Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Egil Arthur Ravnå - Universitetslektor

Egil Arthur Ravnå

Timeplan for Egil Arthur Ravnå - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:30
08:30-11:30 ALTA_BT1 2025
PFF-5012F-1 Samling - uke 36
E.A. Ravnå
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:30
08:30-11:30 ALTA_BT1 2025
PFF-5012F-1 Samling - uke 36
E.A. Ravnå
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:30
08:30-11:30 ALTA_BT1 2025
PFF-5012F-1 Samling - uke 36
E.A. Ravnå
   
09:00    
10:00    
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:15
12:15-16:15 ALTA_BT1 2025
PFF-5012F-1 Samling - uke 36
E.A. Ravnå
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:15
12:15-16:15 ALTA_BT1 2025
PFF-5012F-1 Samling - uke 36
E.A. Ravnå
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Egil Arthur Ravnå - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:30
08:30-11:30 ALTA_BT1 2026
PFF-5012F-1 Samling - uke 41
E.A. Ravnå
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:30
08:30-11:30 ALTA_BT1 2026
PFF-5012F-1 Samling - uke 41
E.A. Ravnå
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:30
08:30-11:30 ALTA_BT1 2026
PFF-5012F-1 Samling - uke 41
E.A. Ravnå
   
09:00    
10:00    
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:15
12:15-16:15 ALTA_BT1 2026
PFF-5012F-1 Samling - uke 41
E.A. Ravnå
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:15
12:15-16:15 ALTA_BT1 2026
PFF-5012F-1 Samling - uke 41
E.A. Ravnå
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:15
12:15-16:15 ALTA_BT1 2026
PFF-5012F-1 Samling - uke 41
E.A. Ravnå
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Egil Arthur Ravnå - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:30
08:30-11:30 ALTA_BT1 2026
PFF-5012F-1 Samling - uke 46
E.A. Ravnå
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:30
08:30-11:30 ALTA_BT1 2026
PFF-5012F-1 Samling - uke 46
E.A. Ravnå
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:30
08:30-11:30 ALTA_BT1 2026
PFF-5012F-1 Samling - uke 46
E.A. Ravnå
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00  
10:00  
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:15
12:15-16:15 ALTA_BT1 2026
PFF-5012F-1 Samling - uke 46
E.A. Ravnå
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:15
12:15-16:15 ALTA_BT1 2026
PFF-5012F-1 Samling - uke 46
E.A. Ravnå
 
13:00    
14:00    
15:00    
16:00