Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2022 Vår - emne LER-3200-1

LER-3200-1
Masteremne i matematikkdidaktikk - Læring og undervisning av matematikk
Timeplan for LER-3200-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
10.01.2022
Tirsdag
11.01.2022
Onsdag
12.01.2022
Torsdag
13.01.2022
Fredag
14.01.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM B1003
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM B1003
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
09:00      
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1005
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe A
A.B. Fyhn
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.307
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe B
A.B. Fyhn
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1005
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe B
A.B. Fyhn
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0103
TEO-H1 1.307
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe A
A.B. Fyhn
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 5
Uke
5
Mandag
31.01.2022
Tirsdag
01.02.2022
Onsdag
02.02.2022
Torsdag
03.02.2022
Fredag
04.02.2022
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe B
O.J. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe A
O.J. Wang
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe A
O.J. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
LER-3200-1 Gruppe B
O.J. Wang
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-3200-1 Gruppe A
O.J. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-3200-1 Gruppe B
O.J. Wang
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-3200-1 Gruppe B
O.J. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-3200-1 Gruppe A
O.J. Wang
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
14.02.2022
Tirsdag
15.02.2022
Onsdag
16.02.2022
Torsdag
17.02.2022
Fredag
18.02.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
LER-3200-1 Gruppe B
O.J. Wang
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-3200-1 Gruppe B
O.J. Wang
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-3200-1 Gruppe A
O.J. Wang
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-3200-1 Gruppe A
O.J. Wang
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-3200-1 Gruppe A
O.J. Wang
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-3200-1 Gruppe B
O.J. Wang
 
09:00      
10:00          
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 ILP 2.056
LER-3200-1 Gruppe A
O.J. Wang
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-3200-1 Gruppe B
O.J. Wang
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-3200-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U8.121
LER-3200-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
 
09:00      
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-3200-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U8.121
LER-3200-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-3200-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-3200-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-3200-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
 
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-3200-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-3200-1 Gruppe A
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M. Liset
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-3200-1 Gruppe A
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M. Liset
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3200-1 Gruppe B
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M. Liset
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
LER-3200-1 Gruppe B
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M. Liset
   
15:00      
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-3200-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1005
LER-3200-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-3200-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-3200-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1006
LER-3200-1 Gruppe A
O.J. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1005
LER-3200-1 Gruppe B
O.J. Wang
 
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1005
LER-3200-1 Gruppe A
O.J. Wang
 
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM C1006
LER-3200-1 Gruppe B
O.J. Wang
     
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-3200-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
O.J. Wang
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-3200-1 Gruppe A
O.J. Wang
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-3200-1 Gruppe B
O.J. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-3200-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
O.J. Wang
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for LER-3200-1 i uke 22
Uke
22
Mandag
30.05.2022
Tirsdag
31.05.2022
Onsdag
01.06.2022
Torsdag
02.06.2022
Fredag
03.06.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
LER-3200-1 Gruppe A
Muntlig eksamen
T.F. Eidissen
09:00-16:00
LER-3200- Muntlig , dag 1 av 3
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
LER-3200-1 Gruppe A
Muntlig eksamen
T.F. Eidissen
09:00-16:00
LER-3200- Muntlig , dag 2 av 3
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
LER-3200-1 Gruppe A
Muntlig eksamen
T.F. Eidissen
09:00-16:00
LER-3200- Muntlig , dag 3 av 3
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00