Timeplan 2024 Høst - lærer Morten Brattvoll - Førstelektor
Uke 37
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 10.09.2024
Booking KKN020
Studieprogramledermøte
Studieprogramledermøte
Lærer:
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Rom:
10:15-11:30 - 10.09.2024
Booking KKN020
Studieprogramledere PED, SPED og utdanningsledelse møter fagseksjonsledere
Studieprogramledere PED, SPED og utdanningsledelse møter fagseksjonsledere
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 13.09.2024
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
T. Isaksen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L. Wilhelmsen
G. Aas
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
T. Isaksen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L. Wilhelmsen
G. Aas
Rom: