Timeplan 2024 Høst - lærer Unn-Doris Karlsen Bæck - Professor
Uke 33
Mandag
09:15-09:45 - 12.08.2024
Booking KKN020
Velkomst for personalet
Velkomst for personalet
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
12:15-15:00 - 19.08.2024
Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
Lærer:
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-16:00 - 04.09.2024
Booking KKN020
Fagdag tilskuddsordningene
Fagdag tilskuddsordningene
Lærer:
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-16:00 - 12.09.2024
Seminar
Fredag
08:15-12:00 - 13.09.2024
Seminargruppe 1
12:15-16:00 - 13.09.2024
Seminargruppe 2
Uke 38
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 40
Mandag
12:15-15:00 - 30.09.2024
Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
Lærer:
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Tirsdag
Onsdag
12:00-15:00 - 02.10.2024
Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
Programstyremøte pedagogikk
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 11.10.2024
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Rom:
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 25.10.2024
Booking KKN020
Nettverksmøte tilskuddsordningene
Nettverksmøte tilskuddsordningene
Lærer:
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
Uke 44
Mandag
12:15-15:00 - 28.10.2024
Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
Lærer:
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Tirsdag
Onsdag
12:00-15:00 - 30.10.2024
Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
Programstyremøte pedagogikk
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 48
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:00-15:00 - 27.11.2024
Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
Programstyremøte pedagogikk
Rom:
Torsdag
08:00-16:00 - 28.11.2024
Booking KKN020
Møtetid for fagseksjon pedagogikk disiplinfag
Møtetid for fagseksjon pedagogikk disiplinfag
Lærer:
Y. Antonsen
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.V. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
M. Melby-Lervåg
T.N. Nilssen
M.I. Norvik
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Schenzle
J.H. Schultz
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Y. Antonsen
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.V. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
M. Melby-Lervåg
T.N. Nilssen
M.I. Norvik
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Schenzle
J.H. Schultz
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Rom:
Fredag
08:00-16:00 - 29.11.2024
Booking KKN020
Møtetid for fagseksjon pedagogikk disiplinfag
Møtetid for fagseksjon pedagogikk disiplinfag
Lærer:
Y. Antonsen
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.V. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
M. Melby-Lervåg
T.N. Nilssen
M.I. Norvik
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Schenzle
J.H. Schultz
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Y. Antonsen
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.V. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
M. Melby-Lervåg
T.N. Nilssen
M.I. Norvik
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Schenzle
J.H. Schultz
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Rom:
Uke 49
Mandag
12:15-15:00 - 02.12.2024
Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
Lærer:
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2024 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 45, 46, 47, 50, 51, 52