Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagdager
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagdager
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
B.A. Karlsen
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
B.A. Karlsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
B.A. Karlsen
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
B.A. Karlsen
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
B.A. Karlsen
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
B.A. Karlsen
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
B.A. Karlsen
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
   
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
     
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:30
08:15-15:30 MV.110 F.103-AUD
MV.110 J.101
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:30
08:15-13:30 MV.110 F.103-AUD
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00    
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
B.A. Karlsen
     
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2017
Tirsdag
03.10.2017
Onsdag
04.10.2017
Torsdag
05.10.2017
Fredag
06.10.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
B.A. Karlsen
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
L.T. Fredriksen
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
M. Volden
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
     
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:45
12:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
BLU Faglærermøte (alle kull)
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
13:00    
14:00    
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2017
Tirsdag
24.10.2017
Onsdag
25.10.2017
Torsdag
26.10.2017
Fredag
27.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
L. Hustad
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1002-1 Forelesninger
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU FoU-dag
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
09:00      
10:00        
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
 
12:00      
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Undervisning
T.H. Blixrud
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1002S-1 Forelesninger
Forelesning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-17:00
12:15-17:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
13:00    
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
L.T. Fredriksen
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
O. Tveiterås
R.M. Walberg
15:00        
16:00        
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.307
VID-6204-1 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
 
10:00  
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
 
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Arbeidskrav estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
 
09:00        
10:00        
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
 
12:00      
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
04.12.2017
Tirsdag
05.12.2017
Onsdag
06.12.2017
Torsdag
07.12.2017
Fredag
08.12.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MV.110 C.311
MV.110 D.U01-AUD
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.311
MV.110 D.U01-AUD
BLU-1002-1 Forelesninger
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1002S-1 Forelesninger
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
09:00    
10:00        
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
     
12:00      
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00