S.S. Madsen
10:15-13:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 5
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Organisasjonskultur og læringskultur.
S.S. Madsen
10:15-13:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 5
A.L. Bakke
11:00    
12:00    
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 5
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.006
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 5
S.S. Madsen
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for BLU-2010-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
14.02.2022
Tirsdag
15.02.2022
Onsdag
16.02.2022
Torsdag
17.02.2022
Fredag
18.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Aksjonslæring og ledelse av endringsprosesser
A.L. Bakke
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Barnehagebasert kompetanseutvikling
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 244
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Barnehagebasert kompetanseutvikling
M. Jenssen
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Aksjonslæring og ledelse av endringsprosesser
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Pedagogisk ledelse
A.L. Bakke
08:15-10:00 TEO-H4 4.213
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Teamledelse i barnehagen
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Teamledelse i barnehagen
H. Ludvigsen
08:15-10:00 TEO-H4 4.213
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Pedagogisk ledelse
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Studiedag med avsatt tid til praksisforberedende møte i praksisbarnehage
Studentens praksisforberedende møte i praksisbarnehagen
08:15-16:00
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Studiedag med avsatt tid til praksisforberedende møte i praksisbarnehage
Studentens praksisforberedende møte i praksisbarnehagen
09:00
10:00        
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 7
A.L. Bakke
11:15-14:00 UB 244
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 7
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H4 4.213
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 7
M. Jenssen
11:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 7
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 7
A.L. Bakke
11:15-14:00 MH2 U.09.310
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 7
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 7
H. Ludvigsen
11:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 7
A.L. Bakke
12:00
13:00
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for BLU-2010-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Konflikt og arbeidsmiljø
H. Ludvigsen
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Konflikter og konflikthåndtering
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Konflikter og konflikthåndtering
M. Jenssen
08:15-10:00 ILP 1.007
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Konflikt og arbeidsmiljø
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.425
BLU-2010-1 1B
Obligatorisk veiledningsøvelse
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
08:15-13:30 ILP 2.005
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Praksisforberedelse
A.L. Bakke
12:15-15:00 ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 1A
Obligatorisk veiledningsøvelse
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.258
TEO-H1 1.413
BLU-2010-1 2B
Obligatorisk veiledningsøvelse
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
08:15-13:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Praksisforberedelse
A.L. Bakke
12:15-15:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.333
BLU-2010-1 2A
Obligatorisk veiledningsøvelse
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Studiedag
08:15-16:00
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Studiedag
09:00
10:00    
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.006
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Veiledning
H. Ludvigsen
11:15-14:00 TEO-H4 4.213
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 9
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H1 1.425
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Veiledning
H. Ludvigsen
11:15-14:00 TEO-H4 4.213
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 9
M. Jenssen
12:00
13:00
14:00    
15:00        
16:00          
Timeplan for BLU-2010-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for BLU-2010-1 i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for BLU-2010-1 i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Praksis
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for BLU-2010-1 i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Etterarbeid praksis. Studentfremlegg.
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.258
TEO-H1 1.333
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Etterarbeid praksis. Studentfremlegg.
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Studiedag
08:15-16:00
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Studiedag
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for BLU-2010-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Pedagogisk ledelse
Lederskjønn
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Pedagogisk ledelse
Lederskjønn
M. Jenssen
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:00
10:15-15:00 ILP 1.059
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Eksamensforberedelser
H. Ludvigsen
11:15-14:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 17
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:00
10:15-15:00 TEO-H4 4.213
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Eksamensforberedelser
A.L. Bakke
11:15-14:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 17
M. Jenssen
 
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for BLU-2010-1 i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-09:00
09:00-09:00
BLU-2010- Hjemmeeksamen (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
       
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-12:00
12:00-12:00
BLU-2010- Hjemmeeksamen (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
13:00          
14:00          
15:00          
16:00