Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.08.2017
08:00-16:00 BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagdager
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Tirsdag
15.08.2017
08:00-16:00 BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagdager
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
22.08.2017
12:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
B.A. Karlsen
Onsdag
23.08.2017
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
B.A. Karlsen
Torsdag
24.08.2017
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Fredag
25.08.2017
12:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
30.08.2017
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
B.A. Karlsen
Torsdag
31.08.2017
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.09.2017
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
B.A. Karlsen
Onsdag
06.09.2017
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
B.A. Karlsen
Torsdag
07.09.2017
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Fredag
08.09.2017
12:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.09.2017
09:15-12:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
12:15-16:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
12.09.2017
08:15-12:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
M. Volden
12:15-15:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Torsdag
14.09.2017
08:15-12:00 MV.110 B.112
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
B.A. Karlsen
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.09.2017
08:15-15:30 MV.110 F.103-AUD
MV.110 J.101
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
Onsdag
20.09.2017
08:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
Torsdag
21.09.2017
08:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
Fredag
22.09.2017
08:15-13:30 MV.110 F.103-AUD
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.09.2017
12:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
B.A. Karlsen
Torsdag
28.09.2017
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
04.10.2017
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
B.A. Karlsen
Torsdag
05.10.2017
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
L.T. Fredriksen
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
12.10.2017
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.10.2017
09:15-12:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
12:15-16:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
17.10.2017
08:15-12:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
M. Volden
12:15-15:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Torsdag
19.10.2017
12:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
BLU Faglærermøte (alle kull)
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
26.10.2017
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
01.11.2017
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1002-1 Forelesninger N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Torsdag
02.11.2017
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Fredag
03.11.2017
08:00-16:00 BOOKING- Booking BLS022
BLU FoU-dag
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
08.11.2017
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Undervisning
T.H. Blixrud
B.A. Karlsen
Torsdag
09.11.2017
08:15-12:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1002S-1 Forelesninger
Forelesning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
L.T. Fredriksen
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Fredag
10.11.2017
12:15-17:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.11.2017
09:15-12:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
12:15-16:00 MV.110 E.201
VID-6204-1 Samlinger V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
14.11.2017
08:15-11:00 MV.110 E.307
VID-6204-1 Samlinger V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
M. Volden
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Onsdag
15.11.2017
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Torsdag
16.11.2017
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
22.11.2017
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Torsdag
23.11.2017
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Arbeidskrav estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
30.11.2017
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
04.12.2017
11:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Onsdag
06.12.2017
08:15-13:00 MV.110 C.311
MV.110 D.U01-AUD
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Torsdag
07.12.2017
08:15-10:00 MV.110 C.311
MV.110 D.U01-AUD
BLU-1002-1 Forelesninger
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Fredag
08.12.2017
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1002S-1 Forelesninger
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen