Timeplan 2020 Høst - lærer Oda Julie Hembre - Universitetslektor
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.08.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.051 |
LER-1001-1 | Gruppe A ENG/SAMF Gruppe A |
O.J. Hembre A. Unhjem |
10:15-12:00 | ILP 2.051 |
LER-1001-1 | Gruppe B KRØ/NAT/KUH Gruppe B |
O.J. Hembre A. Unhjem |
|
Torsdag 27.08.2020 |
08:15-10:00 | TEO-H1 1.325 |
LER-3001-1 | Gruppe 1 | O.J. Hembre A.R. Steele |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 31.08.2020 |
08:15-10:00 | LER-3002-1 | Undervisning | O.J. Hembre |
|
Tirsdag 01.09.2020 |
12:15-14:00 | ILP 1.042 |
LER-3002-1 | Gruppe 2 | O.J. Hembre |
Onsdag 02.09.2020 |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-3002-1 | Gruppe 1 | O.J. Hembre |
Fredag 04.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.056 |
LER-3002-1 | Gruppe 3 | O.J. Hembre |
10:15-12:00 | ILP 2.072 |
LER-3002-1 | Gruppe 4 | O.J. Hembre |
|
12:15-14:00 | ILP 2.072 |
LER-3001-1 | Gruppe 1 | O.J. Hembre |
|
14:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-3001-1 | Gruppe 2 | O.J. Hembre |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 07.09.2020 |
08:15-10:00 | LER-3001-1 | Undervisning felles UNDERV: Digital felles undervising |
O.J. Hembre A.R. Steele |
|
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking BLS022 Møter for PEL på GLU 1-7 og 5-10 |
S-E. Andreassen K.E.W. Bjørndal O.J. Hembre R.E. Jakhelln R. Johansen L. Rønningsbakk A.R. Steele Y. Sørensen A. Unhjem |
||
Tirsdag 08.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.051 |
LER-1003-1 | Klasse A MAT NOR | O.J. Hembre R. Johansen |
Onsdag 09.09.2020 |
08:15-10:00 | LER-3002-1 | Undervisning | O.J. Hembre A.R. Steele |
|
10:15-12:00 | TEO-H4 4.213 |
LER-3002-1 | Gruppe 4 | O.J. Hembre A.R. Steele |
|
12:15-14:00 | ILP 1.042 |
LER-3002-1 | Gruppe 3 | O.J. Hembre A.R. Steele |
|
14:15-16:00 | TEO-H5 5.302 |
LER-3001-1 | Gruppe 1 | O.J. Hembre A.R. Steele |
|
Torsdag 10.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.051 |
LER-3002-1 | Gruppe 1 | O.J. Hembre A.R. Steele |
10:15-12:00 | ILP 2.051 |
LER-3001-1 | Gruppe 2 | O.J. Hembre A.R. Steele |
|
12:15-14:00 | ILP 2.051 |
LER-3002-1 | Gruppe 2 | O.J. Hembre A.R. Steele |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 24.09.2020 |
08:15-12:00 | LER-3001-1 | Undervisning felles Digital felles undervising |
O.J. Hembre R.E. Jakhelln A.R. Steele M. Wiik |
|
Fredag 25.09.2020 |
08:15-12:00 | LER-3001-1 | Undervisning felles Digital felles undervising |
O.J. Hembre R.E. Jakhelln A.R. Steele M. Wiik |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.09.2020 |
10:15-16:00 | LER-3001-1 | Undervisning felles UNDERV: Digital felles undervising |
S-E. Andreassen O.J. Hembre L. Rønningsbakk |
|
Tirsdag 29.09.2020 |
10:15-16:00 | LER-3001-1 | Undervisning felles UNDERV: Digital felles undervising |
O.J. Hembre L. Rønningsbakk |
|
Onsdag 30.09.2020 |
08:15-12:00 | ILP 2.057 |
LER-3000-1 | Gruppe A | O.J. Hembre L. Rønningsbakk |
12:15-16:00 | ILP 2.057 |
LER-3000-1 | Gruppe B | O.J. Hembre L. Rønningsbakk |
|
Torsdag 01.10.2020 |
08:15-12:00 | ILP 2.057 |
LER-3000-1 | Gruppe C | O.J. Hembre L. Rønningsbakk |
12:15-16:00 | ILP 2.057 |
LER-3000-1 | Gruppe D | O.J. Hembre L. Rønningsbakk |
|
Fredag 02.10.2020 |
08:15-12:00 | ILP 2.057 |
LER-3000-1 | Gruppe E | O.J. Hembre L. Rønningsbakk |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 05.10.2020 |
09:15-11:00 | ILP 1.059 |
LER-3001-1 | Undervisning felles UNDERV: Digital felles undervising |
O.J. Hembre R. Johansen L. Rønningsbakk |
11:15-16:00 | ILP 2.048 ILP 2.049 ILP 2.050 ILP 2.057 ILP 2.058 Klikk for å vise/skjule alle |
LER-3001-1 | Undervisning felles UNDERV: Gruppearbeid/veiledning |
O.J. Hembre L. Rønningsbakk |
|
Tirsdag 06.10.2020 |
08:15-16:00 | ILP 2.048 ILP 2.049 ILP 2.050 ILP 2.057 ILP 2.058 Klikk for å vise/skjule alle |
LER-3001-1 | Undervisning felles UNDERV: Gruppearbeid/veiledning |
O.J. Hembre L. Rønningsbakk |
Onsdag 07.10.2020 |
08:15-12:00 | LER-3001-1 | Undervisning felles UNDERV: Digital felles undervising |
O.J. Hembre L. Rønningsbakk |
|
14:15-16:00 | LER-1003-1 | Forelesning | O.J. Hembre |
||
Torsdag 08.10.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.057 |
LER-1003-1 | Klasse A MAT NOR | O.J. Hembre |
10:15-12:00 | ILP 2.057 |
LER-1003-1 | Klasse B NAT m/ KRØ og KH | O.J. Hembre |
|
Fredag 09.10.2020 |
10:15-12:00 | ILP 2.057 |
LER-1003-1 | Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS | O.J. Hembre |
12:15-14:00 | ILP 2.057 |
LER-1003-1 | Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE | O.J. Hembre |
|
14:15-16:00 | ILP 2.057 |
LER-1003-1 | Klasse C NAT m/ MH og MUS | O.J. Hembre |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 12.10.2020 |
10:15-12:00 | LER-2051-1 | Felles undervisning | S-E. Andreassen O.G. Drageset B. Grønvik O.J. Hembre T.E. Holmbukt J. Höper K. Isaksen R.E. Jakhelln R. Johansen M. Johnsen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel K. Nordman-Strand G.O. Pettersen L. Rønningsbakk M. Son A.R. Steele K-A. Sæther Y. Sørensen A. Unhjem O.J. Wang |
|
Fredag 16.10.2020 |
08:15-12:00 | ILP 2.072 |
LER-2051-1 | 1-7 NOR | O.J. Hembre K-A. Sæther |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.11.2020 |
10:15-12:00 | LER-2051-1 | Felles undervisning | S-E. Andreassen O.G. Drageset B. Grønvik O.J. Hembre T.E. Holmbukt J. Höper K. Isaksen R.E. Jakhelln R. Johansen M. Johnsen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel K. Nordman-Strand G.O. Pettersen L. Rønningsbakk M. Son A.R. Steele K-A. Sæther Y. Sørensen A. Unhjem O.J. Wang |
|
Fredag 06.11.2020 |
08:15-12:00 | ILP 2.072 |
LER-2051-1 | 1-7 NOR | O.J. Hembre K-A. Sæther |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.11.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.043 |
LER-3000-1 | Gruppe 3 | O.J. Hembre R. Johansen |
Onsdag 11.11.2020 |
08:15-10:00 | ILP U1.068 |
LER-3000-1 | Gruppe 5 | O.J. Hembre L. Rønningsbakk |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 24.11.2020 |
14:15-16:00 | LER-1001-1 | Felles undervisning Forelesning |
O.J. Hembre |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 09.12.2020 |
09:00-16:00 | ILP 2.057 |
BOOKING- | Booking BLS022 Dekomp Oda Julie Hembre |
O.J. Hembre |