Timeplan 2020 Vår - lærer Jannicke Stålstrøm - Førsteamanuensis
Uke 8
Mandag
Tirsdag
10:15-14:00 - 18.02.2020
Undervisning - Tromsø
Presentasjon problemstilling og metode
Presentasjon problemstilling og metode
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 20.02.2020
Undervisning
Artikler til arbeidskrav
Artikler til arbeidskrav
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 27.02.2020
Undervisning
KRAFT- Øving på arbeidskrav
KRAFT- Øving på arbeidskrav
Rom:
Fredag
08:15-10:00 - 28.02.2020
Felles undervisning
Svømming, livredningsteori
Svømming, livredningsteori
Uke 10
Mandag
12:15-14:00 - 02.03.2020
Gruppe 1 (obligatorisk undervisning)
Svømming livredning
Svømming livredning
Tirsdag
10:15-12:00 - 03.03.2020
Gruppe 2 (obligatorisk undervisning)
Svømming livredning
Svømming livredning
13:15-15:00 - 03.03.2020
Gruppe 3 (obligatorisk undervisning)
Svømming livredning
Svømming livredning
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
12:15-14:00 - 09.03.2020
Gruppe 2 (obligatorisk undervisning)
Svømming livredning
Svømming livredning
14:15-16:00 - 09.03.2020
Gruppe 3 (obligatorisk undervisning)
Svømming livredning
Svømming livredning
Tirsdag
08:15-10:00 - 10.03.2020
Gruppe 1 (obligatorisk undervisning)
Svømming livredning
Svømming livredning
Onsdag
08:15-12:00 - 11.03.2020
Undervisning
KRAFT - arbeidskrav i praksis
KRAFT - arbeidskrav i praksis
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
12:15-14:00 - 16.03.2020
Gruppe 2 (obligatorisk undervisning)
Svømming livredningsprøve
Svømming livredningsprøve
Rom:
14:15-16:00 - 16.03.2020
Gruppe 3 (obligatorisk undervisning)
Svømming, livredningsprøve
Svømming, livredningsprøve
Tirsdag
10:15-12:00 - 17.03.2020
Gruppe 1 (obligatorisk undervisning)
Livredningsprøve
Livredningsprøve
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 19.03.2020
Undervisning
Egen evaluering
Egen evaluering
Fredag
Uke 13
Mandag
12:15-14:00 - 23.03.2020
Felles undervisning
Livredningsprøve - andre forsøk
Livredningsprøve - andre forsøk
Tirsdag
10:15-12:00 - 24.03.2020
Gruppe 3 (obligatorisk undervisning)
Svømming PMO
Obligatorisk fremmøte
Svømming PMO
Obligatorisk fremmøte
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
10:00-12:15 - 30.03.2020
Gruppe A (obligatorisk undervisning)
Langrenn skøyting, PMO, Skistadion
Langrenn skøyting, PMO, Skistadion
Rom:
12:15-14:30 - 30.03.2020
Gruppe B (obligatorisk undervisning)
Langrenn skøyting, PMO, Skistadion
Langrenn skøyting, PMO, Skistadion
Rom:
Tirsdag
10:00-12:15 - 31.03.2020
Gruppe B (obligatorisk undervisning)
Langrenn klassisk, PMO, Skistadion
Langrenn klassisk, PMO, Skistadion
Rom:
12:15-14:30 - 31.03.2020
Gruppe A (obligatorisk undervisning)
Langrenn klassisk, PMO, Skistadion
Langrenn klassisk, PMO, Skistadion
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:00-14:00 - 15.04.2020
Undervisning - Tromsø
Presentasjon resultater
Presentasjon resultater
Torsdag
Fredag
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 23.04.2020
Undervisning
Trenerrollen i psykologisk perspektiv
Trenerrollen i psykologisk perspektiv
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 29.04.2020
Undervisning Tromsø
Oppgave arbeid for studentener. Arbeidskrav Idr.ped:
Oppgave arbeid for studentener. Arbeidskrav Idr.ped:
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 07.05.2020
Undervisning
Gjennomgang av emnet og oppgavearbeid til eksamen TEAMS
Gjennomgang av emnet og oppgavearbeid til eksamen TEAMS
Rom:
Fredag
NB:
Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25