Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Agnete Bersvendsen - Stipendiat

Agnete Bersvendsen

Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:30
09:15-13:30 HARSTAD_HG5 AUD_BLÅTT
BVEX3-1 Forelesning
5d/3.1 - Tiltaksplaner
A. Bersvendsen
 
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:30
09:15-14:30 HARSTAD_HG5 AUD_BLÅTT
BVEX3-1 Forelesning
5d/3.1 - Miljøarbeid
A. Bersvendsen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:30
09:15-12:30 HARSTAD_HG5 242_ROM6
BVEX3-1 Forelesning
5d/3.1 - Miljøarbeid
A. Bersvendsen
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:30
09:15-14:30 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BVEX5-1 Forelesninger
5.1/3b og 3c - Rus
A. Bersvendsen
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:30
09:15-14:30 HARSTAD_HG5 242_ROM6
BVEX3-1 Forelesning
5d/3.1 - Mijøarbeidstiltak
A. Bersvendsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 HARSTAD_HG5 AUD_RØDT
BVEX3-1 Forelesning
5d/3.1 - Miljøarbeidstiltak
A. Bersvendsen
 
10:00      
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:45-14:30
11:45-14:30 HARSTAD_HG5 242_ROM6
BVEX3-1 Forelesning
5d/3.1 - Traumebevisst omsorg
A. Bersvendsen
 
12:00      
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BVEX5-1 Forelesninger
5.1/3b og 3c - Vold, familievold og forebygging
A. Bersvendsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:30
09:15-13:30 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BVEX5-1 Forelesninger
5.1/3b og 3c - Vold, familievold og forebygging
A. Bersvendsen
 
10:00      
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:30
09:15-14:30 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Arbeidsprosessen - Intro, rollespill etc.
A. Bersvendsen
S. Neverdal
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:30
09:15-12:30 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BVEX5-1 Forelesninger
5.1/3b og 3c - Vold, familievold og forebygging
A. Bersvendsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:30
09:15-12:30 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BVEX5-1 Forelesninger
5.1/3b og 3c - Vold, familievold og forebygging
A. Bersvendsen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:30
09:15-12:30 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (rollespill etc.)
A. Bersvendsen
S. Neverdal
10:00  
11:00  
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:30
09:15-13:30 HARSTAD_HG5 242_ROM6
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (Seminar - Vise film fra hjemmebesøk) OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
S. Neverdal
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 HARSTAD_HG5 244_ROM8
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (Seminar - Løft og narrativer, samtykke)
A. Bersvendsen
S. Neverdal
   
10:00      
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 TEO-H1 1.425
BVDEX2-2 Forelesning
Info Praksisoppgave - OBLIGATORISK (p)
A. Bersvendsen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MH U6.A1AUD1
BVDEX2-2 Forelesning
Digital historie - jobbe individuelt med å lage film - OBLIGATORISK (p)
A. Bersvendsen
M.A. Tresselt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:30
09:15-15:30 MH U6.A1AUD1
BVDEX2-2 Forelesning
5d/2.3 - Miljøarbeid
A. Bersvendsen
   
10:00    
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:45-13:30
11:45-13:30 MH U6.A1AUD1
MH U6.A2AUD2
BVDEX2-2 Forelesning
Digital historie - filmvisning - OBLIGATORISK (p)
A. Bersvendsen
M.A. Tresselt
   
12:00      
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:45-14:30
13:45-14:30 MH U6.A1AUD1
BVDEX2-2 Forelesning
2.3 - Info om forebyggende prosjekt
A. Bersvendsen
   
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:45-15:30
14:45-15:30 TEO-H1 1.425
BVDEX2-2 Annet
Storgruppe og Klassens time
A. Bersvendsen
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2017
Tirsdag
24.10.2017
Onsdag
25.10.2017
Torsdag
26.10.2017
Fredag
27.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:45-13:30
11:45-13:30 HARSTAD_HG5 242_ROM6
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (midtveisevaluering)
A. Bersvendsen
S. Neverdal
     
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:30
09:15-13:30 HARSTAD_HG5 242_ROM6
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (Seminar - Vise film, samtale med barn) OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
S. Neverdal
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 HARSTAD_HG5 242_ROM6
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (familieråd) OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
S. Neverdal
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:30
09:15-13:30 HARSTAD_HG5 242_ROM6
HARSTAD_HG5 393
HARSTAD_HG5 394
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (familieråd) OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
S. Neverdal
10:00      
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:45-14:30
12:45-14:30 HARSTAD_HG5 244_ROM8
HARSTAD_HG5 245_ROM9
BVEX5-1 PBL-grupper
PBL-seminar (OBLIGATORISK)
A. Bersvendsen
M.A. Tresselt
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:30
09:15-13:30 TEO-H1 1.425
BVDEX3-1 Forelesning
5B - Kommunikasjon med ungdom
A. Bersvendsen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:30
09:15-13:30 TEO-H1 1.413
TEO-H1 1.417
BVDEX2-2 PBL
2.3 - Gruppearbeid Poster- OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:30
09:15-12:30 MH U6.A1AUD1
NFH D-112
SVHUM C1002
SVHUM E1004
TEO-H4 4.262
BVDEX3-1 Forelesning
5D - Tiltaksplan
A. Bersvendsen
 
10:00    
11:00    
12:00      
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:45-14:30
13:45-14:30 TEO-H1 1.425
BVDEX3-1 Annet
Storgruppe og Klassens time (Info om PBL)
A. Bersvendsen
Aktiviteter i tidsrommet 13:45-15:30
13:45-15:30 TEO-H1 1.425
BVDEX2-2 Forelesning
2.3 - Gallery walk - OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
   
14:00        
15:00    
Aktiviteter i tidsrommet 15:45-16:30
15:45-16:30 TEO-H1 1.425
BVDEX2-2 Forelesning
2.3 - Oppsummering og erfaring - OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
   
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 HARSTAD_HG5 242_ROM6
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (saksfremlegg)
A. Bersvendsen
S. Neverdal
10:00        
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:45-14:30
11:45-14:30 HARSTAD_HG5 242_ROM6
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Tiltaksplan - Spørretime
A. Bersvendsen
S. Neverdal
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.413
BVD400_10-1 Uke 48 Tromsø
Pediatri og sosialmedisin (studievis)
A. Bersvendsen
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEO-H1 1.425
BVD400_10-1 Uke 48 Tromsø
Pediatri og sosialmedisin (studievis)
A. Bersvendsen
     
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:45-12:30
11:45-12:30 HARSTAD_HG5 244_ROM8
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Evaluering og avslutning av arbeidsprosessen
A. Bersvendsen
S. Neverdal
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 TEO-H1 1.425
BVD400_10-1 Uke 48 Tromsø
Pediatri og sosialmedisin (studievis)
A. Bersvendsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:45-15:30
12:45-15:30 HARSTAD_HG5 243_ROM7
HARSTAD_HG5 244_ROM8
BVEX3-1 Forelesning
5c/3.2 - Muntlig gjennomgang av bv. journal, gruppevis
A. Bersvendsen
S. Neverdal
 
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 50
Uke
50
Mandag
11.12.2017
Tirsdag
12.12.2017
Onsdag
13.12.2017
Torsdag
14.12.2017
Fredag
15.12.2017
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:30
09:15-11:30 HARSTAD_HG5 AUD_RØDT
BOOKING- Booking EOL061
Booking
A. Bersvendsen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:30
09:15-11:30 HARSTAD_HG5 AUD_RØDT
BOOKING- Booking EOL061
Booking
A. Bersvendsen
10:00      
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00