Timeplan 2020 Høst - lærer Crystal Ho-Yee Lam - Stipendiat
Uke 34
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 21.08.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Barnerett
Seminargruppe 3 Barnerett
14:15-16:00 - 21.08.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Barnerett
Seminargruppe 4 Barnerett
Uke 35
Mandag
08:15-10:00 - 24.08.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Barnerett
Seminargruppe 3 Barnerett
12:15-14:00 - 24.08.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Barnerett
Seminargruppe 4 Barnerett
Tirsdag
12:15-14:00 - 25.08.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Barnerett
Seminargruppe 4 Barnerett
14:15-16:00 - 25.08.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Barnerett
Seminargruppe 3 Barnerett
Onsdag
08:15-10:00 - 26.08.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Barnerett
Seminargruppe 3 Barnerett
12:15-14:00 - 26.08.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Barnerett
Seminargruppe 4 Barnerett
Torsdag
08:15-10:00 - 27.08.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Barnerett
Seminargruppe 3 Barnerett
10:15-12:00 - 27.08.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Barnerett
Seminargruppe 4 Barnerett
Fredag
Uke 39
Mandag
08:15-10:00 - 21.09.2020
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 21.09.2020
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Tirsdag
08:15-10:00 - 22.09.2020
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 22.09.2020
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 24.09.2020
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 24.09.2020
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Fredag
08:15-10:00 - 25.09.2020
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 25.09.2020
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Uke 40
Mandag
08:15-10:00 - 28.09.2020
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 28.09.2020
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Tirsdag
08:15-10:00 - 29.09.2020
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 29.09.2020
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 01.10.2020
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 Alm. forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 01.10.2020
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Seminargruppe 6 Alm. forvaltningsrett I
Fredag
Uke 41
Mandag
12:15-16:00 - 05.10.2020
Skrivekurs
Tirsdag
Onsdag
08:15-15:00 - 07.10.2020
Skrivekurs
Torsdag
Fredag
11:15-16:00 - 09.10.2020
Skrivekurs
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 15.10.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
12:15-14:00 - 15.10.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Fredag
08:15-10:00 - 16.10.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
12:15-14:00 - 16.10.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Uke 43
Mandag
08:15-10:00 - 19.10.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
12:15-14:00 - 19.10.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Tirsdag
08:15-10:00 - 20.10.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
12:15-14:00 - 20.10.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 22.10.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
12:15-14:00 - 22.10.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Fredag
08:15-10:00 - 23.10.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
12:15-14:00 - 23.10.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Uke 44
Mandag
08:15-10:00 - 26.10.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 3 Alm. forvaltningsrett II
12:15-14:00 - 26.10.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Seminargruppe 4 Alm. forvaltningsrett II
Tirsdag
09:15-12:00 - 27.10.2020
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 Prosedyreøvelse
Seminargruppe 3 Prosedyreøvelse
13:15-16:00 - 27.10.2020
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 Prosedyreøvelse
Seminargruppe 4 Prosedyreøvelse
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2020 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52