Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Anne Birgitte Fyhn - Professor

Anne Birgitte Fyhn

Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
PFF-2000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
 
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 SVHUM B1003
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
A.B. Fyhn
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
PFF-2000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
A.B. Fyhn
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
PFF-2000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
 
13:00      
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
PFF-2000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
PFF-2000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 SVHUM C1006
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
A.B. Fyhn
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
PFF-2000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
 
13:00      
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 SVHUM B1004
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
A.B. Fyhn
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.329
PFF-2000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LRU-3352-1 Forelesning
A.B. Fyhn
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LRU-3352-1 Forelesning
A.B. Fyhn
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00    
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking MBE076
Forskningsgruppa matematikkdidaktikk
A. Birkeland
O.G. Drageset
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
I.F. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
M. Volden
12:15-14:00 TEO-H1 1.413
PFF-2000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.413
PFF-2000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00