Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 22.08.2017
Seminargr. 2
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
08:15-12:00 - 23.08.2017
Seminargr. 2
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 25.08.2017
Seminargr. 1
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 30.08.2017
Seminargr. 3
Gruppe 3
Lærer:
B.A. Karlsen
Torsdag
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 05.09.2017
Seminargr. 1
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
08:15-12:00 - 06.09.2017
Seminargr. 2
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 08.09.2017
Seminargr. 1
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Uke 37
Mandag
09:15-12:00 - 11.09.2017
Samlinger
12:15-16:00 - 11.09.2017
Samlinger
Tirsdag
08:15-12:00 - 12.09.2017
Samlinger
12:15-15:00 - 12.09.2017
Samlinger
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 14.09.2017
Seminargr. 2
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
08:15-15:30 - 19.09.2017
ITP-uke
Introduksjon til praksis
Onsdag
08:15-15:00 - 20.09.2017
ITP-uke
Introduksjon til praksis
Torsdag
08:15-15:00 - 21.09.2017
ITP-uke
Introduksjon til praksis
Fredag
08:15-13:30 - 22.09.2017
ITP-uke
Introduksjon til praksis
Uke 39
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 26.09.2017
Seminargr. 3
Gruppe 3
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 04.10.2017
Seminargr. 1
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Torsdag
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
09:15-12:00 - 16.10.2017
Samlinger
12:15-16:00 - 16.10.2017
Samlinger
Tirsdag
08:15-12:00 - 17.10.2017
Samlinger
12:15-15:00 - 17.10.2017
Samlinger
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 01.11.2017
Forelesninger
11:15-16:00 - 01.11.2017
Forelesninger
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-14:00 - 08.11.2017
Forelesninger
Undervisning
Torsdag
08:15-12:00 - 09.11.2017
Forelesninger
Undervisning
12:15-14:00 - 09.11.2017
Forelesninger
Forelesning
Fredag
12:15-17:00 - 10.11.2017
Forelesninger
Uke 46
Mandag
09:15-12:00 - 13.11.2017
Samlinger
12:15-16:00 - 13.11.2017
Samlinger
Tirsdag
08:15-11:00 - 14.11.2017
Samlinger
11:15-16:00 - 14.11.2017
Forelesninger
Undervisning
Onsdag
08:15-14:00 - 15.11.2017
Forelesninger
Torsdag
08:00-16:00 - 16.11.2017
Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
11:15-16:00 - 22.11.2017
Forelesninger
Undervisning
Torsdag
08:15-14:00 - 23.11.2017
Forelesninger
Arbeidskrav estetisk prosjekt
Fredag
Uke 48
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 49
Mandag
11:15-16:00 - 04.12.2017
Forelesninger
Undervisning
Tirsdag
Onsdag
08:15-13:00 - 06.12.2017
Forelesninger
Undervisning
Torsdag
08:15-10:00 - 07.12.2017
Forelesninger
Forelesning
Fredag
08:15-10:00 - 08.12.2017
Forelesninger
Forelesning