Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis

Gregor Ross Maxwell

Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 32
Uke
32
Mandag
07.08.2017
Tirsdag
08.08.2017
Onsdag
09.08.2017
Torsdag
10.08.2017
Fredag
11.08.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 SVHUM C0109
TEO-H3 3.416
PED-3055-1 Forkurs
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 SVHUM C0109
TEO-H3 3.416
PED-3055-1 Forkurs
G. Maxwell
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 SVHUM C0109
TEO-H3 3.416
PED-3055-1 Forkurs
G. Maxwell
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 SVHUM E0103
PED-3055-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 SVHUM E0104
PED-3055-1 Forelesning
Samling
G. Maxwell
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.425
PED-3055-1 Forelesning
Samling
G. Maxwell
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.425
PED-3055-1 Forelesning
Samling
G. Maxwell
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-16:00
13:30-16:00 TEO-H1 1.323
PED-3055-1 Forelesning
Samling
G. Maxwell
   
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.317
PED-3055-1 Forelesning
Samling
G. Maxwell
M. Solberg
 
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
PED-3055-1 Forelesning
Samling
G. Maxwell
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2017
Tirsdag
24.10.2017
Onsdag
25.10.2017
Torsdag
26.10.2017
Fredag
27.10.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
PED-0001-1 Undervisning på Campus
Seminar
G. Maxwell
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 UB 132
PED-0001-1 Undervisning på Campus
G. Maxwell
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 SVHUM E0104
PED-3055-1 Forelesning
Samling
G. Maxwell
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.213
PED-3055-1 Forelesning
Samling
G. Maxwell
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.317
PED-3055-1 Forelesning
Samling
G. Maxwell
15:00    
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00