Timeplan 2020 Vår - lærer Oda Julie Hembre - Universitetslektor
Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
13:15-15:45 - 09.01.2020
Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
14:15-16:00 - 09.01.2020
Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 14.01.2020
Profesjonsfag - 1-7 seminar
12:15-14:00 - 14.01.2020
Profesjonsfag - 1-7 seminar
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 16.01.2020
Undervisning
Fredag
Uke 4
Mandag
Tirsdag
13:15-15:45 - 21.01.2020
Booking GIK022
Praksisforberedende møte 2.året 5-10
Praksisforberedende møte 2.året 5-10
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:30-15:30 - 07.02.2020
Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 19.02.2020
Profesjonsfag - 1-7 seminar
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
08:15-10:00 - 24.02.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
10:15-12:00 - 24.02.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
Tirsdag
10:15-12:00 - 25.02.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
12:15-14:00 - 25.02.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 28.02.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
14:15-16:00 - 28.02.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
Uke 10
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 03.03.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
10:15-12:00 - 03.03.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 05.03.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
10:15-12:00 - 05.03.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
Fredag
Uke 12
Mandag
08:15-12:00 - 16.03.2020
SAMF fag1/fordypning
SEM3: Seminar SAMF fag1/fordypning
SEM3: Seminar SAMF fag1/fordypning
12:15-16:00 - 16.03.2020
MAT fag1/fordypning
SEM: Seminar MAT fag1/fordypning
SEM: Seminar MAT fag1/fordypning
Tirsdag
08:15-12:00 - 17.03.2020
NOR fag1/fordypning
12:15-16:00 - 17.03.2020
ENG fag1/fordypning
SEM5: Seminar ENG fag1/fordypning
SEM5: Seminar ENG fag1/fordypning
Onsdag
08:15-12:00 - 18.03.2020
NAT fag1/fordypning
SEM4: Seminar NAT fag1/fordypning
SEM4: Seminar NAT fag1/fordypning
Torsdag
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 15.04.2020
Undervisning
Torsdag
10:15-12:00 - 16.04.2020
Gruppe B: NOR/ENG som fag 1
12:15-14:00 - 16.04.2020
Gruppe C: KRØ/MUS/NAT/SAM som fag 1
Fredag
Uke 17
Mandag
12:15-16:00 - 20.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 23.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
12:15-14:00 - 23.04.2020
Profesjonsfag - 1-7 seminar
Fredag
08:15-12:00 - 24.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
14:15-16:00 - 24.04.2020
Profesjonsfag - 1-7 seminar
Uke 19
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 05.05.2020
NOR fag1/fordypning
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:30-15:30 - 08.05.2020
Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
NB:
Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 5, 7, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25