Timeplan 2020 Vår - lærer Karsten Bruno Heinrich Fischer - Professor
Karsten Bruno Heinrich Fischer
Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 09.01.2020
Booking MMJ022
Lærermøte AMB emneplanlegging studieåret 20-21
Lærermøte AMB emneplanlegging studieåret 20-21
Lærer:
C.E. Adams
P-A. Amundsen
C. Andreassen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
T-L. Heimkjær
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
L.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
C.E. Adams
P-A. Amundsen
C. Andreassen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
T-L. Heimkjær
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
L.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:00-16:00 - 12.02.2020
Booking MMJ022
Fagdag AMB
Fagdag AMB
Lærer:
C.E. Adams
P-A. Amundsen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
C.E. Adams
P-A. Amundsen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 19.03.2020
Kollokvium gr. 2 B-BIO m/BIO-2513,BIO-2010, BIO-2507 Lektorstud
Kollokvium gr. 2
Kollokvium gr. 2
Fredag
Uke 13
Mandag
12:15-14:00 - 23.03.2020
Kollokvium gr. 1 velges av B-BIO m/BIO-2601 og BIO-2002, Lektor stud
Kollokvium gr. 1
Kollokvium gr. 1
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 27.03.2020
Lab. gruppe 1 velges av B-BIO m/BIO-2601 og BIO-2002, Lektor stud
Plantefysiologi: lab gr. 1
Plantefysiologi: lab gr. 1
12:15-16:00 - 27.03.2020
Lab. gruppe 2 velges av B-BIO m/BIO-2513,BIO-2010, BIO-2507 Lektorstud
Plantefysiologi Lab gr.2
Plantefysiologi Lab gr.2
Uke 14
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 31.03.2020
Kollokvium gr. 2 B-BIO m/BIO-2513,BIO-2010, BIO-2507 Lektorstud
Kollokvium gr. 2
Kollokvium gr. 2
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 02.04.2020
Kollokvium gr. 1 velges av B-BIO m/BIO-2601 og BIO-2002, Lektor stud
Kollokvium gr. 1
Kollokvium gr. 1
Fredag
08:15-12:00 - 03.04.2020
Lab. gruppe 1 velges av B-BIO m/BIO-2601 og BIO-2002, Lektor stud
Plantefysiologi: lab gr. 1
Plantefysiologi: lab gr. 1
12:15-16:00 - 03.04.2020
Lab. gruppe 2 velges av B-BIO m/BIO-2513,BIO-2010, BIO-2507 Lektorstud
Plantefysiologi Lab. gr.2
Plantefysiologi Lab. gr.2
Uke 16
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 14.04.2020
Kollokvium gr. 2 B-BIO m/BIO-2513,BIO-2010, BIO-2507 Lektorstud
Kollokvium gr. 2
Kollokvium gr. 2
Onsdag
12:15-14:00 - 15.04.2020
Kollokvium gr. 1 velges av B-BIO m/BIO-2601 og BIO-2002, Lektor stud
Kollokvium gr. 1
Kollokvium gr. 1
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 20
Mandag
10:15-12:00 - 11.05.2020
Kollokvium gr. 1 velges av B-BIO m/BIO-2601 og BIO-2002, Lektor stud
Kollokvium gr. 1
Kollokvium gr. 1
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 13.05.2020
Kollokvium gr. 2 B-BIO m/BIO-2513,BIO-2010, BIO-2507 Lektorstud
Kollokvium gr. 2
Kollokvium gr. 2
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 15.05.2020
Lab. gruppe 1 velges av B-BIO m/BIO-2601 og BIO-2002, Lektor stud
Plantefysiologi: lab gr. 1
Plantefysiologi: lab gr. 1
12:15-16:00 - 15.05.2020
Lab. gruppe 2 velges av B-BIO m/BIO-2513,BIO-2010, BIO-2507 Lektorstud
Plantefysiologi Lab gr.2
Plantefysiologi Lab gr.2
Uke 22
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 26.05.2020
Kollokvium gr. 1 velges av B-BIO m/BIO-2601 og BIO-2002, Lektor stud
Kollokvium gr. 1
Kollokvium gr. 1
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 28.05.2020
Kollokvium gr. 2 B-BIO m/BIO-2513,BIO-2010, BIO-2507 Lektorstud
Kollokvium gr. 2
Kollokvium gr. 2
Fredag