Timeplan 2024 Høst - lærer Unn-Doris Karlsen Bæck - Professor
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Fagdag tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.09.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.059 |
LER-3001-1 | Forelesning | U-D.K. Bæck |
Torsdag 12.09.2024 |
08:15-10:00 | TEO-H1 1.417 |
PED-3056-1 | Forelesning | U-D.K. Bæck |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
PED-3056-1 | Seminar | U-D.K. Bæck |
|
12:15-16:00 | ILP 2.056 |
LER-3001-1 | Seminar | U-D.K. Bæck M. Liset A.R. Steele L. Wilhelmsen |
|
Fredag 13.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.062 |
LER-3002-1 | Seminargruppe 1 | U-D.K. Bæck M. Liset A.R. Steele L. Wilhelmsen |
12:15-16:00 | ILP 1.062 |
LER-3002-1 | Seminargruppe 2 | U-D.K. Bæck M. Liset A.R. Steele L. Wilhelmsen |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 19.09.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.056 |
PED-3056-1 | Forelesning | U-D.K. Bæck |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
PED-3056-1 | Seminar | U-D.K. Bæck |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 26.09.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.005 |
PED-3056-1 | Forelesning | U-D.K. Bæck |
10:15-12:00 | ILP 2.005 |
PED-3056-1 | Seminar | U-D.K. Bæck |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.09.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Onsdag 02.10.2024 |
12:00-15:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Programstyremøte pedagogikk |
U-D.K. Bæck K. Hovrud G. Paulgaard A-M. Stenseth |
|
Torsdag 03.10.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.005 |
PED-3056-1 | Forelesning | U-D.K. Bæck |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
PED-3056-1 | Seminar | U-D.K. Bæck |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 17.10.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.056 |
PED-3056-1 | Forelesning | U-D.K. Bæck |
10:15-12:00 | ILP 2.005 |
PED-3056-1 | Seminar | U-D.K. Bæck |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 24.10.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.056 |
PED-3056-1 | Forelesning | U-D.K. Bæck |
10:15-12:00 | ILP 2.005 |
PED-3056-1 | Seminar | U-D.K. Bæck |
|
Fredag 25.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Nettverksmøte tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Onsdag 30.10.2024 |
12:00-15:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Programstyremøte pedagogikk |
U-D.K. Bæck K. Hovrud G. Paulgaard A-M. Stenseth |
|
Torsdag 31.10.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.056 |
PED-3056-1 | Forelesning | U-D.K. Bæck |
10:15-12:00 | ILP 2.005 |
PED-3056-1 | Seminar | U-D.K. Bæck |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.12.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
NB:
Semester 2024 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 45, 46, 47, 50, 51, 52