Timeplan 2020 Høst - lærer Jan Höper - Førstelektor
Uke 34
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 20.08.2020
Gruppe A Kull 2019 m/ KRØ KH og MUS
13:15-16:00 - 20.08.2020
Gruppe B Kull 2020 og kull 2019 m/ MH
Fredag
08:15-11:00 - 21.08.2020
Gruppe B Kull 2020 og kull 2019 m/ MH
13:15-16:00 - 21.08.2020
Gruppe A Kull 2019 m/ KRØ KH og MUS
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-16:00 - 27.08.2020
Gruppe B Kull 2020 og kull 2019 m/ MH
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 28.08.2020
Gruppe A Kull 2019 m/ KRØ KH og MUS
Rom:
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 15.09.2020
Gruppe B Kull 2020 og kull 2019 m/ MH
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 39
Mandag
Tirsdag
11:15-14:00 - 22.09.2020
Gruppe A Kull 2019 m/ KRØ KH og MUS
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-11:00 - 25.09.2020
Gruppe B Kull 2020 og kull 2019 m/ MH
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
10:15-12:00 - 12.10.2020
Felles undervisning
Lærer:
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 16.10.2020
5-10 NAT fag 1
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
14:15-15:00 - 23.10.2020
Booking BLS022
Mastermøte GLU
Mastermøte GLU
Lærer:
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
J. Höper
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A. Unhjem
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
J. Höper
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A. Unhjem
Rom:
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
10:15-12:00 - 02.11.2020
Felles undervisning
Lærer:
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 06.11.2020
5-10 NAT fag 1
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 48
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-13:00 - 25.11.2020
Gruppe A Kull 2019 m/ KRØ KH og MUS
13:15-16:00 - 25.11.2020
Gruppe B Kull 2020 og kull 2019 m/ MH
Torsdag
13:15-16:00 - 26.11.2020
Gruppe A Kull 2019 m/ KRØ KH og MUS
Fredag
09:15-12:00 - 27.11.2020
Gruppe B Kull 2020 og kull 2019 m/ MH