Timeplan 2024 Høst - lærer Jo Espen Tau Strand - Førstelektor
Uke 36
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 03.09.2024
Lectures
Course Introduction, Salmonid aquaculture 1
Course Introduction, Salmonid aquaculture 1
Onsdag
12:15-14:00 - 04.09.2024
Lectures
Salmonid aquaculture 2
Salmonid aquaculture 2
Torsdag
08:15-10:00 - 05.09.2024
Lectures
Salmonid aquaculture 3
Salmonid aquaculture 3
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 18.09.2024
Lectures
Salmonid aquaculture 4
Salmonid aquaculture 4
Torsdag
08:15-10:00 - 19.09.2024
Lectures
Salmonid aquaculture 5
Salmonid aquaculture 5
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 43
Mandag
08:15-14:00 - 21.10.2024
Lab
5 (lab C-158) Gruppe 1
5 (lab C-158) Gruppe 1
Rom:
Tirsdag
08:15-14:00 - 22.10.2024
Lab
6 (lab C-158) Gruppe 2
6 (lab C-158) Gruppe 2
Rom:
Onsdag
09:15-14:15 - 23.10.2024
Lab
7 (lab C-158) Gruppe 3
7 (lab C-158) Gruppe 3
Rom:
Torsdag
08:15-14:00 - 24.10.2024
Lab
8 (lab C-158) Gruppe 4
8 (lab C-158) Gruppe 4
Rom:
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 05.11.2024
Excursion gr. 3 for aquamed. students
Excursion Kårvika/Kraknes
Excursion Kårvika/Kraknes
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 06.11.2024
Excursion gr. 2 for aquamed. students
Excursion Kårvika/Kraknes
Excursion Kårvika/Kraknes
Rom:
10:15-14:15 - 06.11.2024
Booking KRH026
Fagdag AMB
Fagdag AMB
Lærer:
T. Abu-Alam
S.L. Basedow
B. Bluhm
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
K.B. Fischer
L. Folkow
I. Folstad
A. Frainer
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
V.H. Hausner
D. Hazlerigg
I. Heiland
R.A. Ims
J.B. Jensen
L. Jaakola
K. Karppinen
K. Krause
A.E. Lennert
A. Liaimer
J. Mellard
B. Mizumo Tomotani
M. Molis
J. Nahrgang
L. Nilsen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
R. Primicerio
A. Rikardsen
T. Rämä
C. Selbach
E.M. Soininen
A. Stien
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
A.T. Tveit
T.A. Utsi
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
T. Abu-Alam
S.L. Basedow
B. Bluhm
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
K.B. Fischer
L. Folkow
I. Folstad
A. Frainer
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
V.H. Hausner
D. Hazlerigg
I. Heiland
R.A. Ims
J.B. Jensen
L. Jaakola
K. Karppinen
K. Krause
A.E. Lennert
A. Liaimer
J. Mellard
B. Mizumo Tomotani
M. Molis
J. Nahrgang
L. Nilsen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
R. Primicerio
A. Rikardsen
T. Rämä
C. Selbach
E.M. Soininen
A. Stien
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
A.T. Tveit
T.A. Utsi
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
Torsdag
08:15-16:00 - 07.11.2024
Excursion gr. 1
Excursion Kårvika/Kraknes
Excursion Kårvika/Kraknes
Rom:
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 12.11.2024
Lectures
Closing lecture/exam prep.
Closing lecture/exam prep.
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2024 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52