Timeplan 2018 Høst - lærer Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor
Uke 33
Mandag
08:15-16:00 - 13.08.2018
Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
ILP Fagseminar BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 14.08.2018
Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
ILP Fagseminar BLU
Lærer:
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
10:15-16:00 - 20.08.2018
Undervisning
Tirsdag
08:15-12:00 - 21.08.2018
Undervisning
12:15-16:00 - 21.08.2018
Undervisning
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 23.08.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 30.08.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 36
Mandag
12:15-16:00 - 03.09.2018
Undervisning
Tirsdag
08:15-12:00 - 04.09.2018
Undervisning
12:15-16:00 - 04.09.2018
Undervisning
Onsdag
12:15-14:00 - 05.09.2018
Undervisning
Torsdag
12:15-14:00 - 06.09.2018
Undervisning
14:15-16:00 - 06.09.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
Rom:
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 18.09.2018
Forelesning
12:15-14:00 - 18.09.2018
Forelesning
14:15-16:00 - 18.09.2018
Forelesning
Onsdag
08:15-16:00 - 19.09.2018
Forelesninger
Introduksjon til praksis
Introduksjon til praksis
Torsdag
08:15-16:00 - 20.09.2018
Forelesninger
Introduksjon til praksis
Introduksjon til praksis
Fredag
Uke 39
Mandag
10:15-16:00 - 24.09.2018
Undervisning
Tirsdag
08:15-12:00 - 25.09.2018
Undervisning
12:15-16:00 - 25.09.2018
Undervisning
Onsdag
08:15-12:00 - 26.09.2018
Undervisning
12:15-14:00 - 26.09.2018
Undervisning
Torsdag
12:15-14:00 - 27.09.2018
Undervisning
14:15-16:00 - 27.09.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 04.10.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 41
Mandag
10:15-16:00 - 08.10.2018
Undervisning
Tirsdag
08:15-12:00 - 09.10.2018
Undervisning
12:15-16:00 - 09.10.2018
Undervisning
Onsdag
12:15-14:00 - 10.10.2018
Undervisning
Torsdag
12:15-14:00 - 11.10.2018
Undervisning
14:15-16:00 - 11.10.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 42
Mandag
18:30-20:30 - 15.10.2018
Booking MBE076
Kompetanseutviklingskurs
Kompetanseutviklingskurs
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 18.10.2018
Booking BLS022
ILP Personalmøte
ILP Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
Fredag
08:15-16:00 - 19.10.2018
Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
ILP Fagdag BLU
Lærer:
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Uke 43
Mandag
12:15-16:00 - 22.10.2018
Undervisning
Tirsdag
08:15-12:00 - 23.10.2018
Undervisning
12:15-16:00 - 23.10.2018
Undervisning
Onsdag
12:15-14:00 - 24.10.2018
Undervisning
14:15-16:00 - 24.10.2018
Praksis
Praksisforberedende møte
Praksisforberedende møte
Torsdag
12:15-14:00 - 25.10.2018
Undervisning
14:15-16:00 - 25.10.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
B. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
B. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 44
Mandag
08:15-10:00 - 29.10.2018
Forelesning
FOR: Skrivekurs
FOR: Skrivekurs
10:15-12:00 - 29.10.2018
Forelesning
FOR: Skrivekurs
FOR: Skrivekurs
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 31.10.2018
Seminargruppe 3
10:15-12:00 - 31.10.2018
Seminargruppe 1
14:15-16:00 - 31.10.2018
Seminargruppe 2
Torsdag
08:15-10:00 - 01.11.2018
Seminargruppe 3
10:15-12:00 - 01.11.2018
Seminargruppe 2
12:15-14:00 - 01.11.2018
Seminargruppe 1
14:15-16:00 - 01.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
08:15-10:00 - 02.11.2018
Seminargruppe 1
10:15-12:00 - 02.11.2018
Seminargruppe 3
12:15-14:00 - 02.11.2018
Seminargruppe 2
Uke 45
Mandag
16:15-18:00 - 05.11.2018
Forelesning
Skrivekurs
Skrivekurs
Tirsdag
14:15-16:00 - 06.11.2018
Seminargruppe 2
Onsdag
10:15-12:00 - 07.11.2018
Seminargruppe 1
14:15-16:00 - 07.11.2018
Seminargruppe 1
Torsdag
12:15-14:00 - 08.11.2018
Seminargruppe 2
14:15-16:00 - 08.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 15.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 22.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 48
Mandag
10:15-16:00 - 26.11.2018
Undervisning
Tirsdag
08:15-16:00 - 27.11.2018
Undervisning
Onsdag
08:15-10:00 - 28.11.2018
Undervisning
10:15-14:00 - 28.11.2018
Undervisning
Torsdag
08:15-10:00 - 29.11.2018
Undervisning
10:15-14:00 - 29.11.2018
Undervisning
14:15-16:00 - 29.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 50
Mandag
Tirsdag
09:00-15:00 - 11.12.2018
Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 13.12.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag