Timeplan 2024 Høst - emne BIO-1105-1
Uke 33
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 13.08.2024
Forelesninger
FOR: Introduksjon, iKOMP
FOR: Introduksjon, iKOMP
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 20.08.2024
Forelesninger
FOR: Del I Biodiversitet: Livets tre
FOR: Del I Biodiversitet: Livets tre
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 22.08.2024
Forelesninger
FOR: Del I Biodiversitet: Evolusjon
FOR: Del I Biodiversitet: Evolusjon
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 28.08.2024
Forelesninger
FOR: Del I Biodiversitet: Bakterier I
FOR: Del I Biodiversitet: Bakterier I
Torsdag
12:15-14:00 - 29.08.2024
Forelesninger
FOR: Del I Biodiversitet: Bakterier II
FOR: Del I Biodiversitet: Bakterier II
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 03.09.2024
Forelesninger
FOR: Del I Biodivesitet: Sopp
FOR: Del I Biodivesitet: Sopp
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 05.09.2024
Forelesninger
FOR: Del I Biodiversitet: Planter
FOR: Del I Biodiversitet: Planter
Fredag
Uke 39
Mandag
08:15-10:00 - 23.09.2024
Kollokvium gr.1
KOL: Del I Biodiversitet: Livets tre/bakterier
KOL: Del I Biodiversitet: Livets tre/bakterier
08:15-10:00 - 23.09.2024
Kollokvium gr. 2
Del I Biodiversitet: Livets tre/bakterier
Del I Biodiversitet: Livets tre/bakterier
Lærer:
Tirsdag
14:15-16:00 - 24.09.2024
Kollokvium gr.1
KOL: Del I Biodiversitet: Evolusjon
KOL: Del I Biodiversitet: Evolusjon
14:15-16:00 - 24.09.2024
Kollokvium gr. 2
Del I Biodiversitet: Evolusjon
Del I Biodiversitet: Evolusjon
Lærer:
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 27.09.2024
Kollokvium gr.1
KOL: Del I Biodiversitet: Sopp/Planter
KOL: Del I Biodiversitet: Sopp/Planter
12:15-14:00 - 27.09.2024
Kollokvium gr. 2
Del I Biodiversitet: Sopp/Planter
Del I Biodiversitet: Sopp/Planter
Lærer:
Uke 40
Mandag
08:15-10:00 - 30.09.2024
Forelesninger
FOR: Del II Fysiologi: Plantefysiologi I
FOR: Del II Fysiologi: Plantefysiologi I
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 03.10.2024
Forelesninger
FOR: Del II Fysiologi: Plantefysiologi II
FOR: Del II Fysiologi: Plantefysiologi II
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 08.10.2024
Forelesninger
FOR: Del II Fysiologi: Dyrefysiologi I
FOR: Del II Fysiologi: Dyrefysiologi I
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 10.10.2024
Forelesninger
FOR: Del II Fysiologi: Dyrefysiologi II
FOR: Del II Fysiologi: Dyrefysiologi II
Fredag
Uke 42
Mandag
08:15-10:00 - 14.10.2024
Forelesninger
FOR: Del II Fysiologi: Virus
FOR: Del II Fysiologi: Virus
Tirsdag
12:15-14:00 - 15.10.2024
Kollokvium gr.1
KOL: Del II Fysiologi: Plantefysiologi
KOL: Del II Fysiologi: Plantefysiologi
12:15-14:00 - 15.10.2024
Kollokvium gr. 2
Del II Fysiologi: Plantefysiologi
Del II Fysiologi: Plantefysiologi
Lærer:
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 17.10.2024
Kollokvium gr.1
KOL: Del II Fysiologi: Dyrefysiologi
KOL: Del II Fysiologi: Dyrefysiologi
14:15-16:00 - 17.10.2024
Kollokvium gr. 2
Del II Fysiologi: Dyrefysiologi
Del II Fysiologi: Dyrefysiologi
Lærer:
Fredag
12:15-14:00 - 18.10.2024
Kollokvium gr.1
KOL: Del II Fysiologi: Virus
KOL: Del II Fysiologi: Virus
Uke 43
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 22.10.2024
Forelesninger
FOR: Del III Økosystemer: Terrestre I
FOR: Del III Økosystemer: Terrestre I
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 24.10.2024
Forelesninger
FOR: Del III Økosystemer: Terrestre II
FOR: Del III Økosystemer: Terrestre II
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 29.10.2024
Forelesninger
FOR: Del III Økosystemer: Akvatiske
FOR: Del III Økosystemer: Akvatiske
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
14:15-16:00 - 04.11.2024
Kollokvium gr.1
KOL: Del III Økosystemer: Terrestre
KOL: Del III Økosystemer: Terrestre
14:15-16:00 - 04.11.2024
Kollokvium gr. 2
Del III Økosystemer: Terrestre
Del III Økosystemer: Terrestre
Lærer:
Tirsdag
12:15-14:00 - 05.11.2024
Kollokvium gr.1
KOL: Del III Økosystemer: Terrestre
KOL: Del III Økosystemer: Terrestre
12:15-14:00 - 05.11.2024
Kollokvium gr. 2
Del III Økosystemer: Terrestre
Del III Økosystemer: Terrestre
Lærer:
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 08.11.2024
Kollokvium gr.1
KOL: Del III Økosystemer: Akvatiske
KOL: Del III Økosystemer: Akvatiske
12:15-14:00 - 08.11.2024
Kollokvium gr. 2
Del III Økosystemer: Akvatiske
Del III Økosystemer: Akvatiske
Lærer:
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag