Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Cato Roger Pedersen Bjørndal - Dosent

Cato Roger Pedersen Bjørndal

Timeplan for Cato Roger Pedersen Bjørndal - Dosent i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT1 2025
PED-6326-1 Samlinger Alta
Samling Alta
C.R. Bjørndal
K.S. Worum
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ALTA_BT1 2025
PED-6326-1 Samlinger Alta
Samling Alta
C.R. Bjørndal
K.S. Worum
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Cato Roger Pedersen Bjørndal - Dosent i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2017
Tirsdag
24.10.2017
Onsdag
25.10.2017
Torsdag
26.10.2017
Fredag
27.10.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT1 2025
PED-6326-1 Samlinger Alta
Samling Alta
C.R. Bjørndal
K.S. Worum
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT1 2025
PED-6326-1 Samlinger Alta
Samling Alta
C.R. Bjørndal
K.S. Worum
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ALTA_BT2 2123
PED-6326-1 Samlinger Alta
Samling Alta
C.R. Bjørndal
K.S. Worum
 
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Cato Roger Pedersen Bjørndal - Dosent i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Cato Roger Pedersen Bjørndal - Dosent i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT1 1014
PED-6326-1 Samlinger Alta
Samling Alta
C.R. Bjørndal
K.S. Worum
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ALTA_BT1 1014
PED-6326-1 Samlinger Alta
Samling Alta
C.R. Bjørndal
K.S. Worum
   
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00