Timeplan 2020 Vår - lærer Oda Julie Hembre - Universitetslektor
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 E.103 |
LRU-3001-1 | Profesjonsfag - 1-7 seminar | O.J. Hembre |
12:15-14:00 | MV.110 E.203 |
LRU-3001-1 | Profesjonsfag - 1-7 seminar | O.J. Hembre |
|
Torsdag 16.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 F.103-AUD |
LRU-3551-1 | Undervisning | O.J. Hembre B-C. Hustad R.E. Jakhelln |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 21.01.2020 |
13:15-15:45 | MV.110 D.U01-AUD MV.110 E.301 MV.110 E.302 |
BOOKING- | Booking GIK022 Praksisforberedende møte 2.året 5-10 |
H. Brox T.F. Eidissen B. Grønvik O.J. Hembre K. Isaksen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen R. Johansen G. Kalseth R.T. Karstad F.S. Larsen H.E. Moe S.I. Nordkild K.A. Nyborg L. Rønningsbakk O.K. Straum I. Aarvik |
Uke 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 07.02.2020 |
08:30-15:30 | MV.110 D.U01-AUD |
BOOKING- | Booking ANG035 Fagdag GLU 1-7 og 5-10 |
S-E. Andreassen M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg I. Frenning S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen B. Haugseth O.J. Hembre L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen A.K. Jacobsson R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen I. Jensvoll B-H. Johannessen R. Johansen M. Johnsen B. Karlsen R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen L.H. Kristiansen F.S. Larsen L-M. Lauritzen T. Leming M. Liset G.E. Mathisen H.E. Moe S.I. Nordkild K.D. Opstad G.O. Pettersen I. Ripman J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk I.M. Seiness C. Skjernes H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum J. Sæleset K-A. Sæther Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem M. Volden O.J. Wang M. Wiik M. Ødegaard V. Øie E.M. Øvrebø |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 19.02.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 E.203 |
LRU-3001-1 | Profesjonsfag - 1-7 seminar | O.J. Hembre |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 03.03.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 C.109G MV.110 C.109G_GR1 MV.110 C.109G_GR2 MV.110 C.109G_GR3 MV.110 C.109G_GR4 |
LER-1001-2 | Gruppe B: KRØ/NAT/KUH Gruppe B |
O.J. Hembre L. Rønningsbakk C. Skjernes |
10:15-12:00 | MV.110 C.109G MV.110 C.109G_GR1 MV.110 C.109G_GR2 MV.110 C.109G_GR3 MV.110 C.109G_GR4 |
LER-1001-2 | Gruppe A: ENG/SAMF Gruppe A |
O.J. Hembre L. Rønningsbakk C. Skjernes |
|
Torsdag 05.03.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 C.214 |
LER-1001-2 | Gruppe A: ENG/SAMF Gruppe A |
O.J. Hembre L. Rønningsbakk C. Skjernes |
10:15-12:00 | MV.110 C.214 |
LER-1001-2 | Gruppe B: KRØ/NAT/KUH Gruppe B |
O.J. Hembre L. Rønningsbakk C. Skjernes |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.03.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 E.205 |
LER-2051-2 | SAMF fag1/fordypning SEM3: Seminar SAMF fag1/fordypning |
O.J. Hembre H.E. Moe |
12:15-16:00 | MV.110 E.205 |
LER-2051-2 | MAT fag1/fordypning SEM: Seminar MAT fag1/fordypning |
O.J. Hembre H.E. Moe |
|
Tirsdag 17.03.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LER-2051-2 | NOR fag1/fordypning | O.J. Hembre H.E. Moe |
12:15-16:00 | MV.110 E.202 |
LER-2051-2 | ENG fag1/fordypning SEM5: Seminar ENG fag1/fordypning |
O.J. Hembre H.E. Moe |
|
Onsdag 18.03.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LER-2051-2 | NAT fag1/fordypning SEM4: Seminar NAT fag1/fordypning |
O.J. Hembre H.E. Moe |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 15.04.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LRU-3551-1 | Undervisning | O.J. Hembre A.R. Steele |
10:15-12:00 | MV.110 E.203 |
LRU-3551-1 | Gruppe A: MAT som fag 1 | O.J. Hembre |
|
Torsdag 16.04.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 E.103 |
LRU-3551-1 | Gruppe B: NOR/ENG som fag 1 | O.J. Hembre |
12:15-14:00 | MV.110 E.103 |
LRU-3551-1 | Gruppe C: KRØ/MUS/NAT/SAM som fag 1 | O.J. Hembre |
NB:
Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 5, 7, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25