Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2022 Vår - emne INF-2900-1

INF-2900-1
Software engineering
Timeplan for INF-2900-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
10.01.2022
Tirsdag
11.01.2022
Onsdag
12.01.2022
Torsdag
13.01.2022
Fredag
14.01.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
VIRTUELT _DIGUND
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 5
Uke
5
Mandag
31.01.2022
Tirsdag
01.02.2022
Onsdag
02.02.2022
Torsdag
03.02.2022
Fredag
04.02.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
14.02.2022
Tirsdag
15.02.2022
Onsdag
16.02.2022
Torsdag
17.02.2022
Fredag
18.02.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 18
Uke
18
Mandag
02.05.2022
Tirsdag
03.05.2022
Onsdag
04.05.2022
Torsdag
05.05.2022
Fredag
06.05.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 TEKNOBYGGET 1.023AUD
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 8
E. Johannessen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 2.020
INF-2900-1 Team 9
E. Johannessen
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 3.003
INF-2900-1 Team 10
O. Qayyum
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 7
E. Johannessen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 11
O. Qayyum
     
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 20
Uke
20
Mandag
16.05.2022
Tirsdag
17.05.2022
Onsdag
18.05.2022
Torsdag
19.05.2022
Fredag
20.05.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
     
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 6
F.S. Mørstad
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 TEKNOBYGGET 1.018
INF-2900-1 Team 4
F.S. Mørstad
 
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 21
Uke
21
Mandag
23.05.2022
Tirsdag
24.05.2022
Onsdag
25.05.2022
Torsdag
26.05.2022
Fredag
27.05.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 2
I.H. Amundsen
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 REALF B203
INF-2900-1 Lectures
Ø. Hanssen
V.N-N. Tran
W. Yu
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 1
I.H. Amundsen
     
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 1.005
INF-2900-1 Team 3
I.H. Amundsen
12:15-13:00 TEKNOBYGGET 2.008
INF-2900-1 Team 5
F.S. Mørstad
       
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-13:00
13:00-13:00
INF-2900- Mappe/sammensatt vurdering (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
       
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for INF-2900-1 i uke 23
Uke
23
Mandag
06.06.2022
Tirsdag
07.06.2022
Onsdag
08.06.2022
Torsdag
09.06.2022
Fredag
10.06.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
INF-2900- Muntlig/praktisk eksamen, dag 1 av 4 (Fellesundervisning)
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
INF-2900- Muntlig/praktisk eksamen, dag 2 av 4 (Fellesundervisning)
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
INF-2900- Muntlig/praktisk eksamen, dag 3 av 4 (Fellesundervisning)
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
INF-2900- Muntlig/praktisk eksamen, dag 4 av 4 (Fellesundervisning)
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00