Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Anne Myrstad - Førstelektor

Anne Myrstad

Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagdager
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagdager
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 K.112
BLU-1208-1 Gruppe 1
SEM: Gruppe 1
A. Myrstad
11:00        
12:00        
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 K.112
BLU-1208-1 Gruppe 2
SEM: Gruppe 2
A. Myrstad
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1208-1 Felles forelesninger
FOR: Forelesning
A. Myrstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.203
BLU-1208-1 Gruppe 1
SEM: Gruppe 1
A. Myrstad
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-1208S-1 Undervisning 1. semester
Undervisning
A. Myrstad
 
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
BLU-1208S-1 Undervisning 1. semester
Undervisning
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
BLU-1208S-1 Undervisning 1. semester
Undervisning
A. Myrstad
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-1208-1 Gruppe 2
SEM: Gruppe 2
A. Myrstad
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1208-1 Felles forelesninger
FOR: Forelesning
A. Myrstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
15:00    
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 K.113
BLU-1208-1 Gruppe 2
SEM: Gruppe 2
A. Myrstad
 
09:00        
10:00        
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 K.113
BLU-1208-1 Gruppe 1
SEM: Gruppe 1
A. Myrstad
 
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1208-1 Felles forelesninger
FOR: Forelesning
A. Myrstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
BLU-1208S-1 Undervisning 1. semester
Undervisning
A. Myrstad
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.103
BLU-1208S-1 Undervisning 1. semester
Undervisning
A. Myrstad
 
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
BLU-1208S-1 Undervisning 1. semester
Undervisning
A. Myrstad
     
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
M. Liset
A. Myrstad
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2017
Tirsdag
03.10.2017
Onsdag
04.10.2017
Torsdag
05.10.2017
Fredag
06.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
L.T. Fredriksen
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:45
12:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
BLU Faglærermøte (alle kull)
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2017
Tirsdag
24.10.2017
Onsdag
25.10.2017
Torsdag
26.10.2017
Fredag
27.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU FoU-dag
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
L.T. Fredriksen
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 49
Uke
49
Mandag
04.12.2017
Tirsdag
05.12.2017
Onsdag
06.12.2017
Torsdag
07.12.2017
Fredag
08.12.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
NB: Semester 2017 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 50, 51, 52