Timeplan 2023 Vår - lærer Anne Lise Bakke - Universitetslektor
Uke 4
Mandag
10:15-12:00 - 23.01.2023
For. Tromsø ord. + Harstad
Organisasjonskultur og endring av kultur
Obligatorisk fremmøte
Organisasjonskultur og endring av kultur
Obligatorisk fremmøte
Tirsdag
10:15-18:00 - 24.01.2023
Forelesninger
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 25.01.2023
Forelesninger
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 26.01.2023
Forelesninger
Rom:
Fredag
08:15-11:00 - 27.01.2023
Sem. gr. 1 Harstad
Organisasjonskultur
Obligatorisk fremmøte
Organisasjonskultur
Obligatorisk fremmøte
11:15-14:00 - 27.01.2023
Sem. gr. 2 Tromsø ord.
Organisasjonskultur
Obligatorisk fremmøte
Organisasjonskultur
Obligatorisk fremmøte
13:00-15:45 - 27.01.2023
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Rom: