Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Andy Børge Sortland - Universitetslektor

Andy Børge Sortland

Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.308
LRU-2241-1 Forelesning
Biologi
A.B. Sortland
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.308
LRU-2241-1 Forelesning
Biologi
A.B. Sortland
 
09:00      
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.307
LRU-2241-1 Forelesning
Biologi
A.B. Sortland
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-1503-1 Forelesning
Biologi og naturfagdidaktikk
A.B. Sortland
     
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.308
LRU-2241-1 Forelesning
Biologi
A.B. Sortland
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1300-1 Forelesning
Eksperimentell forelesning
J. Höper
A.B. Sortland
09:00      
10:00        
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1300-1 Forelesning
Eksperimentell forelesning
J. Höper
A.B. Sortland
     
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LRU-2241-1 Forelesning
Biologi
A.B. Sortland
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.308
LRU-1503-1 Feltkurs
Feltkurs på Sandøya - E.308 SPERRET PGA UTSTYR - AVREISE CA LUNSJ
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-1503-1 Feltkurs
Feltkurs på Sandøya
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-1503-1 Feltkurs
Feltkurs på Sandøya
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-1503-1 Feltkurs
Feltkurs på Sandøya
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-1503-1 Feltkurs
Feltkurs på Sandøya
A.B. Sortland
09:00
10:00
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LRU-1503-1 Feltkurs
Feltkurs på Sandøya
A.B. Sortland
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2241-1 Forelesning
Feltkurs i biologi
S.T. Killengreen
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2241-1 Forelesning
Felt: Feltkurs i biologi
S.T. Killengreen
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2241-1 Forelesning
Felt: Feltkurs i biologi
S.T. Killengreen
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
LRU-2241-1 Forelesning
Felt: Feltkurs i biologi
S.T. Killengreen
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2241-1 Forelesning
Felt: Feltkurs i biologi
S.T. Killengreen
A.B. Sortland
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-1503-1 Forelesning
A.B. Sortland
       
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LRU-2241-1 Forelesning
Fysikk
A.B. Sortland
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2017
Tirsdag
03.10.2017
Onsdag
04.10.2017
Torsdag
05.10.2017
Fredag
06.10.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.304
LRU-2241-1 Forelesning
Fysikk
A.B. Sortland
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-1503-1 Forelesning
A.B. Sortland
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-1671-1 Praksis
Praksisforberedende møte - BARE praksislærere og faglærere
H. Brox
H.R. Folkenborg
J. Höper
S. Karlsen
K. Killie
F.S. Larsen
A.B. Sortland
K-A. Sæther
   
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:00-16:00
15:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-1671-1 Praksis
Praksisforberedende møte - Studenter, praksislærere og faglærere
H. Brox
H.R. Folkenborg
J. Höper
S. Karlsen
K. Killie
F.S. Larsen
A.B. Sortland
K-A. Sæther
   
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-1503-1 Forelesning
A.B. Sortland
     
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-2504-1 Forelesning
A.B. Sortland
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.307
LRU-2241-1 Forelesning
Biologi
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.307
LRU-2241-1 Forelesning
Biologi
A.B. Sortland
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-2504-1 Forelesning
A.B. Sortland
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-2504-1 Forelesning
A.B. Sortland
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.307
LRU-2241-1 Forelesning
Biologi
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.308
LRU-2241-1 Forelesning
Biologi
A.B. Sortland
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-2504-1 Forelesning
A.B. Sortland
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-2504-1 Forelesning
A.B. Sortland
15:00    
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-1503-1 Forelesning
A.B. Sortland
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-2241-1 Forelesning
Biologi
A.B. Sortland
   
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.304
LRU-2241-1 Forelesning
Oppsummering
S.T. Killengreen
A.B. Sortland
J. Sæleset
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
04.12.2017
Tirsdag
05.12.2017
Onsdag
06.12.2017
Torsdag
07.12.2017
Fredag
08.12.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MV.110 E.307
LRU-1503-1 Forelesning
A.B. Sortland
   
14:00        
15:00          
16:00