Timeplan 2017 Vår - lærer Torstein Unstad - Universitetslektor
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.01.2017 |
08:15-09:00 | MV.110 F.105-AUD |
BLU-1210-1 | Felles undervisning | M. Dardanou B. Haugseth G.O. Pettersen T. Unstad M. Volden M. Wiik |
10:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1002-2 | Forelesning/felles prosjekt Undervisning |
T. Unstad |
|
12:15-14:00 | MV.110 C.111 |
BLU-1211-1 | Gruppe 1 | T. Unstad |
|
Tirsdag 17.01.2017 |
08:15-11:00 | MV.110 C.111 MV.110 C.214 MV.110 C.311 MV.110 I.112 |
BLU-1002-2 | Forelesning/felles prosjekt Undervisning |
B. Haugseth J.O. Johansen B. Karlsen T. Unstad M. Wiik |
14:15-16:00 | MV.110 C.111 |
BLU-1211-1 | Gruppe 2 | T. Unstad |
|
Onsdag 18.01.2017 |
11:15-12:00 | MV.110 C.111 |
BLU-1001-2 | Felles forelesninger Forelesning |
T. Unstad |
12:15-14:00 | MV.110 C.111 |
BLU-1001-2 | Felles forelesninger Forelesning |
T. Unstad |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 26.01.2017 |
08:15-10:00 | MV.110 C.111 |
BLU-1211-1 | Gruppe 2 | T. Unstad |
10:15-12:00 | MV.110 C.111 |
BLU-1211-1 | Gruppe 1 | T. Unstad |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 31.01.2017 |
08:15-10:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2100-1 | Gruppe 1 Metodekurs Gruppe 1 |
T. Unstad |
10:15-12:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2100-1 | Gruppe 2 Metodekurs Gruppe 2 |
T. Unstad |
|
12:15-14:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2100-1 | Gruppe 3 Metodekurs Gruppe 3 |
T. Unstad |
|
Torsdag 02.02.2017 |
08:15-10:00 | MV.110 F.103-AUD |
BLU-1211-1 | Felles undervisning Undervisning |
V. Bergan T. Unstad |
Uke 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.02.2017 |
08:15-10:00 | MV.110 C.111 |
BLU-1210-1 | Gruppe 1 | T. Unstad |
10:15-12:00 | MV.110 C.111 |
BLU-1210-1 | Gruppe 2 | T. Unstad |
|
12:15-13:00 | MV.110 C.111 |
BLU-1210-1 | Felles undervisning | T. Unstad |
|
13:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
BLU-1210-1 | Felles undervisning | T. Unstad |
|
Fredag 10.02.2017 |
08:15-12:00 | BLU-1210-1 | Gruppe 1 | G.O. Pettersen T. Unstad M. Volden |
|
12:30-16:00 | BLU-1210-1 | Gruppe 2 | G.O. Pettersen T. Unstad M. Volden |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.02.2017 |
12:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
BLU-1002-2 | Forelesning/felles prosjekt Undervisning |
T. Unstad |
Tirsdag 14.02.2017 |
08:15-10:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2100-1 | Gruppe 2 Metodekurs Gruppe 2 |
T. Unstad |
10:15-12:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2100-1 | Gruppe 3 Metodekurs Gruppe 3 |
T. Unstad |
|
12:15-14:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2100-1 | Gruppe 1 Metodekurs Gruppe 1 |
T. Unstad |
|
Onsdag 15.02.2017 |
10:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
BLU-2050-1 | Forelesning felles Felles undervisning |
E. Gamst-Nergård T. Sverdrup T. Unstad |
12:15-15:00 | MV.110 E.103 |
BLU-2050-1 | Gruppe samlingsbasert (BLU S) Gruppe B |
E. Gamst-Nergård T. Unstad |
|
Torsdag 16.02.2017 |
10:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-2050-1 | Forelesning felles Felles undervisning |
E. Gamst-Nergård T. Sverdrup T. Unstad |
12:15-15:00 | MV.110 E.103 |
BLU-2050-1 | Gruppe samlingsbasert (BLU S) Gruppe B |
E. Gamst-Nergård T. Unstad |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 20.02.2017 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking BLS022 BLU Planleggingsmøte praksisdialog 2. studieår |
V. Bergan M. Dardanou I. Frenning B. Haugseth H. Krane C.H. Moen G.O. Pettersen O. Tveiterås T. Unstad M. Volden M. Wiik |
|
Tirsdag 21.02.2017 |
08:15-10:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2100-1 | Gruppe 3 Metodekurs Gruppe 3 |
T. Unstad |
10:15-12:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2100-1 | Gruppe 1 Metodekurs Gruppe 1 |
T. Unstad |
|
12:15-14:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2100-1 | Gruppe 2 Metodekurs Gruppe 2 |
T. Unstad |
|
Onsdag 22.02.2017 |
10:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-2050-1 | Forelesning felles Felles undervisning |
T. Sverdrup T. Unstad |
12:15-15:00 | MV.110 C.104 |
BLU-2050-1 | Gruppe ordinær (BLU) Gruppe A |
T. Unstad |
|
Torsdag 23.02.2017 |
10:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-2050-1 | Forelesning felles Felles undervisning |
T. Sverdrup T. Unstad |
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
BLU-2050-1 | Gruppe ordinær (BLU) Gruppe A |
T. Unstad |
|
14:15-16:00 | MV.110 C.111 MV.110 E.204-AUD |
BLU-1002S-2 | Undervisning | T. Unstad |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.03.2017 |
08:15-10:00 | MV.110 F.103-AUD |
BLU-1001-2 | Felles forelesninger Forelesning |
T. Unstad |
10:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
BLU-1002-2 | Forelesning/felles prosjekt Undervisning |
T. Unstad |
|
Tirsdag 07.03.2017 |
08:15-11:00 | MV.110 C.104 MV.110 C.111 |
BLU-1001-2 | Gruppe 1 | T. Unstad |
11:15-14:00 | MV.110 C.104 MV.110 C.111 |
BLU-1001-2 | Gruppe 3 | T. Unstad |
|
Onsdag 08.03.2017 |
08:15-11:00 | MV.110 C.104 MV.110 C.111 |
BLU-1001-2 | Gruppe 1 | T. Unstad |
11:15-16:00 | MV.110 C.214 MV.110 C.311 MV.110 I.112 |
BLU-1002-2 | Forelesning/felles prosjekt Undervisning |
B. Haugseth J.O. Johansen B. Karlsen T. Unstad M. Wiik |
|
Torsdag 09.03.2017 |
08:15-11:00 | MV.110 C.104 MV.110 C.111 |
BLU-1001-2 | Gruppe 3 | T. Unstad |
11:15-14:00 | MV.110 C.104 MV.110 C.111 |
BLU-1001-2 | Gruppe 2 | T. Unstad |
|
Fredag 10.03.2017 |
08:15-11:00 | MV.110 C.104 MV.110 C.111 |
BLU-1001-2 | Gruppe 2 | T. Unstad |
11:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1001-2 | Felles forelesninger Forelesning |
T. Unstad |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.03.2017 |
08:15-13:00 | MV.110 C.214 MV.110 C.311 MV.110 I.112 |
BLU-1002-2 | Forelesning/felles prosjekt Undervisning |
B. Haugseth J.O. Johansen B. Karlsen T. Unstad M. Wiik |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking BLS022 BLU Teammøte BLU 1 og BLU S1 |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth S. Helland L. Hustad-Hoel J.O. Johansen B. Karlsen S.T. Killengreen H. Krane R. Larsen M. Liset C.H. Moen I.C. Nordli G.O. Pettersen T. Unstad M. Volden R.M. Walberg M. Wiik |
||
Onsdag 15.03.2017 |
08:15-13:00 | MV.110 C.214 MV.110 C.311 MV.110 I.112 |
BLU-1002S-2 | Undervisning | T.H. Blixrud S. Helland B. Karlsen T. Unstad |
14:15-16:00 | MV.110 C.104 |
BLU-1002S-2 | Undervisning | T. Unstad |
|
Torsdag 16.03.2017 |
08:15-13:00 | MV.110 C.214 MV.110 C.311 MV.110 I.112 |
BLU-1002S-2 | Undervisning | T.H. Blixrud S. Helland B. Karlsen T. Unstad |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 21.03.2017 |
08:15-12:00 | MV.110 C.311 MV.110 I.112 |
BLU-1002-2 | Forelesning/felles prosjekt Undervisning |
B. Haugseth J.O. Johansen B. Karlsen T. Unstad M. Wiik |
Fredag 24.03.2017 |
09:15-16:00 | MV.110 C.214 MV.110 C.311 MV.110 I.112 |
BLU-1002-2 | Forelesning/felles prosjekt Undervisning |
B. Haugseth J.O. Johansen B. Karlsen T. Unstad M. Wiik |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 18.04.2017 |
14:15-16:00 | MV.110 E.204-AUD |
BLU-1210-1 | Felles undervisning | T. Unstad |
Torsdag 20.04.2017 |
12:15-15:00 | MV.110 E.202 |
BLU-1211-1 | Felles undervisning Undervisning |
I. Frenning T. Unstad |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.04.2017 |
10:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
BLU-1001-2 | Felles forelesninger Forelesning |
P.E. Bartnæs E. Gamst-Nergård T. Unstad |
Tirsdag 25.04.2017 |
08:15-10:00 | MV.110 E.304 |
BLU-1001-2 | Gruppe 1 | P.E. Bartnæs E. Gamst-Nergård T. Unstad |
10:15-12:00 | MV.110 E.304 |
BLU-1001-2 | Gruppe 2 | P.E. Bartnæs E. Gamst-Nergård T. Unstad |
|
12:15-14:00 | MV.110 E.304 |
BLU-1001-2 | Gruppe 3 | P.E. Bartnæs E. Gamst-Nergård T. Unstad |
|
Fredag 28.04.2017 |
08:15-09:00 | MV.110 F.105-AUD |
BLU-1001-2 | Felles forelesninger Forelesning |
P.E. Bartnæs E. Gamst-Nergård T. Unstad |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 10.05.2017 |
12:30-15:00 | MV.110 F.103-AUD |
BOOKING- | Booking BLS022 BLU Praksislærer og faglærerforum |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hustad-Hoel B. Isaksen T. Isaksen J.O. Johansen S.T. Killengreen H. Krane R. Larsen M. Liset C.H. Moen A. Myrstad I.C. Nordli A.M. Pesch G.O. Pettersen B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Sverdrup O. Tveiterås T. Unstad M. Volden R.M. Walberg |