Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer

Gisken Marianne Meløe

Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 30
Uke
30
Mandag
24.07.2017
Tirsdag
25.07.2017
Onsdag
26.07.2017
Torsdag
27.07.2017
Fredag
28.07.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.111
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
   
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00
LER-1000-1 Forelesning
Undervisning A+B
K.E.W. Bjørndal
G. Meløe
Y. Sørensen
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00 MV.110 J.101
LER-1050-1 Forelesning
Oppstart - Felles åpning - BLU/GLU 10-11, deretter bli kjent og kafédialog
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
 
11:00  
12:00  
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30 MV.110 C.104
LER-1000-1 Eksamen
Oppstart - Planlegging Lavvotur
K.E.W. Bjørndal
G. Meløe
Y. Sørensen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
       
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 MV.110 C.214
MV.110 E.202
MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1000-1 Eksamen
Oppstart - Presentasjoner
A. Eriksen
M. Liset
G. Meløe
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-1102-1 Seminargruppe A
Seminar gruppe A
G. Meløe
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-13:00
12:00-13:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1000-1 Eksamen
Oppstart - Avslutning
A. Eriksen
N.B. Johansen
G. Meløe
S. Skrøvset
H.M. Sollid
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LRU-1102-1 Seminargruppe B
G. Meløe
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1100B-1 Forelesning
Klasse A+B - Felles undervisning
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-10:30
08:00-10:30 MV.110 E.201
NOR-6020-1 Samling 1
B. Grønvik
G. Meløe
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-1102-1 Seminargruppe A
G. Meløe
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-13:30
12:00-13:30 MV.110 E.202
NOR-6020-1 Samling 1
B. Grønvik
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
M. Wiik
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:00
13:00-15:00 MV.110 E.201
NOR-6020-1 Samling 1
B. Grønvik
G. Meløe
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LRU-1102-1 Seminargruppe B
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-16:00
14:00-16:00 MV.110 E.201
NOR-6020-1 Samling 1
B. Grønvik
G. Meløe
15:00      
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1100B-1 Forelesning
Klasse A+B - Felles undervisning
G. Meløe
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
M. Wiik
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
       
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
       
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2017
Tirsdag
03.10.2017
Onsdag
04.10.2017
Torsdag
05.10.2017
Fredag
06.10.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.111
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Drama
G. Meløe
M. Wiik
 
09:00    
10:00      
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.214
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Drama
G. Meløe
M. Wiik
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Fremføring arbeidskrav
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Fremføring arbeidskrav
G. Meløe
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
NOR-6020-1 Samling 2
G. Meløe
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LRU-1102-1 Seminargruppe A
Seminar gruppe A
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
NOR-6020-1 Samling 2
G. Meløe
 
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-1102-1 Seminargruppe B
G. Meløe
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00 MV.110 E.103
NOR-6020-1 Samling 2
G. Meløe
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
NOR-6020-1 Samling 2
G. Meløe
15:00      
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2017
Tirsdag
24.10.2017
Onsdag
25.10.2017
Torsdag
26.10.2017
Fredag
27.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-09:30
08:30-09:30 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
G. Meløe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
Å. Karlshaugen
F.S. Larsen
G. Meløe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
Å. Karlshaugen
F.S. Larsen
G. Meløe
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-12:00
10:00-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 E.308
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
G. Meløe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 E.308
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
G. Meløe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
G. Meløe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
   
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
Å. Karlshaugen
F.S. Larsen
G. Meløe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.104
MV.110 E.205
MV.110 E.304
MV.110 E.307
MV.110 E.308
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
G. Meløe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
NOR-6020-1 Samling 3
B. Grønvik
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
 
13:00  
14:00    
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:00-16:00
15:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
G. Meløe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
   
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LRU-1102-1 Seminargruppe A
G. Meløe
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A - Undervisning
G. Meløe
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B - Undervisning
G. Meløe
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LRU-1102-1 Seminargruppe B
G. Meløe
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Gisken Marianne Meløe - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 49
Uke
49
Mandag
04.12.2017
Tirsdag
05.12.2017
Onsdag
06.12.2017
Torsdag
07.12.2017
Fredag
08.12.2017
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LRU-1102-1 Seminargruppe B
G. Meløe
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-1102-1 Seminargruppe A
Seminar gruppe A
G. Meløe
       
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LRU-1102-1 Forelesning
G. Meløe
   
15:00        
16:00