Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2022 Vår - emne BIO-3011-1

BIO-3011-1
Advances in Aquaculture
Timeplan for BIO-3011-1 i uke 2
Uke
2
Mandag
10.01.2022
Tirsdag
11.01.2022
Onsdag
12.01.2022
Torsdag
13.01.2022
Fredag
14.01.2022
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _Digital undervisning
BIO-3011-1 Lectures
Fish diseases - Pathogens exchange between farmed and wild fish
I. Jensen
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _Digital undervisning
BIO-3011-1 Lectures
Course introduction
S. Peruzzi
   
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-3011-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _Digital undervisning
BIO-3011-1 Lectures
Fish diseases – Parasites
E. Rochat
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _Digital undervisning
BIO-3011-1 Lectures
Fish diseases - Salmon lice effects wild populations and management
E.B. Thorstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _Digital undervisning
BIO-3011-1 Lectures
Management of wild Atlantic salmon: status and threats
E.B. Thorstad
15:00    
16:00          
Timeplan for BIO-3011-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _Digital undervisning
BIO-3011-1 Lectures
Fish diseases - Gut as a route of bacterial/viral infections
J. Godfroid
11:00        
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _Digital undervisning
BIO-3011-1 Lectures
Fish diseases - Gut microbiota / research
J. Godfroid
   
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-3011-1 i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-3011-1 Lectures
Farmed fish escapes
C. Noble
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-3011-1 Lectures
Optimisation of operational fish welfare
C. Noble
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-3011-1 Lectures
New methods and strategies for producing smolts
J.E.T. Strand
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-3011-1 Lectures
Feed management and production optimization
C. Noble
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-3011-1 Lectures
Salmon smoltification
J.E.T. Strand
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-3011-1 i uke 7
Uke
7
Mandag
14.02.2022
Tirsdag
15.02.2022
Onsdag
16.02.2022
Torsdag
17.02.2022
Fredag
18.02.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 BIOLOGI 2.003
BIO-3011-1 Lectures
Salmon feed ingredients
   
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-3011-1 i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BIO-3011-1 Field/Laboratory
RAS technology - Atlantic salmon (Kårvika)
J. Kolarevic
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-3011-1 Lectures
Integrated Multitrophic Aquaculture (IMTA) and Aquaponics
S. Peruzzi
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for BIO-3011-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-3011-1 Lectures
Climate change and aquaculture
S. Peruzzi
     
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-3011-1 Lectures
Chromosome manipulations
S. Peruzzi
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-3011-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-3011-1 Lectures
Selective breeding and GMOs
S. Peruzzi
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-3011-1 i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BIO-3011-1 Field/Laboratory
Smoltification: sampling (Kårvika)
J.E.T. Strand
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BIO-3011-1 Field/Laboratory
Smoltification: sampling (Kårvika)
J.E.T. Strand
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH C-056
BIO-3011-1 Field/Laboratory
Smoltification
S. Peruzzi
J.E.T. Strand
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH C-056
BIO-3011-1 Field/Laboratory
Smoltification
S. Peruzzi
J.E.T. Strand
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH C-056
BIO-3011-1 Field/Laboratory
Smoltification
S. Peruzzi
J.E.T. Strand
 
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for BIO-3011-1 i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-3011-1 Lectures
Closing lecture
S. Peruzzi
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BIO-3011-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00
BIO-3011- Skriftlig skoleeksamen (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
 
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00