Timeplan 2020 Høst - lærer Elisabeth Alexandersen Pedersen - Høgsk-/øvingslærer
Elisabeth Alexandersen Pedersen
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 14.08.2020 |
09:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Introduksjon til funksjonell anatomi |
L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 17.08.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Funksjonell anatomi |
L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen G. Thrane |
Tirsdag 18.08.2020 |
08:15-10:00 | MH U7.205 |
FYT-1120-1 | Gruppe gr. 1 Øvingsoppgave |
E.A. Pedersen |
10:15-12:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Klinikk Nullstilling, hvile og lukkestilling, Leddmål, |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
|
Onsdag 19.08.2020 |
08:15-10:00 | MH U7.213 |
FYT-1120-1 | Gruppe gr. 1 Modul 1 |
E.A. Pedersen |
10:15-12:00 | MH U7.212 |
FYT-1120-1 | Gruppe gr. 4 Modul 1 |
E.A. Pedersen |
|
Fredag 21.08.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Funksjonell anatomi |
L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen G. Thrane |
12:15-15:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Funksjonell anatomi |
L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen G. Thrane |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.08.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Funksjonell anatomi, Flokk 1 |
E.A. Pedersen T. Wiesener |
Tirsdag 25.08.2020 |
10:15-11:00 | MH U6.A6A |
FYT-1120-1 | Praksis Praksisintro UNN. Flokk 1 |
E.A. Pedersen |
11:15-12:00 | MH U6.A6A |
FYT-1120-1 | Praksis Praksisintro UNN. Flokk 2 |
E.A. Pedersen |
|
Onsdag 26.08.2020 |
08:15-10:00 | MH U7.212 |
FYT-1120-1 | Gruppe gr. 4 Modul 1 |
E.A. Pedersen |
10:15-12:00 | MH U7.212 |
FYT-1120-1 | Gruppe gr. 1 Modul 1 |
E.A. Pedersen |
|
Torsdag 27.08.2020 |
12:15-15:00 | MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Klinikk Overex, truncus, Pustens konkrete funksjon, Undersøke og forstå pust. |
E.A. Pedersen N. Tvedten B. Ytreberg |
Fredag 28.08.2020 |
11:15-14:00 | MH U6.SA.B |
FYT-1120-1 | Seminar Modul 1 Flokk 1 |
E.A. Pedersen T. Wiesener |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 31.08.2020 |
09:15-12:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Klinikk Tendinopati. Skulder og sammenhenger skulder, nakke, kjeve, rygg |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
Tirsdag 01.09.2020 |
12:15-15:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Klinikk Skulder forts. |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
Onsdag 02.09.2020 |
10:15-12:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Klinikk Skulder, nakke, kjeve, ansikt. Palpasjon |
E.A. Pedersen N. Tvedten B. Ytreberg |
Torsdag 03.09.2020 |
09:15-12:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Klinikk Skulder, nakke, kjeve, ansikt forts. Lokal eller helhetlig tilnærming? Rytmisk stabilisering |
E.A. Pedersen N. Tvedten B. Ytreberg |
Fredag 04.09.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Klinikk Nakke - kjeve, Sidebøy glidning, Traksjon, Samspill muskulatur-ledd |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
11:15-12:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Klinikk Oppsummering |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 07.09.2020 |
12:15-15:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Klinikk Smerte og sykdom relatert til perifere nerver. Undersøke nerver, Palpasjon av nerver |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
Tirsdag 08.09.2020 |
12:15-14:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Klinikk Nevrodynamisk undersøkelse, underex og columna |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
Onsdag 09.09.2020 |
09:15-12:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Klinikk Nevrodynamisk undersøkelse, overex og cervical, Sensibilitet og reflekser |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
Torsdag 10.09.2020 |
12:15-14:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-1 | Forelesning Læringskafè - studieevaluering |
E.A. Pedersen H. Solgård N. Tvedten B. Ytreberg |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.09.2020 |
08:15-10:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Ankel: Demonstrasjon av pasientundersøkelse Flokk 2 |
E.A. Pedersen G. Thrane |
10:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Fot og ankel Flokk 1 |
E.A. Pedersen G. Thrane |
|
Onsdag 16.09.2020 |
08:15-10:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Modul 2 b) Kne, flokk 1 |
E.A. Pedersen G. Thrane |
Torsdag 17.09.2020 |
12:15-14:00 | HEL-0700-1 | HEL-0700 Gruppe 01 Bli kjent: Gruppen møter veiledere og hverandre |
O.K. Greiner-Tollersrud E.A. Pedersen |
|
14:15-16:00 | HEL-0700-1 | HEL-0700 Gruppe 02 Bli kjent: Gruppen møter veileder og hverandre |
O.K. Greiner-Tollersrud E.A. Pedersen |
||
Fredag 18.09.2020 |
08:15-10:00 | MH U7.213 |
FYT-1120-1 | Gruppe gr. 3 Modul2 b): Kne |
E.A. Pedersen |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 21.09.2020 |
12:15-15:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Kne, flokk 1 |
E.A. Pedersen G. Thrane |
Tirsdag 22.09.2020 |
12:15-15:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Kne, flokk 2 |
L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
Onsdag 23.09.2020 |
08:15-10:00 | MH2 U.07.303 |
FYT-1120-1 | Gruppe gr. 6 Modul2 b): Kne |
E.A. Pedersen |
10:15-12:00 | MH2 U.07.303 |
FYT-1120-1 | Gruppe gr. 3 Modul2 b): Kne |
E.A. Pedersen |
|
Torsdag 24.09.2020 |
10:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Kne Flokk 2 |
L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.09.2020 |
10:15-12:00 | HEL-0700-1 | HEL-0700 Gruppe 01 Arbeidskrav 1 - 1. gruppemøte |
E.A. Pedersen |
|
12:15-14:00 | HEL-0700-1 | HEL-0700 Gruppe 02 Arbeidskrav 1 - 1. gruppemøte |
E.A. Pedersen |
||
Tirsdag 29.09.2020 |
12:15-15:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Seminar Modul 2 b) Kne: Gruppe 3 og 4 |
E.A. Pedersen G. Thrane |
Onsdag 30.09.2020 |
10:15-12:00 | HEL-0700-1 | HEL-0700 Gruppe 01 Arbeidskrav 1 - 2. gruppemøte |
E.A. Pedersen |
|
12:15-14:00 | HEL-0700-1 | HEL-0700 Gruppe 02 Arbeidskrav 1 - 2. gruppemøte |
E.A. Pedersen |
||
Torsdag 01.10.2020 |
10:15-12:00 | HEL-0700-1 | HEL-0700 Gruppe 01 Arbeidskrav 1 - 3. gruppemøte |
E.A. Pedersen |
|
12:15-14:00 | HEL-0700-1 | HEL-0700 Gruppe 02 Arbeidskrav 1 - 3. Gruppemøte |
E.A. Pedersen |
||
Fredag 02.10.2020 |
09:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Modul 2 c) Hofte og bekken, flokk 2 |
E.A. Pedersen T. Wiesener |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 06.10.2020 |
09:15-12:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 MH U8.115 |
FYT-2020-1 | Klinikk Praksis med barn / Fysioterapi i khtj |
Å. Bårdsen R.B. Håkstad E.A. Pedersen |
Torsdag 08.10.2020 |
08:15-11:00 | FYT-2020-1 | Klinikk Praksis med barn / Fysioterapi i khtj |
Å. Bårdsen R.B. Håkstad E.A. Pedersen |
|
08:15-12:00 | HEL-0700-1 | HEL-0700 Gruppe 01 Arbeidskrav 1 - Tverrfaglig seminar Gruppe 1, 2, 3 og 4 |
L.T. Leeder E.A. Pedersen |
||
Fredag 09.10.2020 |
11:15-14:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Hofte og bekken, flokk 2 |
L.T. Leeder E.A. Pedersen |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 14.10.2020 |
08:15-10:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Hofte og bekken, flokk 2 |
L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
10:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Hofte og bekken, flokk 1 |
L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
|
Fredag 16.10.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Hofte og bekken, flokk 2 |
E.A. Pedersen T. Wiesener |
12:15-15:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Hofte og bekken, flokk 1 |
L.T. Leeder E.A. Pedersen |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 21.10.2020 |
12:15-15:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Hofte og bekken, flokk 2 |
T. Hallen E.A. Pedersen |
Fredag 23.10.2020 |
08:15-10:00 | MH2 U.09.325 |
FYT-1120-1 | Gruppe gr. 5 Modul 2 c): Hofte og bekken |
E.A. Pedersen |
10:15-12:00 | MH2 U.09.325 |
FYT-1120-1 | Gruppe gr. 2 Modul 2 c): Hofte og bekken |
E.A. Pedersen |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 27.10.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Seminar Modul 2 c) Hofte og bekken: Gruppe 5 og 6 |
L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
11:15-13:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Grupper felles Studieevaluering |
L.T. Leeder L.J. Nikolaisen M. Nikolaisen E.A. Pedersen |
|
Fredag 30.10.2020 |
08:15-09:00 | MH U7.205 MH U7.212 MH U7.213 |
FYT-1120-1 | Klinikk Basisgr: Refleksjon over praksis, flokk 1 |
L. Jørgensen L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
09:15-10:00 | MH U7.205 MH U7.212 MH U7.213 |
FYT-1120-1 | Klinikk Basisgr: Refleksjon over praksis, flokk 2 |
L. Jørgensen L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
|
11:15-13:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Modul 3: Truncus og columna - introduksjon, flokk 1 |
L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 03.11.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Truncus og columna, flokk 2 |
L. Jørgensen E.A. Pedersen |
Onsdag 04.11.2020 |
12:15-15:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Truncus og columna, flokk 2 |
L. Jørgensen E.A. Pedersen |
Torsdag 05.11.2020 |
08:15-10:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Truncus og columna, flokk 2 |
L. Jørgensen E.A. Pedersen |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.11.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Truncus og columna, flokk 1 |
L. Jørgensen E.A. Pedersen |
Tirsdag 10.11.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Truncus og columna, flokk 2 |
L. Jørgensen E.A. Pedersen |
Torsdag 12.11.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Truncus og columna, flokk 1 |
L. Jørgensen E.A. Pedersen |
Fredag 13.11.2020 |
12:15-15:00 | MH U8.110 MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Truncus og columna, flokk 1 |
L. Jørgensen E.A. Pedersen |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.11.2020 |
09:15-11:00 | MH U8.101 MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Arbeidskrav, 2 gr x 3 studenter |
Å. Bårdsen L. Jørgensen L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
12:15-14:00 | MH U8.101 MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Arbeidskrav, 2 gr x 3 studenter |
Å. Bårdsen L. Jørgensen L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
|
Tirsdag 17.11.2020 |
12:15-14:00 | MH U8.101 MH U8.203 |
FYT-1120-1 | Klinikk Arbeidskrav, 2 gr x 3 studenter |
Å. Bårdsen L. Jørgensen L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 25.11.2020 |
08:15-10:00 | MH2 U.09.314 MH2 U.10.316 MH2 U.10.320 |
FYT-1120-1 | Grupper felles Tilbakemelding to og to grupper |
Å. Bårdsen L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
Torsdag 26.11.2020 |
08:15-15:00 | MH U6.A7A |
FYT-2520-1 | Klinisk ferdighetstrening Temadag: Introdulsjon barn, unge og psykisk helse v/ Line Lyngedal, Siri Engstad |
E.A. Pedersen |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.11.2020 |
08:15-12:00 | MH U6.A7A MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2520-1 | Klinisk ferdighetstrening Rygg, nakke, bekken - sammenheng og tiltak |
E.A. Pedersen N. Tvedten |
Tirsdag 01.12.2020 |
08:10-10:00 | MH U8.101 MH U8.203 |
FYT-2520-1 | Forelesning Intro fysioterapi ved plager relatert til rygg, bekken, nakke. Karakteristiske trekk ved ryggplager i ulike aldersgrupper. |
E.A. Pedersen T. Wiesener |
Onsdag 02.12.2020 |
08:15-09:00 | MH U8.203 |
FYT-2520-1 | Forelesning Bekkenrelaterte plager |
E.A. Pedersen T. Wiesener |
09:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-2520-1 | Klinisk ferdighetstrening Bekkenrelaterte plager |
E.A. Pedersen T. Wiesener |
|
Torsdag 03.12.2020 |
09:15-12:00 | FYT-2520-1 | Klinisk ferdighetstrening Temadag: Fysioterapi ved inkontines v/Tine Vold |
E.A. Pedersen |
|
Fredag 04.12.2020 |
09:15-12:00 | MH U6.A7A |
FYT-2520-1 | Klinisk ferdighetstrening Temadag: Fysioterapi ved svangerskap og fødsel v/Anita Holmen |
E.A. Pedersen |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 11.12.2020 |
08:15-13:00 | MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2520-1 | Klinisk ferdighetstrening Temadag: Fysioterapi ved vestibulære sykd. v/Nasjonalt komp.senter, Bergen, Vegard Solhaug |
E.A. Pedersen |
Uke 51 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.12.2020 |
08:15-12:00 | MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2520-1 | Klinisk ferdighetstrening Motorisk kontroll og nakkeplager |
E.A. Pedersen H. Solgård |
Tirsdag 15.12.2020 |
09:15-11:00 | MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2520-1 | Klinisk ferdighetstrening Cervicogen bet. hodepine, undersøkelse og behandling |
E.A. Pedersen H. Solgård |